?Въпроси всякакви за СО? 2021

  • 342 445
  • 8 988
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 25 889
На мен нещо не ми излиза сметката ти, ама карай. Искрено се надявам, че наистина си спазвала карантината.
Относно интригата – не можеш да си сигурна кой е източникът. Само с размисли не става, трябват и доказателства.
На твое място бих имала едно наум за старата позната, която те е „светнала“, още повече щом се нямат с новата. Може тя пък да е в основата на интригата, за да ви раздели.
Абе, да ти имам познатите...

# 61
  • Мнения: 18 589
На мен нещо не ми излиза сметката ти, ама карай. Искрено се надявам, че наистина си спазвала карантината.
Относно интригата – не можеш да си сигурна кой е източникът. Само с размисли не става, трябват и доказателства.
На твое място бих имала едно наум за старата позната, която те е „светнала“, още повече щом се нямат с новата. Може тя пък да е в основата на интригата, за да ви раздели.
Абе, да ти имам познатите...

Е какво не ти излиза.? Може ли да обясниш?
От 7 ми декември съм под карантина. До 21 бях, не съм мърдала от една стая. През това време тя само ми звънеше.
След 31 ви си ходихме на гости 2 пъти и това е. След 31 ви, това е цяла вечност след карантината.
През другото време само он лайн общуване. Сега стана ли ти ясно?
Може би не го написах като хората.
Исках да кажа, че контактите ни с нея са от много скоро.
Чувания по телефона през тези 14 дни и 2 гостита след Нова година. Това е.
Няма да убеждавам никого в нищо, камо ли пък тук.
Иначе и аз така смятам, че и старата позната може нещо да ми интриганства.
Не става с невдигане на телефони и игнор,тя не спира да ми пише. Не разбира от намеци.
И сега даже ми пише. Оффф, хич не обичам такива криеници.
Притеснявам се да не ми навлекат неприятности. Защо са толкова лоши хората? Как може да разнасят подобни слухове. И то за такова нещо. Супер обидно ми е, яд ме хвана. Имам си и други проблеми, много ми беше тежко, умирай от страх за близките си, беше комшамр цялата работа. И страшно много ме ядоса това. Имах нужда от общуване с нови хора, подлъгах се.
Знам, че тя го пуснала този слух(или е тя или е другата). Не искам да им обръщам внимание, но съм афектирана заради всичко, което стана и го приех навътре. И така, голяма простотия, знам.

Последна редакция: вт, 05 яну 2021, 11:34 от Мис Каролин Бингли

# 62
  • Мнения: 32 463
Защо не я попиташ директно за лъжата и?
И като не ти харесва, прекратяваш контакти.
Пък тя нека се обижда. Не си длъжна никому.

# 63
  • Мнения: 39 681
Защо се връзваш на тия тъпотии?
Питай я директно и в зависимост от тоговора реши накъде.
Че щерка ми в първи клас са им по интересни интригите.

# 64
  • Сф
  • Мнения: 10 779
Но какво значение има кой какво казал?Толкова несъществени неща , а се занимавате с тях.Сами си правите интриги.Кой излизал и кой не..
Новата като не разбира от намеци, директно и кажи че си заета и нямаш време за нея.Пък клюки все ще има, като гледам нивото .. от нищо- нещо правите.

# 65
  • Мнения: 18 815

Знам, че тя го пуснала този слух(или е тя или е другата).

Или някоя трета Wink
Забрави за това, че 32 години досега никой не те бил клюкарил и обсъждал - просто няма начин, никое общество не функционира така, особено в малкото населено място. Случват се такива неща, понякога изненадващо се оказва, че близки хора са забъркали големи интриги, но човек си изработва начини за справяне с такива ситуации.
Била съм в сходна ситуация - оказа се, че старата приятелка се е опитвала да ме скара с новата Grinning Нещата от живота.

# 66
  • Мнения: 18 589
Именно, защото нивото е такова. А със сигурност са ме клюкарили, просто не е стигало до мен, защото не общувам с такива хора. Точно затова знам, че е тя, защото тя е новата в обкръжението ми.
Аз много страня от такива неща-и не искам да се занимавам,просто се афектирах заради ситуацията, че точно това се измисли, точно за такова сериозно нещо.
Аз хипохондричкат ще изляза повреме на карантина,това е абсурдно. Не съм наивна, знам какво се върти, ще игнорирам и това, ще си имам наум за тях двете.

# 67
  • Мнения: 20 371
Ако искаш да си винаги бяла и добра с всички, няма как да стане, винаги ще има някой, който да прекрачва границите и да ти се качва на главата.
Тази новата е някаква хиперактивна и обича явно да си муши носа в на хората нещата. Просто спри да ѝ отговаряш на чатове, звънене, а като те срещне – казваш, че имаш работа и бързаш. Ако не разбере по този начин, няма как да не я отрежеш – казваш директно, че не ти е приятно да общувате и дотам. Не влизаш в обяснения.
Ама и старата ти позната и тя една клюкарка. Не ми вдъхват доверие и двете. Имай си едно на ум с кого как се държиш и какво казваш.

