Септември щедър е нали, без лелка 9 месеца ще бъдеш ти- 18.09- 24.09

  • 10 944
  • 315
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Утре рано рано повтори теста с първата урина.И успех. HugПък за причиняването и аз все си казвах няма да правя тестове и все правех.

# 61
  • Мнения: 166
Елвче, лек път и успешно представяне не срещата Hug
Мариетка, миличка, благодаря от сърце за стиснатите палци Heart Eyes. Наистина имам нужда, макар че според мен графиката ми е просто странна този месец Shocked newsm78.
Миа28, именно затова, мисля че може да има нещо, защото графиката ти не е като обикновено   newsm53 .Естествено, че ще стискаме палци и на ръцете и на краката, силно ама много силно да си preggo Успех мила fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover  Hug
6у6онче и на теб, и на теб стискам палци, май и други имат нужда, но много съм разсеяна и не мога да се сетя кои други момичета ще се тестват, но няма значение и за тях стискам пръсти и се моля да видят EFP

# 62
  • Мнения: 1 098
Здравейте, и аз пожелавам успех на всички, които искат да постигнат така чаканият резултат- две чертички. При мен нещата нещо се усложниха. Преди една седмица си правих няколко теста, още 2 дни преди очакваната лелка. Три теста ми бяха с втора бледа черта, бях сигурна, че съм бременна, и че чертата ще се стане по- ясна след няколко дни. Но точно на датата на очакваната м. си ми дойде. Обилно, както ми е винаги 7 дни. Днес ми свърши и аз пак направих тест пак много беда втора черта, но със сигурнос я има. Обадих се на моят лекар и той каза още утре сутринта да отида. Доста се притеснявам за извънматочна бременност. Дано всичо е наред, но тези две черти и този икъл не ми звучат добре. newsm78

# 63
  • Мнения: 883
Здравейте мили момичета! Все по-малко време ми остава за форума. Това е тъжно, но използвам и последните слънчеви дни за да съм навън, защото после това много ще ми липсва.
Днес бях на лекар - Ендокринолог. Прегледа ми и ме изслуша. Пусна ми изследвания само на щитовидната жлеза и на кръвна захар. Половите хормони ги остави за след цикъла. Но каза нещо много странно - според думите ми и това, което виждаше смята, че става въпрос за поликистозни яйчници. Възможно ли е? Та аз имам едно дете, заченато от раз. Във втория месец на опитите ни. Може ли да са се получили след това???
Аз тоя месец спрях с меренето на Т. защото и без друго много се оплескаха нещата с тоя странен цикъл...
Елфче, ама много да си мислиш за нас, но най-вече за себе си. Успех!
Mia, май има за стискане на палци при тебе  newsm78 ДАНО !!!
Хиляди поздрави на всички, както десет стиснати палчета!!!  newsm10

# 64
  • Мнения: 287
Благодаря ви за топлото посрещане, _MEGI_   и BARBORANAHug
Седмицата ми започна прекрасно- с положителен тест за овулация в 16 ден от цикъла и то точно след кекс!!! Grinning Не вярвах на очите си ,защото уж овулирах преди два дни ,но тогава теста беше много много блед и се отчаях,а сега тестовата линия е прекрасно пурпурна!!!оооох , Praynig  Praynig  PraynigМоля се и за всички вас ,жадуващи като мен за едно малко сладко буболе4е!!!!! newsm32
 _MEGI_,не чакам за 1.10.Всъщност,не -чакам тогава добрите новини!  Sunglasses   Grinning
borianna  ,дано всичко да е наред при теб!   bouquet
6u6on4eto ,колкото повече тестове,все да са ти положителни! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed  jumpuu

Последна редакция: вт, 19 сеп 2006, 01:34 от крокодил

# 65
  • Мнения: 2 120
Здравейте момичета.

Светли, Мариета, обикновено такива болки са свързани с пукане на по-голям фоликул, ако са нетърпимо болезнени усещанията, със сковаване на крайниците и контракции е пукане на киста, но то безумно боли. При вас по-скоро е било фоликул.

