Какъв цвят е портмонето ви?

  • 25 231
  • 429
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
обичам портмонетата си и ги ползвам дълги години. Предпочитам да са от естествена кожа. Предишното ми беше Бумеранг, тъмно кафяво, модел като secretgarden, но кожата беше не лицева /гладка/, а една такава като необработена кожа. Много го обичах, но след деноминацията банкнотите станаха доста по-малки като размери и не ми беше удобно да ги виждам в тези дълбоки джобове - трябваше да вадя всички пари за да видя нужната ми банкнота Shocked.
Купих си от другия вид /не се отваря на височина, а на дължина/. Тъмносиньо, естествена кожа. Не зная вече на колко години е, а все още е здраво и красиво. Единствено плочката отпред му се изтри и това е причината да пожелая да го сменя, но още не съм си харесала портфейл с който да карам следващите /примерно/ десет години.

аз имам само спортни,и от няколко дни ми хрумна,че е време за нещо по-сериозно.мисля,че ще е от полза да пишете от къде са вашите и колко струват.така тези като мен ще могат да се ориентират

купувам си скъпи, но определено за годините за които ги ползвам се "избиват". Предишното беше от магазин за обувки Veronella и струваше ....... 40-50лв., а следващото от магазин за чанти и беше около 30 лв

# 61
# 62
  • Мнения: 4 187
Това, което ползвам в момента е черно, малко по- голямо от средният размер. Имам едно тъмно синьо, едно тюркоазено синьо, още две черни и едно кафяво. Всички са кожени.

# 63
  • Мнения: 184
Мойто е кафяво кожено портмоне, което си го купих преди близо 2 месеца Wink

# 64
  • Мнения: 13 512
Това, което ползвам в момента е черно, малко по- голямо от средният размер. Имам едно тъмно синьо, едно тюркоазено синьо, още две черни и едно кафяво. Всички са кожени.
Ееее,дай Боже все пълни да са! Черното- с левове,синьото  с евраци, тюркоазеното- с английски лири,двете черни с долари и кафявото  с йени!

Ето ги и моите:

Последна редакция: пт, 22 сеп 2006, 00:55 от monda

# 65
  • София
  • Мнения: 3 787
Черно Wink

# 66
  • Мнения: 4 390
Бежово кожено, черно кожено, дънково - това са ми.

Монда, уби ме с колекция! Crazy  bouquet

# 67
  • Мнения: 1 259
Синьо,черно.

# 68
  • Мнения: 537
Кожено светло зелено с много прегради.

# 69
  • Мнения: 2 567
Розово, с разни висящи финтифлюшки  Laughing Май ме е обзела носталгия по детските години  Laughing
Монда, имаш страшна колекция!  Grinning

# 70
  • Мнения: 5 622

И аз обичам много портмонета, но единствено ме спира да си накупя доста е, че ги тъпча с какво ли не и всяка смяна на портмонетата, би довеждала до едно половин часово пълнене на карти, визитки, документи, пари от портмоне, в портмоне....  Crazy

Виж, часовници имам сравнително много  Flutter

# 71
  • Мнения: 686
Черно, но напоследък взе да ми омръзва, мисля да си взема червено!

БУБА, и аз така най-мразя да прехвърлям от чанта в чанта - документи, визитки и т.н......

# 72
  • Мнения: 3 388
черно  Crazy

# 73
  • София
  • Мнения: 11 711
С кафяво!Но добре,че съкровището ми го подари,иначе щеше да бъде черно!Ама вече 2 години го плзвам и се чудя не е ли време за ново  newsm78?Ама то пък не е мръднало!

# 74
  • Мнения: 597
4ервено,кожено,голяяяяямоооо...Много си го харесвам,и сте прави,от както го имам не съм останала без парици,а преди това с едно коженко пак, ама кафевичко...по мизерни моменти съм имала,но и него си го харесвах,че ми беше спомен от гаджур...Като прежалих гаджура,махнах и пормонето.А това с което съм сега,дето ви казах-4ервеното,си го купих като започнах да печеля парички тук-тоест ве4е имах работа,та и то си има някакъв спомен,който си носи със себе си...

Общи условия

Активация на акаунт