# 68
  • Мнения: 1 110
На мен не ми е ясно как не сте си близки, нова приятелка и тнт, а си пишете през карантината и ти носи неща. Освен да не е към хуманитарните, които пазаруват вместо тези под карантина и тнт. Отделно искаш да се отделиш от нея, а за 4 дни сте си били на гости три пъти.....
Аз много добре знам какво е някой да ти е досаден, но да му се завираш всеки ден...някак....
И някак повече ми е, че тя ти е била удобна да те обслужва и да си запълваш времето под карантина с нея, сега вече ти е излишна и леле майко, как да я откача без да я обидя..

# 69
  • Сф
  • Мнения: 10 779
Именно, защото нивото е такова. А със сигурност са ме клюкарили, просто не е стигало до мен, защото не общувам с такива хора. Точно затова знам, че е тя, защото тя е новата в обкръжението ми.
Аз много страня от такива неща-и не искам да се занимавам,просто се афектирах заради ситуацията, че точно това се измисли, точно за такова сериозно нещо.
Аз хипохондричкат ще изляза повреме на карантина,това е абсурдно. Не съм наивна, знам какво се върти, ще игнорирам и това, ще си имам наум за тях двете.
Резни ги и двете! Демек ,  обиди се и на двете че ти е неприятно , без значение коя какво е казала.Кажи им , мъжа ми е дочул(и той отнякъде Satisfied ) и се сърди, че някой ме набърква в неверни неща и не ми дава да контактувам с приятелки.Имаме си други по-важни неща за решаване. Така, с един куршум- 2 заека! Патриархата също е намесен както си е редно по тия места и така..нова порция за обсъждане на клюки..
Пък и звучи достоверно за кошер с оси.

# 70
  • Мнения: 18 971
Затова имам съвсем малко приятели. Не се налага никога да се крия от никого за нищо. Хора с интриги около мен няма.

# 71
  • Мнения: 7 474
Разкарай ги и двете, без обяснения. И няма нужда да си винаги добра.

# 72
  • Мнения: 18 589
Цитат
На мен не ми е ясно как не сте си близки, нова приятелка и тнт, а си пишете през карантината и ти носи неща. Освен да не е към хуманитарните, които пазаруват вместо тези под карантина и тнт. Отделно искаш да се отделиш от нея, а за 4 дни сте си били на гости три пъти.....
Аз много добре знам какво е някой да ти е досаден, но да му се завираш всеки ден...някак....
И някак повече ми е, че тя ти е била удобна да те обслужва и да си запълваш времето под карантина с нея, сега вече ти е излишна и леле майко, как да я откача без да я обидя..


Да уточня, че да стане ясно. Изобщо не е така. Тя ми донесе само една покупка, просто много ми звънеше и аз й вдигах, говорехме си. Споменах, че ми трябва нещо и тя предложи до го вземе. Казах си, гледай ти, колко е добра, доверих се, стана ми приятно, че някой предлага да ми помогне, въпреки, че не ми близка, предложи помощта си.
Имах кой да ми носи неща, имаме и доброволци, не съм опряла до нея, че да се възползвам, имам си близки, които ни помагаха и ни носеха храна и лекарства.
 Не се възползвам от хората, не съм такава и никога не съм била. По-горе казах вече, че ми е приятно да си говоря с нея, просто не ми допада това обсебване.
Не сме близки, сближихме се сега-няма нищо чудно в това, така се случи.
 Тя просто се оказа много общителен и прилепчив човек, аз не съм такава, аз съм по-интровертна и по-дистанцирана и на мен ми е странно. Няма как да съм близка с човек, с който комуникирам от месец някъде и то повече чрез интернет.
Да, бяхме си на гости, защото ми е приятно, просто сега днес се случи тази ситуация, това е от последния момент. Сега го разбирам и аз. Надявам се да стана ясно. Просто бързо се развиха нещата.
На мен и сега ми е приятно да общуваме, но не мога да звъня по 10 пъти, да ми идва когато си иска в нас, да сме нон стоп на линия, няма как, не ми допада това.

Purelove много ми Ареса твоя подход:laughing:

# 73
  • Мнения: 20 371
Е, то не ти допада, ама като не ѝ кажеш, покажеш, тя как да разбере. За нея може би е нормално подобно общуване. Затова задаваш собствената си граница, не мое чакаш тя да се усети.

# 74
  • Мнения: 18 589
Там е работата, че аз съм много страняща от конфликти, изобщо не искам да се обяснявам, не ми е удобно да отсвирвам хората, все ме е страх да не ги засегна, винаги ми е било много трудно в това отношение. Той мъжа ми казва бе резни я, и толкова, не й вдигай. Тръгна ли да им се обяснявам ще им дам поле за още по-големи изяви. Никога не съм попадала в такава ситуация. Моите приятелки се броят на пръстите и не са такива, скоро не ми се беше случвало. От тийн годините, то чак е смешно. На мен обаче ми е кофти, защото съм много притеснителна и много ги приемам навътре нещата. Затова и реших да видя какви биха били страничните мнение за ситуацията.

Общи условия

Активация на акаунт