При вас ли спят вашите татковци?

  • 3 202
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 101
Напоследък много често ни се случва да спим и тримката заедно  Laughing

# 61
  • Мнения: 6 164
При нас и много ме отменя нощем, иначе не бих се наспала! Peace

# 62
  • Мнения: 118
Нашият татко спи при нас , с изключение когато е първа смяна - тогава спи в другата стая
Иначе мисля че е добре да сме една стая поне докато бебка е малка , после ще я отделим...

# 63
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 561
Да Peace!Божидара си спи в леглото.

# 64
  • Мнения: 5 401
Не!  Cry Още от втората вечер каза, че има нужда да се наспива, за да е пълноценен на работа и ни заряза...
Мислех да пускам същата тема, но като анкета и да му докажа, че и другите татковци работят, но си гушкат мамите.

# 65
  • Мнения: 161
Нашият татко винаги е спал при нас/а и нямаше голям избор Joy,защото живеехме в гарсониера,имахме едно легло персон и половина и се гушкахме тримата Laughing/Та така я откарахме до 4,5год. ,когато се преместихме и малката започна да спи в нейната стая.Оптвах се да я приуча да си спи в неиното легло,но...  ooooh!Малкият дявол се дереше докато не ни писнеше и хайде  пак при нас.Преместихме се,тя порасна,влезе и в главата,че искала да е кака."Добре,но с тати трябва да се гушкаме и да спиш на твоето легло".И о чудо Party.От тогава тя си спи в нейното легло.Само дето не спира да пита кога ще имаме бебе Laughing

# 66
  • Мнения: 46 572
... Още от втората вечер каза, че има нужда да се наспива, за да е пълноценен на работа и ни заряза...

Странно, жените нямат ли нужда да се наспиват, за да бъдат пълноценни майки през деня  newsm78 или те нямат нужда от сън, денонощно дежурство около 3 години, без мен  Stop

# 67
  • Мнения: 507
Естествено, че при мен, нали съм му жена

Случвало се, обаче да се събуждаме четиримата. Laughing

# 68
  • Мнения: 742
Да - при мен спи! Криската си спи в нейното креватче, а ние с мъжа ми сме си в нашето креватче Laughing
Много често, особено като бяха коликите, съм му казвала да отиде да спи в другата стая, защото виждах, че едва издържа на безсънието - но той ми отговаряше: "Детето е на двамата! Иначе как ще усетя, че съм станал татко!"
А от два месеца Криската си спи и в самостоятелна стая - смятам, че е лош навик да спи при нас...

# 69
  • Мнения: 941
вече да
но когато се роди малката и него го беше страх, после аз я приучих да си спи в нейното легло, тогава беше на 4-5м, но докато науча мъжът ми да си спи в нашето легло мина доста време някъде към 7м на малката той се завърна

# 70
  • Мнения: 1 942
Всички в леглото! След като сме семейство то всички ще сме недоспали  Laughing Нали така казахме като подписвахме "и в трудност и в радост ... " /или нещо от сорта Mr. Green/ а това означава "и в недоспалост и в успалост" Joy

# 71
  • Мнения: 2 000
Да. То няма и къде другаде да спи де  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 3 929
Ние спим тримата в една стая. Мъжът ми също се страхува да не смачка детето, затова го слагам от външната страна. Но по принцип избягвам да го взимам да спи при нас. Само в крайни случаи, когато е неспокоен или когато го кърмя посред нощ и заспя, той остава при нас в леглото.

# 73
  • Мнения: 2 910
Винаги е спал при мен, а детето в креватчето си Peace

# 74
  • Мнения: 1 910
Бебето си спи в креватчето, вече и в собствената си стая, ние с баща му заедно. Но до към 4 месец спяхме в друга стая с бебока, за да може таткото да се наспива (нашето бебе беше мнооооого ревливо). Така че нашия случай е и така, и така.

Последна редакция: вт, 19 сеп 2006, 10:35 от 7of9

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт