Пак за месечните приходи

  • 3 530
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
Права си ММ, но това с ужасните цени си остава. Аз бях шокирана това лято.

# 31
Права си ММ, но това с ужасните цени си остава. Аз бях шокирана това лято.

Е, от това бях шокирана много по-рано- тогава, когато видях колко по-ниски са цените там, където са много по-големи доходите...Но какво да се прави...да се живее в България е лукс. Praynig Човек не може да има всичко...или по-точно казано, "всичкото" е само за избрани. Thinking

# 32
  • Мнения: 9 865
С малко зор, трета опция... (в София работя и живея) а иначе семейният бюджет е малко (300-400) над хилядата и наистина не е кой знае какво. Но от друга страна родителите ми се трепят за половината от тези пари на 250 км. от София и знам какво е в по-малък град.

# 33
  • Мнения: 1 058
Засега 160лв. майчинство, а след месец нищо.

# 34
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
От няколко месеца и аз внасям  Grinning Около 300.

# 35
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не сте уточнили нето или бруто!

Защото в зависимост от това аз попадам и в трета и в четвърта опция!

# 36
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не сте уточнили нето или бруто!
Уточнено е- нето или бруто вкарваш в семейния бюджет? Wink
Ние вкарваме поравно. Суми няма да посочвам, но не се оплакваме от финансови проблеми Simple Smile

# 37
  • Мнения: 6 472
Внасяме почти по равно. Изнасяме дружно почти толкова, колкото внасяме. Огромни суми отиват за кредити, но краят му се вижда Laughing

# 38
  • в Низината
  • Мнения: 705
Последните три опции.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 702
По принцип трябва да гласувам с трета опция. При моя работодател политиката е да не се дават много големи заплати, а да се компенсира с премии. Ако разхвърля премиите на 12 месеца попадам в предпоследна група.

 

# 40
  • Мнения: 801
в момента съм в майчинство, но заплатата ми е 216 лв., на толкова ме и осигуряват, мъжът ми скалъпва към 350-380 лв. общият ни доход чисто е към 500 лв.....не знам как с еоправяме, но става....човек може да живее и с много и с малко.....е, поизнервяме се...но живеем в привинциален град, където освен, че заплатите са ниски, е мн трудно да си намериш и работа....

# 41
  • Мнения: 303
[
А аз да попитам: какво е значението на месечният ми доход?!? Не е ли от значение месечният доход на семейството?!?
За статистиката - семеен месечен доход > 1'500 лв. нето ... и не стига за София ... а сме със собствено жилище ...
И аз съм на мнение,че по-важно е какъв е мес.доход на семейството,а не колко получава жената,защото обикновено мъжете са по-добре заплатени.Аз напр.попадам в графата >400 лв.,но като разхвърляш на 12(защото работата е сезонна),излиза сума,която направо е смешна-но какво да правя,за това съм учила.Добре,че е мъжът ми...

Общи условия

Активация на акаунт