Как са правили любов /секс/ бабите и дядовците ни?

  • 12 996
  • 263
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Провокирана от една публикация, ми стана любопитно: как са правили любов /секс/ бабите и дядовците ни? 🤣 Имате ли какво да разкажете?

П.П. Темата е с цел забавление 🤣 за хора с чувство за хумор 🤗

# 1
  • Мнения: 4 009
Нещо не разбрах темата. Техническата част ли ви интересува, или?

# 2
  • Мнения: 7 690
Бих била доста травмирана, ако знаех как са правили секс баба ми и дядо ми.

# 3
  • Мнения: 50
Нещо не разбрах темата. Техническата част ли ви интересува, или?

На всички е известно, че преди време са живеели много хора в една къща, спяли са в една стая Simple Smile как са успявали да направят по 3-4 деца, дали са били разкрепостени, колкото ние сега, дали са били по-срамежливи и целта е била само създаване на деца 🤣 или са били палави 🤣 това ми е мисълта и идеята за тема Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 7 992
Безкрайно съм щастлива, че съм израснала неосведомена как са правили секс баба ми и дядо ми. Обратното, за мен, влиза в периметъра на перверзията.

# 5
  • Мнения: 4 009
Вълнувам се от палавостта на баба ми още по малко от колкото с вълнувам за евентуалните нови песни на Сашка Васева.
Имате много странни интереси...

# 6
  • Мнения: 7 690
Сашка Васева и нови песни в едно изречение е страшна клетва, Хамстере. Страшна!

# 7
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 282
Моите баба и дядо не са били от големи семейства.
Дядо ми е бил едно дете,а баба ми е имала само 1 сестра.
Баба ми е разказвала,че преди сватбата са излизали на разходка ,,по движението,,тоест до центъра и до парка.И двамата са от градски родове.
И дядо ми нямал право даже за ръката да я хване.
Ходили са също на вечеринки,където танцували.

Сексът е бил в първата брачна нощ.
На сутринта свекървата гъркиня влязла в стаята да провери чаршафа....

# 8
  • Мнения: 50
Вълнувам се от палавостта на баба ми още по малко от колкото с вълнувам за евентуалните нови песни на Сашка Васева.
Имате много странни интереси...
Не съм седнала да го мисля, разбира се, темата е спонтанна. Сексът отдавна не е табу, с моята баба си разговаряме свободно на всякакви теми, но тази не е ставала на въпрос 🤣 Очаквам и подобни реакции.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Бабите ми и дядовците ми са от семейства с по 1-2 деца. Т.е. много хора набутани в една стая не е било актуална тема. Както беше написано по-горе от градски родове. и т.н. Разходките и другите истории без частта с чаршафа. Не знам точно какво се е случвало преди брака и дали секса е бил в първата брачна нощ и т.н. Но общо взето друго се е считало за не морално, поне доколкото бабите ми са казвали нещо по въпроса.
Нещо по интересно е за прабаба ми, която се е омъжила 1910 г. и от която все още са останали 1 или 2 чифта "брачни" гащи. Представляват характерните за времето кюлоти с дълги крачоли и дискретен отвор в долната част. При единия по-официален чифт, около отвора дори има бродерия или пришита дантела /не помня точно/. Някак обаче все си мисля, че тези гащи са били само превземка, т.е. фалшиви препоръки за морал от майките и свекървите, а реално секса не е бил облечени и опаковани в гащи. Но има ли кой да ти каже?!?

# 10
  • София
  • Мнения: 38 515
Представа си нямам. Предполагам нормално, до някакъв момент, в който са започнали да спят в две отделни стаи. Аз така ги заварих - в някаква поносимост, която избиваше на непоносимост.
Другата ми баба е била женена към 20 г и оттам нататък - любовници.

# 11
  • Мнения: 6 166
Да ти имам и интересите Grinning

Ми как, на нивата, в гората, в храстите ... Ти само на 20см-ров матрак ли го правиш?

# 12
  • Мнения: 40 927
Нещо по интересно е за прабаба ми, която се е омъжила 1910 г. и от която все още са останали 1 или 2 чифта "брачни" гащи. Представляват характерните за времето кюлоти с дълги крачоли и дискретен отвор в долната част. При единия по-официален чифт, около отвора дори има бродерия или пришита дантела /не помня точно/. Някак обаче все си мисля, че тези гащи са били само превземка, т.е. фалшиви препоръки за морал от майките и свекървите, а реално секса не е бил облечени и опаковани в гащи. Но има ли кой да ти каже?!?

Според мен изобщо не става дума за брачни гащи. Просто дамските кюлоти по онова време са били с цепка отдолу, без дъно. Причината е била почти невъзможното сваляне на гащите за ходене по нужда с всички кринолини, фусти и т.н. Та това  все пак може и да са брачните гащи на прабаба ти, но не в смисъл на гащи за секс, а на луксозно бельо за показване.
Иначе съм чувала за  нощници с цепка отпред, то по-може да е вярно. Но пак може да са само за първа брачна нощ с цел кръвта да остане по нощницата и да се види/покаже сутринта.

Ето класически кюлоти от онова време, не за секс Wink



# 13
  • София
  • Мнения: 38 515
Моите баби са родени 1923-25, омъжили са се около 1950, в градове. Така че всичко си е било достатъчно съвременно, не е имало ниви, гори, девствени сватби и пр.

# 14
  • Мнения: 2 638
Ох, тез гащи много ме развеселиха Grinning
 Баба ми ми е разказвала, че родителите й са избрали мъжа. Тя не го е харесала много отначало, приличал на момченце, не на мъж, според нея.
 Гледала е главната улица от прозореца, като цяло вкъщи са си седяли момичетата.

Общи условия

Активация на акаунт