Полудяхте ли ?????

  • 6 871
  • 208
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 6 243

И сладка хапка нищо не рече за шалчето лилА, дето такива вопли и позиви й отправях среднощни  Heart Eyes
Мииииииии... в предния си, рус период, се отрупах в лила и розАво. Сега костюмчетата ми самотно седят увесени в гардероба, а аз се пукам по шевовете от яд. Но не, бледата лила не е прекрасния акцент към червената ми коса. Двата цвята се убиват един друг. Така че насочете се към маслено зелено, а лилата ще остане за Ламелитта - тя ни е по-белинка, ще й ходи.

По за прашките - аз обичам прашки. Не възразявам и против бледолилавите такива, защото са далеч от червеното ми оперение.

# 196
  • Мнения: 294
Какво ви става бре хора ! Joy
Смятам, че това е предаване абсолютно безсмислено и губещо време.
Има ли други като мен и ако има им предлагам да си говорим за други работи в тази тема - кво правите, как сте, що сте и изобщо всякакви вълнения, но само не свързани с ББ ! Аман ! Mr. Green
smile3521 smile3521 И аз не съм го гледала и не смятам да го гледам!!!

# 197
  • Sf
  • Мнения: 808
Тема: Тръгват ли ви кисилини от кебапчетата???  Трите питанки са задължителни за да подчертаеш, че има реален казус.

По-скоро ИматИ ли кисИлини Ут кИбапчИтата? hahaha

Или беше: Гат ядИ кИфтьета, нИ рИва, а  Twisted Evil

Мииииииии... в предния си, рус период, се отрупах в лила и розАво. Сега костюмчетата ми самотно седят увесени в гардероба, а аз се пукам по шевовете от яд. Но не, бледата лила не е прекрасния акцент към червената ми коса. Двата цвята се убиват един друг. Така че насочете се към маслено зелено, а лилата ще остане за Ламелитта - тя ни е по-белинка, ще й ходи.

По за прашките - аз обичам прашки. Не възразявам и против бледолилавите такива, защото са далеч от червеното ми оперение.

Разбирам Ви прекрасно Simple Smile От утре купувам 2 чилета маслено зелено и ги връчвам на кравичката Simple Smile  Ако е доволно претрупана, се заемам да Ви найда най-красивия такъв шал и да Ви го пратя омотана около тялото на зноен дисквалифициран ББейец Simple Smile Разбирай нормален мъЖ  Wink

П.П. Омотан шалът около ББейеца, а не аз омотана... Съвсем се омотах, да споделя...

# 198
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
По за прашките - аз обичам прашки. Не възразявам и против бледолилавите такива, защото са далеч от червеното ми оперение.

Ама аз познавам една госпожа, която твърди, че винаги е в тон и се боядисва и под прашките Crazy Не съм имала възможност и желание да проверя Mr. Green

# 199
  • Мнения: 6 243
По за прашките - аз обичам прашки. Не възразявам и против бледолилавите такива, защото са далеч от червеното ми оперение.

Ама аз познавам една госпожа, която твърди, че винаги е в тон и се боядисва и под прашките Crazy Не съм имала възможност и желание да проверя Mr. Green
Кво да боядисвам  newsm78 то не остана  Mr. Green

# 200
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Еее, ми кой те кара на "гол охлюв"? То това маце сигурно си е натюр Joy


 Въх, изпростях   Embarassed

# 201
  • Sofia
  • Мнения: 4 226
Еее, ми кой те кара на "гол охлюв"? То това маце сигурно си е натюр Joy


 Въх, изпростях   Embarassed

От къде тръгна темата до къде я докара! Въртите сучете и все на срамотии в крайна сметка ви избива ! Joy
Но пък темата за триъгълника и безболезненото обезкосмяване винаги е била актуална, спор няма - така, че говорете си Laughing

# 202
  • Мнения: 3 091
Аз имам страхотна прежда - Летяща - къде да ти я пратя? Безвъзмездно - за базара?
Само трябва да я намеря newsm78 ooooh! Whistling

# 203
  • Мнения: 11 319
Еее, ми кой те кара на "гол охлюв"? То това маце сигурно си е натюр Joy


 Въх, изпростях   Embarassed

От къде тръгна темата до къде я докара! Въртите сучете и все на срамотии в крайна сметка ви избива ! Joy
Но пък темата за триъгълника и безболезненото обезкосмяване винаги е била актуална, спор няма - така, че говорете си Laughing
Като омърсихме темата, та да си кажа и аз - водя я на фризьор  Mr. Green че по интересно

# 204
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Опс, обърках се вече. Че от утре почва "уикенда", ясно. Ама днес май сме си четвъртък или моя календар нещо бърка.  Laughing

# 205
  • Sf
  • Мнения: 808
Еее, ми кой те кара на "гол охлюв"? То това маце сигурно си е натюр Joy


 Въх, изпростях   Embarassed

От къде тръгна темата до къде я докара! Въртите сучете и все на срамотии в крайна сметка ви избива ! Joy
Но пък темата за триъгълника и безболезненото обезкосмяване винаги е била актуална, спор няма - така, че говорете си Laughing
Като омърсихме темата, та да си кажа и аз - водя я на фризьор  Mr. Green че по интересно


Не сме, бе, вижте в Красива мама Бу какво е писала за едни 50 стотинки  в темата за Несполучливите експерименти с външния вид Joy  Joy

# 206
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Опс, обърках се вече. Че от утре почва "уикенда", ясно. Ама днес май сме си четвъртък или моя календар нещо бърка.  Laughing

Абе той календарът ти си е наред, ние изтрещяхме Crazy
Пък и нали се чудим с какво да конкурираме ББ3 Joy

# 207
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Включвам се и аз към антибигбрадъровците!Съвсем из простя тоя народ,щом такива простотии дават по тв-то.Виж Сървайвър ми е интересно.Гледала съм чужбинското,определено е интересно.

# 208
  • Мнения: 1 072


Без коментар

Общи условия

Активация на акаунт