ВАРНА, МОРЕТО, БУРНИТЕ ВЪЛНИ (7)

  • 13 544
  • 289
  •   1
Отговори
# 60


Момичета, някои знае ли някаква скорошна информация за VIP етажа в АГ-то? Не е ли по-добре да си платиш там и да си сигурен, че бебчо ще е при теб (пък и там имат най-добра техника, ако не дай си боже нещо се наложи), отколкото да даваш луди пари в Майчин дом. Пък и да Ви кажа за Майчин дом съм чувала, че ако се наложи секцио, после много трудно ги събуждали, тъй като анестезиолога явно се престарава. За АГ-то знам че на VIP етажа се плаща 400 лв. за нормално раждане, а за секцио 600 лв. и съм чувала хубави отзиви за там. Иначе преди 6 години и аз раждах на долните етажи и беше пълна скръб, но понеже бебчо беше недоносен и нямах избор за болничното заведение.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 893
ужас....
като си помислим само какви усилия полагат майките за своите бебчета
и утре като стане на 15 да ти каже "разкарай се, мразя те, защото не ме пусна на дискотека"
колко боли.... Cry
като си помисля че и аз съм ги приказвала такива на моите родители и ми иде да се завра някъде от срам  Embarassed

# 62
  • Мнения: 3 595
Ами аз съм раждала в Майчин Дом и бях със спинална упойка и определено анестезиоложката не се престараваше. Момичето, което роди след мен и беше с обща анестезия се събуди още, докато я вкарваха в стаята  Naughty Лудите пари са 200 лв повече - 600 нормално и 800 секцио. Ако е до условията - в Майчин Дом са по-добри, за апаратурата две думи няма.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 893
в Майчин дом един път се случи да не могат да я събудят мацката(Март месец)
и то беше защото била пила някакви хапчета (май болкоуспокояващи ) и не казала на анестезиолога и направила реакция. Rolling Eyes
просто си поспала повече.
закарали я в окръжна в реанимацията, но нищо и нямало
и на другата сутрин я върнали при бебче  Hug
но и аз мисля че е по добре да си платиш,където и да си  Rolling Eyes вярно че корупция ала бала
всички са станали алчни,Хипократовата клетва я ползват за тоалетна хартия  Rolling Eyes
ама няма детето ми и аз да страдаме.
един път ги даваш тези пари все пак  Rolling Eyes
става дума за живота ти и още повече за този на детето ти!

# 64
  • Мнения: 689
Здравейте! Най-накрая успях да седна да прочета какво сте писали.
Нашият тати вчера почива и цял ден се мотахме по магазините. Най-после успях да посетя и Хиполенд-а. От кога му се каня ...
Харесахме си количка, но още е рано да я купуваме  Simple Smile

Първо искам да честитя малкото християнче на Александра. Да ти е жива и здрава най-вече!  Flowers Bouquet

Относно VIP-а в АГ, аз лично питах скоро: нормалното раждане е 450 лв., а секциото - 750 лв.
Аз лично съм решила да раждам там.

Другото което е там е специализираното отделение за проблемни бебета в цяла Варна (да не дава Господ да се стига до там), което е голям плюс ... поне според мен


 lovekiss lovekiss lovekiss

# 65
  • Мнения: 1 290
темата Майчин дом или ВИП-а в АГ предизвиква истинска война във форума.
Аз лично избрах ВИПа на АГ и родих там нормално на 30.08.2006. Цената бе 480 лв. (здравно осигурена съм - има значение) Доволна съм.
Ако някоя бъдеща мама си е избрала тази болница и иска подробности ще и обясня всичко с удоволствие

# 66
  • Мнения: 3 595
A nadin е права дори не е за Варна, а за Варненска област, но както Гвен спомена това предизвиква война във форума  Hug

# 67
  • Варна
  • Мнения: 224
Здравейте момичета!
Цитат
A nadin е права дори не е за Варна, а за Варненска област, но както Гвен спомена това предизвиква война във форума
Това е така, но всеки сам за себе си решава къде ще ражда. Аз лично си бях избрала Окръжна и там си раждах. Доволна съм пък и ми повлияха отзивите за персонала и обслужването.
Като бъдеща майка и аз се притеснявах дали всичко с бебето ще е наред, дали няма да се наложи използването на специализирана апаратура. Но за щастие всичко се подреди много добре. Давайте по-ведро и мислете положително.
Пожелавам на всички бременни леко и безпроблемно раждане като моето /през цялото време ми беше смешно и се опитвах да развеселявам акушерките - абе луда работа/  newsm10

