Има ли мами разбиращи от компютри?

  • 1 154
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 410
Мили момичета,имам нужда от малко помощ Praynig
Малко съм схваната на тема компютри и имам нужда от вашата помощ.
Ето за какво става на въпрос:нали знаете,като се отвори интернет експлоера,горе в средата има едно малко продълговато,дълго прозорче в което пишем страницата,която искаме да отворим.И с течение на времето,като кликнеш на една стрелкичка която се намира най в дясно на това прозорче,излизат всички страници,които компютъра запаметява(които са отваряне),сещате ли се за какво става на въпрос?Ама и аз как го обясних ooooh!
Та въпроса ми е как мога да изтрия някои от тези адреси,да не са вече в този запаметен списък?
Моля помагайте Praynig
Предварително благодаря на всички втекли се на помощ Hug

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Пробвай да ги изтриеш от History-то

# 2
  • Мнения: 1 492
Takaa Някъде по екрана имаш иконка на Интернет експлорър - една голяма синя Е буква.
Натискаш върху нея с десен бутон. Излиза едно меню. Най-долу ще видиш Пропъртис - натискаш го с ляв бутон.
Излиза нов прозорец Интернет пропъртис - Някъде долу в дясно в този прозорец има бутон Клеар хистори - натискаш го, после долу натискаш Ок и си готова.
Надявам се да си ме разбрала.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Хе хе ти да не си влизала в някой еротичен сайт,че сега искаш да му изтриеш линка,а? JoyАма ще трябва и от други места да го изтриеш Laughing
Извинявай пошегувах се Hug,аз незнам как става номера,те сами си изчезват ама..... ooooh!

# 4
  • Мнения: 410
Не съм влизала в еротични сайтове Mr. Green
Пробвай да ги изтриеш от History-то
Как става това?Помагай с обяснения Praynig

# 5
  • Мнения: 8 917
Не съм влизала в еротични сайтове Mr. Green
Пробвай да ги изтриеш от History-то
Как става това?Помагай с обяснения Praynig

Пробвай и по другият начин - с тази стрелка се появява и списък с посетени адреси - маркираш и след това с десен бутон имаш меню, в което има и "изтрий" Peace

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Не съм влизала в еротични сайтове Mr. Green
Пробвай да ги изтриеш от History-то
Как става това?Помагай с обяснения Praynig
Ами нямам Интернет експорер пред мен и карам по памет, но горе в дясно от това поле, където пишеш някакъв адрес, трябва да има буквата H примерно. После в прозорец в ляво ще ти се покажат всички страници, които си посещавала за определен период назад.

# 7
  • Мнения: 1 416
Трябва да си изтриеш "History"-то. Не е зле да прочистиш и интернет-файловете, които се складират.
Отвори един прозорец на експлоръра, горе от менюто "Tools" избери "Internet Options". Ще ти се отвори прозорец и ще можеш да зададеш "Clear History", както и "Delete Files"  за "Temporary Internet Files". В същия прозорец ще можеш да зададеш след какъв период хистърито ти да се тир автоматично. Временните интернет-файлове ще трябва да премахваш ръчно обаче, когато се сетиш...  Grinning

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Питането ти е за "някои от тези адреси"
Имай впредвид, че изтривайки хисторито - заминават всички адреси.
Иначе момичетата са ти обяснили как става.

# 9
  • Мнения: 410
Забравих да спомена,че работя с унтернет чрез Mozilla Firefox ooooh!
Не съм влизала в еротични сайтове Mr. Green
Пробвай да ги изтриеш от History-то
Как става това?Помагай с обяснения Praynig
Ами нямам Интернет експорер пред мен и карам по памет, но горе в дясно от това поле, където пишеш някакъв адрес, трябва да има буквата H примерно. После в прозорец в ляво ще ти се покажат всички страници, които си посещавала за определен период назад.
Търсих го това Н,ама нямам такова нещо Sad
Трябва да си изтриеш "History"-то. Не е зле да прочистиш и интернет-файловете, които се складират.
Отвори един прозорец на експлоръра, горе от менюто "Tools" избери "Internet Options". Ще ти се отвори прозорец и ще можеш да зададеш "Clear History", както и "Delete Files"  за "Temporary Internet Files". В същия прозорец ще можеш да зададеш след какъв период хистърито ти да се тир автоматично. Временните интернет-файлове ще трябва да премахваш ръчно обаче, когато се сетиш...  Grinning

В Tools,не мога да открия тази опция,има много други неща ама не и това.
Благодаря на отзоваващите се момичета,продължавайте да помагате мамчета Praynig

# 10
  • Мнения: 1 416
Забравих да спомена,че работя с унтернет чрез Mozilla Firefox ooooh!
Laughing Важна подробност...  Wink
Предполагам, че ще се включи някой с Мозила и ще ти обясни как... Успех, Скорпи!

# 11
  • Мнения: 8 917
Добре де, потърси някъде горе по иконите - "история" или "посетени адреси" - не ми се инталира Мозила в момента Wink

# 12
  • Мнения: 410
Добре де, потърси някъде горе по иконите - "история" или "посетени адреси" - не ми се инталира Мозила в момента Wink
Ами търся,ама не намирам Sad
Благодаря ти за загриженоста и помоща Peace
Не вярвах че някой ще се отзове на помощ.Страхотни сте момичета  bouquet

# 13
  • Мнения: 431
За Мозила - Tools -> Options -> History -> Clear

# 14
  • Мнения: 8 917

Между Options -> History имаш Privacy - втората икона - в случай, че го търсиш Peace

# 15
  • Мнения: 410
Благодаря на всички момичета който се втекоха на помощ на невежата Mr. Green
Какво направих незнам,но изтрих всички адреси Rolling Eyes Blush (то трябваше само някой,ама нищо де hahaha)
За Мозила - Tools -> Options -> History -> Clear
След като отворя Options,няма History newsm78

# 16
  • Мнения: 431
Да, извинявай, както каза The Sun, първо цъкаш на Privacy.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Благодаря на всички момичета който се втекоха на помощ на невежата Mr. Green
Какво направих незнам,но изтрих всички адреси Rolling Eyes Blush (то трябваше само някой,ама нищо де hahaha)

Малко  по-нагоре обясних, че това  е неизбежно.

# 18
  • Мнения: 410
Благодаря The Sun   bouquet
А като трия така,трия всичките адреси или само един по един?Аз нали вече изтрих всичките,та не пробвах твоя метод,но занапред да си знам.... Mr. Green

# 19
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Вярно, че трябваше да започнеш с това, че си с Mozilla Mr. Green
В случая Ctrl+H ти вади директно хисторито.

# 20
  • Мнения: 410
Благодаря на всички за помоща  bouquet
Трилиън благодаря за "светкането" на тази малка цака Hug

# 21
  • Мнения: 4 555
От менюто "Go" избираш History (най-последното) и то ти показва посетените страници една по една по дни.

Общи условия

Активация на акаунт