Издразних се адски...

  • 13 038
  • 208
  •   1
Отговори
# 195
  • Sofia
  • Мнения: 179
Мога само да съжалявам ревнивите жени...
Така се съсиспват много връзки..
Дано и с твоята не стане така..

# 196
  • Мнения: 4 734
Може и да има доза ревност, но по-голямата част от това, което изпитвам е обида.

# 197
  • Мнения: 463
ревността си е съвсем нормално чувство и не мисля, че има хора, които не биха я изпитали в подобна ситуация

# 198
  • в стаята
  • Мнения: 469
До сега четох цялята тема, и направо #Cussing out. Започвам от сватбата, така се ядосвам все едно ми се случва на мен. Добре поканили го човека на сватба и той отива, но въпросната дама не знае ли за твоето съществуване Twisted Evil, мисля че в такива случаи се дава покана за двама. Освен че той те пренебрегва заради нея, май и тя се е взела много на сериозно.
  Мисля, че е крайно време да се запознаете. Тя трябва да види нагледно че приятелчето и от детските години вече, не е свободен мъж!

# 199
  • Мнения: 429
ей,хора,охладете страстите.какво лошо че поддържа приятелски отношения с приятелка от ученическите години.не мислите ли че това което е изпитвал като ученик,вече не е същото.те са вече зрели хора и отношенията със сигурност са минали на друг етап,а именно добри приятели.защо трябва да се ревнува от това.аз също имам приятели с които излизаме на по водка даже,и половинката ми не ми прави проблем.той също има такива с които излиза .щом е откровен,не е повод за ревност и злоба.а ако направи проблем,за това че има истинска приятелка с която да сподели ще го отблъсне от себе си. за приятелите си на които съм оценила приятелството съм готова на всичко и тежко на този който се опита да ме отдели от тях. няма лошо в това ,не си подклаждай огъня сама, че ще изгориш от вътре без да има повод даже.успех и мисли трезво

Сутринта отново се сетих за случая на Касиди и пак се ядосах. Сега ще се опитам по-хладномислещо да пиша. Всяка от нас има приятели мъже - е, не всички имаме за най-добра приятелка мъж, но си имаме приятелчета. Хайде сега, тези които защитават мъжа на Касиди, да се замислят - колко пъти техните приятелчета са пренебрегвали жените или любимите си заради тях - например - да си чукнат среща с вас в единственият ден в седмицата, когато могат да са с гаджето/жената си. Или - колко пъти в седмицата излизате сами с приятелката си мъж, при условие, че и двамата имате семейства. ....  Мисля, че още на прословутата сватба той е издъни зверски - постави т.нар. си приятелка над жена си ... Приказки от рода на ... що да не си пият кафето хората, що да не си приятелстват и колко е лоша ревността  - са преливане от пусто в празно. Касиди, ти не ме познаваш и е по-лесно да ти кажа нещата по този начин. Защото знам, че бих намразила приятелка, ако чуя от нея това, което ти пиша. Проблемът тук не е "пусни мъжа, за да го задържиш до себе си". Не е ревността в основата, а както самата Касиди пише - обидата, незачитането. Мъжът ти или е останал в 5-ти клас, или е забравил, че жената, която трябва да ухажва си ти. В тоя живот не е нужно да има още едно разбито семейство. Написах ти каквото мисля, защото смятам, че заздравяването на твоето семейство не минава през примиренчеството и мрънкането всеки път, когато си пренебрегвана. Пътят ти ще си го намериш, не си губи достойнството. Извинявайте за дългия постинг

# 200
  • в Низината
  • Мнения: 705
Малко съмнително ми се вижда това негово повевение Thinking

# 201
  • Мнения: 793
Сега не четох цялата тема признавам си без бой  Embarassed

Но прочетох първия пост и последната страница.