# 68
  • Варна
  • Мнения: 893
да в крайна сметка каквото и да си говорим навсякъде стават нещастни случаи и инциденти
( да не дава Господ  Praynig ) независимо в коя болница си
"Shit happens" дет се вика  Rolling Eyes
май в наши дни най важното е да имаш късмет и да попаднеш на човечен персонал
защото както навсякъде има поне един лекар завършил с Отличен който си върши съвестно работата
така на него се падат 10 дето са завършили със Тъп Нула и ги интересуват само пари
така че на всички, като мен,на които им предстои престой в болница
и каква да е медицинска намеса мога само да им пожелая Успех и Късмет  Peace

# 69
  • Мнения: 187
Здравейте,момичета!
Наистина трябва да гледаме по-ведро на нещата, но и да сме подготвени за изненади.
На моя братовчедка мъжа й, ни беше забранил да говорим за лошите неща, който могат да се случат. И затова той дори не се сети да пита жена си дали са я прегледали след раждането.
Доктор не беше влизал при нея 3 дни, а тя имаше усложнения. Остана в болницата дълго време и преживя много неприятни моменти.  Cry
Да се надяваме, че всичко ще бъде наред. Но от опит глава не боли.
Пожелавам на всички бъдещи мами спокойна бременност, а на всички настоящи да са им живи и здрави слънчицата и много да ги радват.  bouquet

# 70
  • Варна
  • Мнения: 365
Здравейте момичета!
Цитат
A nadin е права дори не е за Варна, а за Варненска област, но както Гвен спомена това предизвиква война във форума
Това е така, но всеки сам за себе си решава къде ще ражда. Аз лично си бях избрала Окръжна и там си раждах. Доволна съм пък и ми повлияха отзивите за персонала и обслужването.
Като бъдеща майка и аз се притеснявах дали всичко с бебето ще е наред, дали няма да се наложи използването на специализирана апаратура. Но за щастие всичко се подреди много добре. Давайте по-ведро и мислете положително.
Пожелавам на всички бременни леко и безпроблемно раждане като моето /през цялото време ми беше смешно и се опитвах да развеселявам акушерките - абе луда работа/  newsm10
И аз родих в Окръжна и съм много доволна. То вярно, че родих за 15мин и бебо сам си свърши работата, ама поне и персонала бяха мили и внимателни Peace

# 71
  • Мнения: 2 096
Gvendolin аз се интересувам от условията на ВИП-а в АГ-то. Бих те помолила да разкажеш когато ти остане време. Това е и моя избор за раждане догодина. Интересува ме също и необходимите неща които ти трябват за там.

# 72
  • Мнения: 830
Здравейте момичета!
Цитат
A nadin е права дори не е за Варна, а за Варненска област, но както Гвен спомена това предизвиква война във форума
Това е така, но всеки сам за себе си решава къде ще ражда. Аз лично си бях избрала Окръжна и там си раждах. Доволна съм пък и ми повлияха отзивите за персонала и обслужването.
Като бъдеща майка и аз се притеснявах дали всичко с бебето ще е наред, дали няма да се наложи използването на специализирана апаратура. Но за щастие всичко се подреди много добре. Давайте по-ведро и мислете положително.
Пожелавам на всички бременни леко и безпроблемно раждане като моето /през цялото време ми беше смешно и се опитвах да развеселявам акушерките - абе луда работа/  newsm10
И аз родих в Окръжна и съм много доволна. То вярно, че родих за 15мин и бебо сам си свърши работата, ама поне и персонала бяха мили и внимателни Peace
Аз също раждах в окр.и съм много доволна.ако след време се реша за второ пак бих отишла там.А колкото до ВИП в АГ снаха ми ражда там март и кво до ви кажа топла вода само вечер!Егати ВИП-а,в окр.бол. топла вода имаше постоянно и кинаги когато поискаш можеш да видиш бебчо.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз също раждах на ВИП на АГ,страшно съм доволна най-вече от доктора си.Всичко опира до пари.Като си платиш всеки ти се радва,всеки ти се усмихва.На няколко пъти се засякох с момичета от "нормалните" етажи,ами направо се възмутих от държането на персонала към тях.А недай си боже да има някакво усложнение по време или след раждането.Нямаме доктори вече,всички са го обърнали на бизнес за съжаление Sad
А забравих,топла вода си имахме постоянно,незнам защо така се е получило със снаха ти benito

# 74
  • Мнения: 301
ЕЕЕ, ми аз като гедам всички единодушно са доволни от Окръжна. Имате ли на идея как стои въпроса с ангажирането на лекар? Защото от много вече раждали мами чух, че важното е да си имаш акушерка, която всъщност вършела "работата".

Общи условия

Активация на акаунт