С кого е по-лесно - с красивия или с грозния мъж?

  • 5 388
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • по света
  • Мнения: 1 587
С богатият! newsm47 newsm62

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
С красивия Heart Eyes (стига да ми е Мъж, да се обичаме и да си имаме доверие Peace)

# 17
  • София
  • Мнения: 3 407
Нека ви дам един пример, за да стане по-лесно тълкуването на въпроса.
Един красив мъж принципно си ходи с високите претенции под ръка. А как се чувства жена, принудена да скача на такава висока летва, виждайки и конкуренцията, която се облизва около нейната половинка? Не е ли по-добре да сме с едни малко по-скромни откъм външност мъже, които да ни гледат в очичките? А какво ще стане ако хем сме си решили да изберем по-грозния, но сигурен вариант, хем той изведнъж ни изневерява, примерно?
Не искам да обидя никого, всеки смята мъжът до себе си за привлекателен! Но нека да си представим по-семпъл или по-красив мъж до нас? Как бихме се чувствали?
Въпросът, отнесен към жената, е по-скоро: Какво ми носи и какво не - добрата външност или какво лошата външност - в контактите, в отношенията, в любовта, в работата, в кариерата, че дори и в магазина!?
А-а, нещо имаме разминаване малко с теб по повод понятията "красив" и "привлекателен".
За мен основното качество е мъжественост. Красивата съм аз. Също така мъж, който за повечето е красив, за мен може да е пълен смешник.
- задължителна характеристика за мъжественост!

# 18
  • Мнения: 239
Предварително се извинявам ако дублирам тема, но не хванах нищо подобно в последните страници!
Интересно ми да прочета какво мислите, а също и да обърна въпроса към жената: за коя е по-лесно? Въпросът е насочен изцяло към физическата красота, а не към духовното богатство. Кажете, моля, с какъв мъж би ви било по-лесно да живеете и какво носи на една жена привлекателната или непривлекателна външност?

Забелязал съм, че на мен ми се лепят много по-лесно, отколкото на грозните хора. Говорим за хубавите пичета все пак защото грозните рядко мечтаят. Едно мое бивше пиче даже ми казваше: 'Ти с твоя вкус и претенции как така си с мен толкова време вече (тя е комплексарка)?' Не и отговорих, но бях възмутен как може жените да са толкова прости понякога. Как така за какво? Ами за секс разбира се. Едно е гарантиран секс с няква 6 от 10 и друго е веднъж седмично с някаква 10 от 10. Нали се сещате за какво говоря?

Не се имам за най-големия хубавец, но смятам, че нося в себе си някои типични български черти - черна коса, здрава ръка и добро окосмяване в рамките на нормалното. Няма патриотка, която да не желае моят вековен генетичен материал.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 407
Предварително се извинявам ако дублирам тема, но не хванах нищо подобно в последните страници!
Интересно ми да прочета какво мислите, а също и да обърна въпроса към жената: за коя е по-лесно? Въпросът е насочен изцяло към физическата красота, а не към духовното богатство. Кажете, моля, с какъв мъж би ви било по-лесно да живеете и какво носи на една жена привлекателната или непривлекателна външност?

Забелязал съм, че на мен ми се лепят много по-лесно, отколкото на грозните хора. Говорим за хубавите пичета все пак защото грозните рядко мечтаят. Едно мое бивше пиче даже ми казваше: 'Ти с твоя вкус и претенции как така си с мен толкова време вече (тя е комплексарка)?' Не и отговорих, но бях възмутен как може жените да са толкова прости понякога. Как така за какво? Ами за секс разбира се. Едно е гарантиран секс с няква 6 от 10 и друго е веднъж седмично с някаква 10 от 10. Нали се сещате за какво говоря?

Не се имам за най-големия хубавец, но смятам, че нося в себе си някои типични български черти - черна коса, здрава ръка и добро окосмяване в рамките на нормалното. Няма патриотка, която да не желае моят вековен генетичен материал.
Жоре, ставам ти люта фенка!!
Смях се със сълзи  smile3532

# 20
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Смятам , че мъжът ми е много хубав  Flutter
На този етап външността му ми носи само удовлетворение , защото той освен , че е с хубава външност  е и много добър човек , страхотен баща , помага ми много и т.н.  Hug
Тук е момента да спомена , че не смятам и себе си за грозна  Laughing
Не знам , как бих възприела семпъл мъж ... ще имам чувството , че правя компромис .
А това , че мъжът ми е чаровен и го зяпат непрекъснато , както и често ми казват " мъжът ти е много готин " засега само ме радва и ме кара да се гордея с него .
  Все едно аз съм го писала Laughing

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Красивият мъж не може да бъде верен- в това съм категорична. С красавци съм била само за секс, а се обвързах със симпатяга.

# 22
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Красивия мъж е изправен пред много по-голям брой изкушения. Не че грозния ще е верен, но шансовете му са по-малки. А и Грозен е относително понятие, за един грозен, за други - не. Аз харесвам чаровни мъже. Лесно ми е с уравновесени и възпитани мъже.

# 23
  • Мнения: 3 576
Красивите мъже в много от случаите са доста скучни - лични наблюдения, т.к разчитат предимно на външния си вид. Не съм забелязала да са с претенции, напротив - ходят и се женят за откровено невзрачни /не казвам грозни/ жени.
Познавам няколко манекена - не мога да си обясня защо, но никога не са ме привличали - прекалено са ми кухи, за да ги харесам.

Мен ме впечатляват мъже с чуство за хумор, интелект, такива с които никога не ти е скучно и има какво да си кажеш. Външния вид има значение, но може да бъде пренебрегнат понякога заради горните качества.
Например най-оборотният приятел на мъж ми не е красив, нищо особено не е, не е прекалено богат, но за сметка на това около него винаги има изобилие от красиви момичета. Не знам как ги омайва, но те са луди по него.

Мъжете с претенции и висока летва както се изразяваш, са тези с много пари, тези които си хващат гадже за да се показват с нея, и нейната красота е мерило за тяхното финансово състояние.
Един единствен път ходих с такъв и той ме комплексираше като ми казваше как имам нужда от фитнес, какво да си облека като излизаме, каква прическа да си направя, защо не съм си излъскала обувките..............да продължавам ли?

# 24
  • Мнения: 4 668
Красивият мъж не може да бъде верен- в това съм категорична. С красавци съм била само за секс, а се обвързах със симпатяга.
Не мога да се съглася с това , красотата не винаги влачи след себе си лъжа и недоверие . Има много хубави и свестни мъже !  Hug

Истината е , че най - трудно е с комплексар , а той може да е и красив и грозен  Sick !

# 25
  • Мнения: 5 103
Красивия мъж е изправен пред много по-голям брой изкушения. Не че грозния ще е верен, но шансовете му са по-малки. А и Грозен е относително понятие, за един грозен, за други - не. Аз харесвам чаровни мъже. Лесно ми е с уравновесени и възпитани мъже.
Peace

# 26
  • Мнения: 7 474
Истински красивите мъже се броят на пръсти , другите ги определям като хубави(чаровни, симпатични и т.н.) и тези мъже обикновенно са разглезини от женско внимание и за мен са трудни за комуникация. А грозните стават хубави , когато ги обичаш  Crazy  и по-лесни за общуване. Естественно всяко правило си има изключения и генерални обобщения не може да се правят Hug

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
По-ЛЕСНО- с грозния, защото няма много жени да го заглеждат Wink, ама това се променя, ако е доста платежоспособен.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 381
С този, с когото жената ще се чувства щастлива. Съгласна съм с предишните мнения, че представите за красив и грозен,  у всеки са различни. Приятелят ми е хубав, не красавец, по който не се захласват жените, но определено го забелязват. Мисля, че това не ме притеснява. А в началото на връзката ни дори изглеждаше още по-добре, но през последните няколко години понапълня, е не е дебел, де. Не бих живяла с грозен, по моите представи мъж. Смятам себе си също за симпатична и хубава, не за красавица и външно си подхождаме, което също е важно. Друг е въпросът, че имаме някои различия в характерите, но това може би е нормално.

# 29
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Не вярвам на правилото "грозна опаковка - хубава душа". Смятам, че грозните и недъгави хора са злобни и с много лоши души и с лоша аура. Това е моето мнение. Никой не искам да засега. Не съм била с грозен физически мъж и нямам желание. Била съм с чаровни и симпатични мъже, което не означава класически тип красота ала "манекен".

Общи условия

Активация на акаунт