Миа, ти сигурна ли си, че правилно си определила овуто, защото ако е вярно опредеделено си имаш ясно изразен имплантационен спад. Стискам палци.  Peace

# 66
  • Мнения: 2 270
Искам да попитам: Изписаха ми Flagyl 250mg, както знаете правим опити за бебче, има ли някаква опасност ако го пия и този месец съм забременяла (още ми е много рано за тест и не съм сигурна)?
Предварително благодаря!
  bouquet Успешен ден!  bouquet

# 67
  • Мнения: 1 049
ето най накрая се добрах до комра   bouquet
привет на всички   bouquet  bouquet снощи разбрах, че две мои братовчетки са бременни в 2 месец и сега силно се надявам и аз другия месец да се похваля  Hug Praynig Peace
крокодил, стискаме палци да се похвалиш Praynig Peace
Успешен ден! bouquet

Последна редакция: вт, 19 сеп 2006, 09:18 от Zai4enze

# 68
  • Мнения: 1 183
Добро утро, момичета!
Ама какво е мрачно само, само за спане, а аз трябва да ходя да работя и даже много работа  #Cussing out
Мен днес кръста не ме боли, все едно вчера въобще не ме е болял, а то беше ужасна болка с нея си легнах даже  #Crazy
Приятен ден на всички!
Шушончето стискам палци!
Мия на теб също, като гледам графиката имам едни предчувствия  Hug
Крокодил, овулацията настъпва 24-36 часа след положителния тест за овулация, така че кексете и днес за по-сигурно  Joy
Дидиди, надявам се изследванията ти да са добри и дано да не е  поликистозни яйчници, че е много гадно  #Cussing out, но дори да е това пак има начин да се направи бебе, защото все пак има овулация само че не е така редовна като на другите  Hug
Боряна, стискам палци при прегледа с доктора, пиши след като се върнеш  Praynig
Светли, Мариетка, как са нещата при вас днес?

# 69
  • Мнения: 329
[size=18pt]Добро утро и от мен!Малко късно се включвам , но работа какво да се прави.
Шушонче хайде направи ли теста тази сутрин ?Пиши веднага?

Дано днес има много положителни тестове и така да продължим и да изпразним тази тема!

Успешен ден изпълнен само с положителни емоции!
Добре дошли на новите попълнение и да не се застояват много тук][/color
[/size]

# 70
  • Мнения: 4 546
шушонче, прави ли тест днес?

# 71
  • Варна
  • Мнения: 3 890
Светли, Мариетка, как са нещата при вас днес?

Ами при мен е спокойно, малко понастинах вчера на гадния климатик в офиса  #Cussing out Болки почти нямам, само от време на време леки като предменструални  Shocked Слуз или каквото там беше не се е вясвала от вчера следобед, май това беше.
Даре, видях, че си оценила положението като пукане на фоликул. Не мога да кажа мнение, защото не ми се е случвало такова нещо по такова време  newsm78 Освен това не трябва ли към яйчниците да боли тогава? Защото нашите болки определено са в матката.

Както и да е, минава вече. Пожелавам на всички спорен ден!

# 72
  • Мнения: 43
Момичета здравейте, бихте ли ми погледнали графиката и да ми кажете има ли надежда.До вчера мислех че има ама днес тази Т-36,8 направо ме разочарова....Вие как мислите?
Пожелавам на всички който чакат двете чертички да ги видят, а на тези които са ги видели леко бременеене...

# 73
  • Мнения: 1 183
gery_mur щом няма лелка има надежда  Peace
По принцип графиката ти е добра, наистана този лек спад днес е малко по тревожен но изчакай и утре да видиш каква е температурата и тогава може да се каже, макар че при всички бременни графики, които гледах последно време, се оказва че графиката може да е всякаква, с разни подскоци и спадове и пак да има бременност  Hug
Стискам ти палци  Peace

# 74
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Шушонче,
само и аз да ти споделя.
Като забременях и аз пиех много вода и досега ми се пие.....
Ям и соленичко и задържам май водата...кръвното ми се качи-горната граница,та сега гледам да не ям много солено и да не прекалявам с водата
И при мен в началото беше мнооооооооого бледа втората чертичка,а след седмичка вечебеше почти толкова контрастна,колкото и контролната.
Успех и дано да си бременна

Общи условия

Активация на акаунт