При вас ли спят вашите татковци?

  • 3 194
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Пазарджик
  • Мнения: 76
Всеки трябва да си знае леглото - таткото неговото, бебо също  Peace
Peace

# 76
  • Мнения: 102
Винаги е спал при мен, а детето в креватчето си Peace
smile3521

# 77
  • Мнения: 372
Да  Laughing Кристиан спи понякога на леглото при нас, но в повечето случай в неговото си

# 78
  • Мнения: 6 390
Винаги е спал при мен, а детето в креватчето си Peace
Peace

# 79
  • Мнения: 4 157
Таткото си спи при нас, а се опитвам малките да си спят по креватите. Баткото иска да спи с нас когато е сънувал кошмари. Но това е доста рядко. А бебето го кърмя и ми е по-лесно така. Обаче щом заспи и го естя в неговия креват. Така има повече място за нас. Иначе става много тясно.

# 80
  • София
  • Мнения: 39 773
Винаги сме спали заедно. Преди Фияна спеше в леглото си, на една ръка разстояние. Сега вече си има стая.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Да, при нас е ... сутрин се събуждаме обикновено трима-четрима в леглото, в зависимост от броя деца между нас  Laughing

# 82
  • София
  • Мнения: 11 712
Таткото винаги е спал при нас и с първото и с второто дете!Но детето винаги е спало в креватчето си.И двете деца са научени да си спят по леглата.

# 83
  • Мнения: 3 089
мъжът ми никога не се е цепил от отбора. но пък и детето си спи  креватчето. даже си имаме вечери на дежурство - който спи на спалнята откъм страната на детското легло, той е дежурен. доста помага в случаите на поредни безсънни зъбни нощти.

# 84
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Искам да ви питам: "При вас ли спят вашите татковци?"
Защото нашия татко не спи с нас, все бяга в другата стая.

О, не, през съзнателния ми живот не си спомням да съм спала с моя татко- с баща ми Mr. Green

# 85
  • Мнения: 1 680
не, за съжаление. и двете деца спят при мен, а мъжлето в другата стая, за да не си дишаме въздуха Mr. Green

# 86
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Бебето си спи в леглото, а таткото при мен Simple Smile
Е, понякога слагаме и бебо на нашето легло и аз му казвам да внимава да не му направи нещо, а той винаги ми казва че нищо няма да му направи, да не се притеснявам!
Докато бях бременна имах притеснения, че ще ходи да спи в другата стая, но досега не се е случвало! Peace

# 87
  • Мнения: 5 103
Беба си спи в леглото, по някога като се размрънка през ноща, татито се мести в другата стая да се донаспи.

# 88
  • Монтана
  • Мнения: 499
И тримата спим заедно luvbed

Общи условия

Активация на акаунт