Какви кофти експерименти сте правили с външния си вид?

  • 9 811
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 712
Като повечето тук, в тийн годините, по-точно в 8-ми клас, реших да си резна няколко кичура, че ми стърчаха малко. Накрая така се бях подредила, че фризьорът ме пострига почти нула номер.

# 76
  • Мнения: 1 353
 Веднъж се изрусих до такава степен, че косата ми щеше да окапе. Докато я миех виждах кок кичурчета коса се откъсват и остават в ръцете ми.

# 77
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Реших сама да се накъдря в къщи с къдрин и метални ролки #Crazy.Резултата беше доста изгоряла коса.

# 78
  • Мнения: 1 186
Ами от пепеляво руса станах направо с черна коса за което малко съжалявам

# 79
  • Мнения: 2 673
Една фризьорка преди години ме беше остригала "на сухо" и приличах на брулена джанка, та ревах цяла седмица. После се накъдрих - нямаше как..

# 80
  • Мнения: 2 724
Изрусих се ,обаче вместо руса,станах рижава и на всичкото отгоре ми бяха изгорили кожата на главата до такава степен ,че имах рани   #Cussing out

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Хубаво, че не съм си правила кой знае какви експерименти. Само ако си оскубя веждите с недоглеждане, ме хваща яд и само чакам да поизрастат да ги оправя.

# 82
  • Мнения: 1 318
Фризьорски експерименти не съм си правила. Само веждите ми са страдали... веднъж така ги бях изскубала, че не можех да се позная... ooooh! Баща ми щеше да колабира като ме видя. Laughing

# 83
  • Мнения: 9 093
Боядисах се по време цикъл, с боя която ми бяха препоръчали във фриз. салон - смесване на два цвята в руса гама, със сивкав отенък. Резултатъ беше розова коса и последвало изрусяване със супра. Единственото хубаво беше, че от супрата добих много приятен рус цвят Crazy
Кола маска в домашни условия, резултат: хвърлен съд, изгорена кожа, намацан килим...
Бръснене на неизцяло пораснали косми, резултат - крака целите в рани и кръв.

Поука съм си взела де Laughing

# 84
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
В 8 клас се подстригах сама в стил "Петя Буюклиева", т.е с бръснача на баща ми си обръснах цялата лява страна а дясната оставих дълга до средата на гърба. Беше по времето на комунистите и от училището се прие много зле. За съучениците си бях интересна точно един ден защото на следващия под натиска на родителското тяло вече бях цялата остригана първи номер. Даже като ме видяха в класа не ме познаха и едно от момчетата се изцепи че имаме нов съученик. После ме майтапеха до края на годината.
За сватбата си нямах време да отида на читав козметик и в последния ден преди събитието отидох в родния си град при едно бабе, което така ми дърпаше кожата че ми посини цялата бикини зона. На другия ден като стигнахме до "първата брачна нощ" и като ме видя любимия шеше да припадне. Все едно ме бяха били с тояги по слабините.
Миналата година точно преди да тръгна с малкия на рожден ден реши да си направя червени кичури. По принцип ги правя сама, но тогава детето реве и ме дърпа, съпруга вика по мен че ще закъснеем и резултата беше всичките ми корени червени, надолу косата черна на червени кичури, краищата също червени защото накрая като видях че така и така съм я оплескала ще лепна цялата боя за да видя какво ще стане. Съпружеството беше изстрелян за черна боя и вечерта след гостуването се пребоядисах. А на самото тържество бях стегнато сплетена на рибена кост.

Общи условия

Активация на акаунт