Как давате Вигантола?

  • 2 272
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Сутрин, преди първото хранене по 2 капки!

# 46
  • Мнения: 566
давам го, когато се сетя и направо в устата. даже като плаче е по-лесно Laughing Laughing Laughing

# 47
  • Мнения: 316
Днес специално попитах педито и тя ми каза, че най-добре се усвоява след най-дългия период без хранене (ние спим от към 1.00-1.30 до 6.00) 15-20 мин преди яденето, но и преди друго хранене не е проблем да се даде ако се забрави.
Аз продължавам да се чудя дали да й спазвам съветите толкова съвестно, защото ми е тъжно като реве бебка по 15 мин всяка сутрин  Sad  ooooh!

# 48
  • Мнения: 5 140
Вигантола и го давах директо в устата, с лъжичка ми го плюеше.
Като го капех директно в устата нямаше проблем.

# 49
  • Мнения: 590
Непосредствено преди ядене .Слагам 2 капки с малко мляко и после веднага шишето. Не се измъчвай да чакаш 15 минути

# 50
  • Мнения: 163
Непосредствено преди ядене .Слагам 2 капки с малко мляко и после веднага шишето. Не се измъчвай да чакаш 15 минути
Peace

# 51
  • Мнения: 1 146
Сутрин след като се събуди, направо в устата 2 капки Simple Smile

# 52
  • Мнения: 156
Преди първото сутрешно ядене направо от шишето накапвам в устичката.

# 53
  • Мнения: 992
аз давам вигантола преди ядене директно в устата капя от шишето и не чакам 15 мин

# 54
  • Мнения: 657
  Ами честно да си призная,в повечето случай го давам след ядене Embarassed.Ама аз се чудя,кога ни е първото ядене newsm78,защото ние си ядем по няколко пъти през нощта,та затова го давам,когато се сетя,а по-някога и не се сещам Embarassed

# 55
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
По две капки сутрин, преди първото хранене. Веднага като се събуди бебка и давам капките с лъжичка и докато я преобуя, те минават 5-10 минути, после директно кърмя.

Общи условия

Активация на акаунт