Огладнявате ли от фолиевата киселина?

  • 6 434
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
Не само  че наддадох 4 килограма , но и имам адско гадене от стари хора . Имат специфична миризма която усещам откакто пия фоиевата . Преди съм я спирала и това изчезна , но сега вече 5 месеца я пия и съм се примирила с ефектите и си знам по - далеко от стари хора . Просто примирение , ама някой път почваш да си мислиш , че си бременна........

# 46
  • Мнения: 257
Аз огладнявах много,но освен фолиева киселина пиех витамини А,Б-комплекс,С,Е.И сега след като ги спрях от 56 станах 51кг.

# 47
А защо си пила другите витамини ?

# 48
  • Мнения: 35
ами никак не ми повлия в този аспект. по-скоро ако си намалила движението... а и нормално да напълнееш малко Flutter

# 49
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз я пия вече 7 месеца, ама въобще не ми влияе на глада. Не бях чувала , че се огладнява, но явно е индивидуално.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 043
Нито съм огладнявала, нито ми се е гадило от нея.

# 51
  • Мнения: 2 120
От витамините, ако са качетвени се дебелее. Не всеки, но в повечето случаи. Покрай пневмонията пих много витамини  и хранителни добавки, качих килца за отрицателно кратък период. Сега се пъна да ги свалям.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 524
Много странно наистина, но явно наистина имя някаква връзка пиенето на фолиева киселина с килограмите. И аз не се бях замислила от какво се "разядох" изведнъж. След спонтанния ми аборт спрях с FOLACID-a и посвалих килца. Но от един месец отново го пия и ей Богу добре си хапвам, че и прилично бързо наддавам. Какво ли ще стане като се ззбременим, страшсно ми става  Embarassed
Макар че прочетох че при други момичета не се е отразила. Хм, някой сеща ли се за начин за подтискане на апетита докато се пие фолиева киселина? newsm78
Сега и аз се напъвам да не папкам много но желанието за хапване е убийствено.... Embarassed

# 53
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Само да вметна, че наскоро четох че Фолиевата киселина се изписва точно за подобряване на апетита  Peace

# 54
  • Мнения: 4 358
Аз не огладнявах, но от фолиевата киселина ми се гадеше. Реших си проблема като я пиех вечер преди лягане  Confused

# 55
  • Мнения: 171
И аз огладнявам от нея/то по принцип съм си лакома Embarassed
Определено витамините от групата В са "зашишкващи"  newsm64
Но пък и помагат срещу депресия и стрес hahaha
 newsm22

# 56
  • Мнения: 634
И при мен няма разлика-явно при всеки организъм си е индивидуално.

# 57
  • Мнения: 1 251
Огладнявам - НЕ, освирепявам от глад като пия фолиева киселина! Започнах да я пия всеки ден от м.май.2006 г. Почти 3 месеца без прекъсване, а след това с малки интервали на прекъсване! До днес няма още бебе! Надявам се скоро това да се промени Joy В края на лятото започнах да взимам през 2-3 дни по едно хапче ФК, като в дните на овулация и бебеправене взимам всеки ден, докато не дойде М. После спирам за 10 дни до следващият период на овулация. Цяло лято се тъпчех като за световно, качих около 5 кг., изпитвам непрекъснато вълчи глад, единственото, което ме успокоява, е че го правя в името на бъдещото бебче, което е най-важно-по-добре да е здраво, отколкото аз да съм слаба и с идеални мерки! А живот и здраве когато бебето стане и се роди, мисля, че всички както аз, така и всички мами ще имаме достатъчно време да си влезнем пак в старите дрехи, а дори и да не стане, причината ще си е заслужавала! НАЛИ? newsm30

Общи условия

Активация на акаунт