Остра вирусна инфекция - споделете!!!

  • 4 087
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 426
    Искам да попитам колко време бяха болни децата ви и бяха ли много отпаднали? Малкия спи доста и вси4ко прави на бавни обороти, което не е характерно за него. Не мога да си позная детето. Спря да повръша, няма Т, не е дрискал от в4ера. Днес хапва малко, не пие въобще вода или 4ай. Не знам това нормално ли е. Май ще трябва пак да идем на преглед.
Бяхме така цяла седмица мислех си ,че ще се оправи тъй като беше без темп. и повръщане ,но страшно отпадна стана раздразнителен  спеше по два пъти на ден ,мъчно ми беше да го гледам така .Затова въпреки риска да хванем нещо в болницата влязохме.На вторият ден имаше подобрение след флуидотерапията,  а на петият ни изписаха.Апетита и усмивката му се върнаха  в един ден.Ако продължава разтройството повече от 4 дни влизайте без колебание Организна се обезводнява по бавно от разтройството ,но се пак се обезводнява.

# 16
  • Мнения: 426
Забрвих да спомена, че се лекувахме със всички възможни средства  в къщи(ентерол, хидрасек,чай от дренки глюкоза бяхме на спец. диета, мн. течности) нищо не помогна.Съжалявам че не влязох по рано ами си измъчих детето  Cry

# 17
  • Мнения: 583
ние бяхме така през август около 8 дни. най-лошото беше, че след четвъртия ден отказа да яде каквото и да било и да поема течности/давах и гкюкоза и чай със спринцовка/. на шестия ден беше толкова отпаднала, че само лежеше и гледаше в една точка. много е гаден този вирус. мисля си, че каквото и да и давах просто трябваше да си го изкара една седмица и това е!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 326
Моят племенник на два пъти лежа в инфекциозно, като първия път докара нещо та ни изпоразболя всички включително и малкия.......много ме беше страх от обезводняване, но овладяхме дрискането и повръщането с хомеопатия. Той по принцип не пие много вода, но тогава беше на около вашите годинки и го слагахме на леглото насила и му пръскахме с капкомер в устата Хидрасек, въпреки че ревеше - беше за предпочитане от болница...

# 19
  • София
  • Мнения: 1 098
    Искам да попитам колко време бяха болни децата ви и бяха ли много отпаднали? Малкия спи доста и вси4ко прави на бавни обороти, което не е характерно за него. Не мога да си позная детето. Спря да повръша, няма Т, не е дрискал от в4ера. Днес хапва малко, не пие въобще вода или 4ай. Не знам това нормално ли е. Май ще трябва пак да идем на преглед.

Ами моя го изкара за 20 часа, но беше на коластра и слънчева енергия. Ние повръщахме. На другата сутрин все едно нищо не беше изкарал.  Laughing Laughing Laughing Щастлив и доволен!

Общи условия

Активация на акаунт