За честотата.

  • 1 819
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  Когато мъжо не е наоколо съм залепена за форума, че иначе.. smile3511.много се сърди.Готвя ли, чистя ли, пера ли, с едното око съм тука.Уви ,с писането е по-трудно ooooh!.Само , ако прилъжа някак малката да поседи в кошарата 1crib Joy Joy Joy

# 31
  • Мнения: 4 371
Ами аз се връщам към предишния си живот - работа, училище, излизания разни.... И все по-малко време остава за форума. Изпускам нещата и после не ми се наваксва. Тъжно, но пък с второто бременеене пак ще почукам на тази врата Crazy

# 32
  • Мнения: 1 052
Честотата се предопределя от вътрешната нужда за общуване. Когато, додо, преди четири години си била активна, най-вероятно си имала нужда от повече комуникация и повече са те вълнували темите с бъдещето и прясно майчинство. След време, човек се уморява и отегчава, особено ако не му се предлага нещо интересно и предизвикателно.
Това е според мен и за мен.
Участвам в няколко форума, но пиша, когато има какво да кажа, и го няма дискутирано поне в още 5 теми. Чуждо ми е, да се пише за спорта или просто, за да заявиш присъствие. Активна съм в повече, когато има какво да прочета. И също така влияе и възможността, човек да се фокусира в/у другите си занимая и интереси

# 33
  • Мнения: 2 254
Има цикличност, определено.  При мен се влияе от собствените ми настроения - като ми е лигав период, пиша, та се късам, и то основно глупости. Като ми е тъпо и скучно, не пиша. А когато живота ми е запълнен с реални събития и ходене някъде, изобщо не се сещам за форум.
Peace а и винаги ще се намери някой,който мисли като мен Winkцитираш и си мързелуваш в ъгъла,ако не ти се умува Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт