За какво най-често спорите с половинката?

  • 3 127
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 937
Не знам, честно!
Май не спорим!
Ей, завидях си на себе си.  Sunglasses

# 16
  • Мнения: 686
Рядко се случва да спорим, а като се случи - най-често е за дреболии - кой ще измие чиниите, кой да стане да угаси лампата и т.н. По скоро се шегуваме, отколкото да спорим!

# 17
  • Мнения: 552
Мъжото например не е съгласен по никакъв начин да се чисти, пазарува или каквото и да било друго в събота/неделя.
Ей това е голям майтап! Имам предвид, че моят е на обратното мнение... по-точно, настоява да има определено време за чистене, ако искам да участва и той - иначе не намирал време. Сега сме се спрели на събота, едва ли не цял ден... досега се е случвало само веднъж де  Joy Никак не ми харесва идеята да си потрошим съботата за това, но след дълги обсъждания това се оказа единствен вариант, при който няма да върша всичко сама... така че се съгласих, къде ще ходя  Whistling

# 18
  • Мнения: 4 546
Никак не ми харесва идеята да си потрошим съботата за това, но след дълги обсъждания това се оказа единствен вариант, при който няма да върша всичко сама... така че се съгласих, къде ще ходя  Whistling
за анс това важи за неделята.  Confused иначе като се замисля, по-често се караме, отколкота да спорим  newsm78

# 19
  • Мнения: 552
за анс това важи за неделята. 
Имало и по-лошо от нашето, значи...  ooooh!  Whistling

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
За глупости! От сорта кой защо се е нацупил и е изгледал другия накриво... Почти винаги са намешани нерви. Embarassed

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
В повечето случаи спорим за глупости - кой, защо, кога и при какви обстоятелства взема колата на другия. Това е принципен въпрос, по който, когато и да започнем, все няма да има свършване hahaha
Другият е : Принцеси ли са дъщерите ни и следващия от него: защо, по дяволите, толкова ги глези?! Close

# 22
  • София
  • Мнения: 7 044
За много неща: за това, че хич не си дава зор да ми помага; за начина, по който гледаме детето; за дистанционното; за това, че като избухна, не смятам, че трябва да ме нарича истеричка; за шофирането ни и т.н.

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не се караме и не спорим.

# 24
  • Мнения: 1 492
Кой да седне на компютъра.

# 25
  • Мнения: 417
Най-често се караме като излезем по магазините и ми дава зор.Все си намира причина да бърза,или не е паркирал на хубаво място или бърза за мач и т.н.  #Cussing outнаправо ми къса нервите и всеки път се заричам ,че няма да ходя с него.За пари и за детето не се караме/всеки зачита и подкрепя решението на другия./От време на време се сдърпваме на тема родители. #Crazy

# 26
  • Мнения: 1 226
И ние като почти всички - за глупости и то големи.

# 27
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Много рядко даже спорим, а за караници - май два пъти откакто сме заедно сме го правили Wink.
Ако поспорим Mr. Green, то е за пари, цигари/да не пуши повече от кутия на ден/, понякога за родители Twisted Evil/негови и мои/....засега няма друго.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 799
За нищо...определено. Много рядко спорим, гледа да не ми противоречи, защо сам да си усложнява живота? Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 2 846
Рядко спорим, понеже обикновено сме на едно мнение. Днес, например, споряхме дали трябва да се спазват правилата за движение. Аз закъснявах за работа и го накарах да направи едно нарушение за по-бързо и той ми чете конско след това, ама направи нарушението, де... Mr. Green Един-два пъти сме се сдърпвали за магазини - че се бавя в тях, но това си е в реда на нещата, затова избягвам да ходим заедно по магазините. А, спорили сме на разни интелектуални теми - исторически, политически и тем подобни, но при нас, слава Богу, споровете не прерастват никога в кавга. Simple Smile

Истински не сме се карали засега. Но сме се сдърпвали един-два пъти, понеже аз, като типичен Рак, се връзвам на някои неволни негови реплики, почвам да дълбая вътрешно и накрая от мухата правя слон. За радост кавгите ни траят от ден до пладне, щом си легнем, се оправят. Embarassed Дано да е все така. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт