За пердетата

  • 3 702
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 315
В кухнята - къси до перваза, като на самия прозорец са ми късички тип бистро.
В детската са до перваза. Едно тънко воалено перде и ограничител по-плътно. Тукашната мода е такава, че плътното перде не закрива целия прозорец, ами е като ограничител само отстрани.
В другите стаи в зависимост от прозореца имам такива до пода, дето се влачат и такива само до перваза.

# 31
  • Мнения: 590
харесвам само дълги пердета

# 32
  • Мнения: 3 360
И двата варианта са добри,но зависи от помещенията,от предназначението им и от самите пердета!Например в една малка стая няма да ми харесат тъмни  и дълги пердета,които да "затварят"още повече, без това малкото пространство...Въпрос на вкус! Laughing

# 33
  • Мнения: 2 013
Тези дни сме на вълна пердета/завеси и не знам как да убедя мъжа ми, че е по-добре да свършват до под прозореца, а не да са до земята... newsm78
Вашите как са? Някакси хич не ми се нрави да ми се мотаят пердета до пода. Едно не ми изглежда красиво, второ не виждам грам смисъл в това.  Crossing Arms А той настоява, че няма да е красиво , ако не са до пода. Явно просто само пердета до пода е виждал и не иска и не иска да се съгласи с мен. Сега му тегля картинки от нета, да види, че до под прозореца е хубаво, ама дали ще подейства, не се знае.
Вие какво мислите?

За хола - до земята. Особено, ако има радиатори под прозорците.

# 34
  • Мнения: 4 546
от стена до стена

# 35
  • Мнения: 4 358
При нас всички пердета са къси. В хола корнизът е сложен много близо до стената и дълги пердета биха падали точно по средата на радиатора  Confused Ако мога да избирам, в хола бих сложила дълги пердета.
Дали да са от стена до стена зависи от местоположението на прозореца и от големината му.

# 36
  • Мнения: 22 905
А къде сте виждали хубави пердета на прилични цени?Трябва да купувам,а хич не ми се обикаля от магазин на магазин.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 926
А къде сте виждали хубави пердета на прилични цени?Трябва да купувам,а хич не ми се обикаля от магазин на магазин.
Присъединявам се към въпроса  bouquet
И аз скоро трябва да купувам , а нямам никакво време да обикалям Sad
Моля кажете Praynig

# 38
  • Мнения: 1 546
Не съм от София, но наскоро попаднах на една рекламна брошура на магазин COMO в София, която ме впечатли. Там явно има всичко- мебели, килими пердета, аксесоари за дома. Ходили ли сте там? И наистина ли е толкова хбаво и сравнително евтино (съдейки по цените в брошурата)? newsm78

# 39
  • Мнения: 465
Дамаянти наистина евала за тази колекция пердета  HugPeace

# 40
  • Мнения: 22 905
Не съм от София, но наскоро попаднах на една рекламна брошура на магазин COMO в София, която ме впечатли. Там явно има всичко- мебели, килими пердета, аксесоари за дома. Ходили ли сте там? И наистина ли е толкова хбаво и сравнително евтино (съдейки по цените в брошурата)? newsm78
Ами не съвсем.Има и евтини неща,но като цяло цените са високи.

# 41
  • Мнения: 4 202
Не съм от София, но наскоро попаднах на една рекламна брошура на магазин COMO в София, която ме впечатли. Там явно има всичко- мебели, килими пердета, аксесоари за дома. Ходили ли сте там? И наистина ли е толкова хбаво и сравнително евтино (съдейки по цените в брошурата)? newsm78

В СОМО е всичко друго, но не и евтино  Confused
Вчера бях там и просто се шокирАх от цените им.

# 42
  • Мнения: 27
 Grinning привет! моят съвет е, щом искаш  къси перденца- мини с аргумента, че дългите ще спират топлото от парното и готово!
аз не харесвам къси, но мойте ще са къси по тази причина:)

Общи условия

Активация на акаунт