Моето мнение е следното:

Касиди ревността е нормално човешко чувство, към моят мил съпруг съм изпитвала ревност, само от една жена и то изречението беше  че не ме бил заслужавал и те можела повече да му даде.Научавах за тяхните срещи, след като са се състояли. Това беше доста отдавна може би преди 7 години  newsm78 отдалечиха се постепено като виждаше да мен колко ми е приятно и в едни момент вече не подържаха връзка. В интерес на истината, нищо не направих или казах, просто показах че ми е неприятно.

НО съм била и от другата страна, момичето просто ревнуваше че познавам толкова добре гаджето му/ мой много добър приятел/ че имаме на какво да се посмеем двамата на отминали дни, познай какво стана, просто приятеля ми  уговаряше срещите, така че тя да не присъства, това не е от мен, а от него, а и в интерес на истината предпочитах отколкото да ме гледат злобно. Да аз съм за бои, ама направих всичко което ми е по силите, нямаше отговор от другата страна.    В интерес на истината и тя съумя да го отдели от мен  Wink

# 202
  • Мнения: 636
Струва ми се, че главно проблемът идва от там, че той не ви е запознал и явно отказва да го направи. Това внася съмнение в отношенията ви и май именно това те дразни. Предложи му направо да ви запознае или пък го накарай да излезете заедно, като и тя вземе приятеля си Mr. Green/ако има такъв, ако няма - да се подсети да поработи по въпроса, щото твоят мъж е вече зает/

# 203
мисля,че имате разминавания във връзката ви .сигурна ли си ,че той възприема отношенията ви както ти-в смисъл така отговорно.останала съм с впечатление,че мъжете реагират в подобни ситуации така както ти смяташ за редно само ако са с жената на живота си.в противен случай-както им е угодно,ден(секс) да мине друг да дойде.

# 204
  • Мнения: 4 734
Интересна гледна точка Simple Smile Да, точно като мен възприема взаимоотношенията ни, понякога дори много по-сериозно отколкото самата аз.

# 205
тогава разминаванията са са във възприятието на нещата,въпрос на емоционална интелигентност,възпитание,ако щеш.аз бих се чувствала също като теб-обидена е точната дума,по същите причини както и ти.сама решаваш-мога да кажа по форумски-зарежи го или си го трай такъв,пълно щастие няма.
или....?

# 206
  • Мнения: 6 164
И моя има една такава, дето не ме познаваше още и ме поучаваше посредство смс-и. Уж нищо, ама все при нея ходеше. Болна била, отивал да я види, врата си навехнала... Един път като отидох във фризьорския салон той пак при оная хукнал... Че и на сватбата искаше да я кани, като знае, че я презирам... Сега нещо има затишие, та не знам дали се научи да се крие по-добре, или верно са прекратили вижданията. По-добре да не знам. Stop

# 207
  • Мнения: 295
Хм, сигурно ще се пръсна по шевовете в такава ситуация. Аз бих разбрала къде е срещата и бих изшвърчала натам. Ще мина случайно (естествено, той ще разбере че е нарочно и ще се разправяме у дома), но поне ще се запозная с нея и все си мисля, че по поведението й бих разбрала крие ли се нещо или не. Или поне ще оценя конкуренция ли е или не.....

# 208
  • Мнения: 1 080
Може безумно да ви се стори но в подобна ситуация мисълта ми тече в посоката - ок след като е така бъди щастлив .Щом не е  добре с мен няма чувства и тнт нека поне да бъде добре макар и с друг човек в крайна сметка какво мога да променя аз но тук говоря за по- различна ситуация .Сигурна съм Kasidy , че няма от какво да се притесняваш - пример ти давам веднага съседката ревнуваше страшно от приятелка на съпруга си .Дори се случи така че тя беше на работа  а приятелката  беше с мъжа и вкъщи и тнт .Беше побесняла изневери му в  малко по- късен период .Искаше да го изгони момчето се стопи плачеше .Батални сцени някакви .Та моля те не се измъчвай той я приема по- съвсем друг начин отколкото си мислиш сигурна съм.

Общи условия

Активация на акаунт