Видяхте ли новото детско списание - Детска академия

  • 5 240
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 106
Ееее, защо са се изложили тези хора така.... Не преглеждат ли какво пускат на пазара, никой ли не е забелязал грешката???

# 61
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
И нашето е дефектно. Дано във 2 брой се сетят да сложат страничката дето липсва, да си я залепим отгоре върху грешната.
А за самото списание - задачките са различни - има и за по-малки деца и за по-големи - например за моя син броенето до пет е супер елементарно - той брои (по неговите думи) до 69 - наистина брои. Но страничката с четенето е доста далече от него - нищо че пише само "Мама и татко." Според мен зависи и от интересите на детето.

# 62
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Извинявам се, че не съм погледнала темата. Сега не ми е възможно, но утре ще сканирам книжката и ще я пусна, за да си отпечатате страниците, които ви липсват.

# 63
  • Мнения: 1 114
Обадих се в издателството да попитам и ми казаха, че липсващите страници ще бъдат издадени в бр.2 или 3 да си ги залепим на книжката.  Crossing Arms
Не било възможно да се преиздаде, тъй като тиражът е голям - 65 000 бройки.
То пък една книжка ще стане....красота .... ooooh!
Добре поне, че самото списание е хубаво и най-вероятно ще го купувам.

# 64
  • Мнения: 3 034
И аз го купих - за съжаление дефектния вариант  Cry лошоте е, че като не намерихме подходящите кръгчета, в които да залепим картинките, Марена импровизира и ги лепна някъде си...даже не знам къде. Така че и да пуснат първата страница, вече нямаме стикери... Confused
Иначе списанието е хубаво.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Много е хубаво списанието! Мони търси по няколко пъти на ден бисквитеното човече, скрито из страниците. За съжаление и ние сме купили дефектния вариант, но няма значение - определено ще го купувам!

# 66
  • Мнения: 1 114
Някой направил ли е вече Бисквитеното човече по рецептата?

# 67
  • Мнения: 6 039
Ние нямахме точно първи брой,но следващите са на цена 2,90

случано попаднах на него, купих го и много ми хареса.
но ако цената му от следващия брой е 2.90  повече няма да го купувам

# 68
  • Мнения: 382
Днес се наложи да купя два броя от различни места за да сглобя едно списание,в едното си имаше всичко без заглавната страница,в която се обяснява коя е Кати,а второто започваше от 4 стр.(тъй като прерових всички списания,с продавача открихме и такива,които започват направо от8 стр.).Самото списание ми хареса,купих и Арти,Бърборино и Хъки-Бъки(от това няма да повторя,супер хартия,но недобре използвана,за съжаление).

# 69
  • Мнения: 4 406
Обадих се в издателството да попитам и ми казаха, че липсващите страници ще бъдат издадени в бр.2 или 3 да си ги залепим на книжката.  Crossing Arms

ииии красота...

# 70
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ето обещаните страници. Снимах и 30, и 31, ако са пропуснали и тях.

# 71
  • Мнения: 65
Аз пък пуснах мейл и ми отговриха, че със следващия брой ще имаме пропуснатия лист.

# 72
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Благодаря Ваня bouquet
Ще купя и втори брой, пък ще видим дали ще продължим Thinking

# 73
  • Мнения: 1 232
Ето обещаните страници. Снимах и 30, и 31, ако са пропуснали и тях.
Ваня много ти благодаря  bouquet

# 74
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Hug За нищо.

Общи условия

Активация на акаунт