Обичат ли жените френската любов?

  • 109 754
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 616
.... Не да ми се хвърли някой като невидял и да ме ръфа все едно съм дефицитна кифла с мармалад.
Ето, от кога се опитвам да намеря точното определение за това поведение...   Joy Peace

# 286
  • Мнения: 743
Не бих се отказала от това удоволствие. Обожавам я.

# 287
  • Мнения: 681
И още как  Blush А и мъжът ми обича да ми прави  Peace

# 288
  • Мнения: 118
Не просто я обичат- Обожават я. Я гледайте телевизия в късните часове.

# 289
  • Мнения: 2 448
Не просто я обичат- Обожават я. Я гледайте телевизия в късните часове.
Joy То от тази телевизия какви работи научавам за себе си, че харесвам Joy Joy Joy
Дано твоето мнение не е продиктувано от там, надявам се от личен опит с жена. Peace

# 290
  • Мнения: 616
Не просто я обичат- Обожават я. Я гледайте телевизия в късните часове.

Това с телевизията е трепач! Пич, ти виждал ли си какви "мъжкари" показват по телевизията? Еее, аз на истински такъв не съм попадала до сега  Wink


ПП: а и по филмите на Роко Зифреди (примерно) се виждат доста неща, които съм сигурна че не харесват на повечето жени! Недей така да съдиш по телевизора! Телевизора ли ти прави свирки на теб, или истинска жива жена???

# 291
  • Мнения: 118
Ама то за цвирки ли иде реч.Пак не съм разбрал!Отивам да ме просвещават. Laughing

# 292
  • Мнения: 680
Ами,къде ти любов без правене на френска любов! Peace
Понеже (ще ме извините Blush)не разбирам всъщност въпроса  какъв е:
дали жените обичат ДА правят,или, дали обичат да ИМ правят..... newsm78 отговарям,че обожавам и двете.... bowuu Blush Heart Eyesнаправо ме побърква newsm68 newsm44

# 293
  • Мнения: 1 226
Аз съм само на френска.как да не я обичам?Другата е отложена за на есен  hahaha Joy

# 294
  • Мнения: 2 374
е че как да не я обичм,то само това остана Wink

# 295
  • Мнения: 121
Ами,къде ти любов без правене на френска любов! Peace
Понеже (ще ме извините Blush)не разбирам всъщност въпроса  какъв е:
дали жените обичат ДА правят,или, дали обичат да ИМ правят..... newsm78 отговарям,че обожавам и двете.... bowuu Blush Heart Eyesнаправо ме побърква newsm68 newsm44
Peace

# 296
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Разбрахме за масовата нагласа...
Почти 3/4 от гласувалите са дали еднозначен отговор...
Заключвам темата...

Общи условия

Активация на акаунт