Ориз за бебета

  • 14 929
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 222
Слага се само ориз и зеленчуците. Не мисля че се запича, нали има и други зеленчуци newsm12...а ориза е като основа. Аз редувам един път правя с картоф и един път с ориз. feeding

И аз се подписвам под това.  Peace
За да не стане лепкав, оризът трябва да бъде много добре сварен и да се пасира още докато е съвсем топъл с повечко течност-бульон от зеленчуците или мляко. Аз лично много рядко съм пасирала с бульон. Предпочитах да правя пюретата с кърма или АМ.
А картофи+ ориз ми се струва твърде ......  newsm78 ...... оригинална (да кажем) рецепта  Laughing . Не бих я пробвала. Mr. Green

Последна редакция: пт, 22 сеп 2006, 10:32 от Vivi

# 16
  • Мнения: 4 428
А картофи+ ориз ми се струва твърде ......  newsm78 ...... оригинална (да кажем) рецепта  Laughing . Не бих я пробвала. Mr. Green

Ами не е съвсем "оригинална", защото има едно такова пюре на Ганчев. И за не се бях сещала за такава "ударна" комбинация, но реших да си жертвам мотора на пасатора и да пробвам какво ще стане Mr. Green Още не съм отваряла от тях, но ми се сториха доста вкусни Rolling Eyes Маги обича по-гъсти пюрета и мисля, че ще й хареса. Макар, че това е малко, като пържени картофи с хляб Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 186
И сега последно дали мога да и слагам обикновен ориз newsm78  chef newsm78 или да е бланширан(кафяв) Peace newsm78 newsm78 newsm78 Praynig newsm78

# 18
  • Мнения: 7 803
можеееее

# 19
  • Мнения: X
Абе, слаааагай обикновен какво му се чудиш Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 15 222
Може, да.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 161
Готвя само с обикнове ориз newsm74

# 22
# 23
  • Мнения: 878
аз слагам бланширан ориз,един италиански в оранжева опаковка ,с готвач отпред....много съм доволна,и ние хапваме само от него.На бебчо също му харесва.

Общи условия

Активация на акаунт