25кг за 6 месеца?

  • 2 664
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Съгласна съм с доста от горните мнения, но все пак да добавя - има значение собствения ти метаболизъм, за колко време си качила килата - дали всичките са от бременност или си ги носиш от много години, на колко години си ти самата, имаш ли някакви хормонални проблеми...


Не са качени при бременност. От родилното излязах толкова килограми, колкото преди да забременея. После като се почна едно дебелеене #Crazy Никога не съм била толкова кила и ми е доста некомфортно. В понеделник смятам да ходя и на ендокринолог. А някой да знае дали все още се продава мазиндол?

# 31
  • София
  • Мнения: 3 994
да, става, аз съм на диета от 17-май, 4 месеца и малко, 19 килограма съм свалила.
mira,браво на теб!Кажи как се справи?Каква диета спазва?

Ами моите килограми не са от бременността от преди това, иначе от самата бременност качих само 6...Абе пиех разни хормони преди това, после кърмих 13 месеца и качих 11 килограма....

Иначе редувам различни режими - гладолечение, нисковъглехиратна, разделно, само на плодове, само на зеленчуци, отделно правя антицелулитни процедури. Доста ми личи, че съм отслабнала и се чувствам много добре. Смених си прическата, купих си нови очила и мнооого нови дрехи....Време ми е вече да тръгна и на фитнес, обаче нямам сили, ходя на работа, бебето ходи и пипа нявсякъде и използвам всяка свободна минута да почивам....

# 32
  • Мнения: 2 013
Съгласна съм с доста от горните мнения, но все пак да добавя - има значение собствения ти метаболизъм, за колко време си качила килата - дали всичките са от бременност или си ги носиш от много години, на колко години си ти самата, имаш ли някакви хормонални проблеми...


Не са качени при бременност. От родилното излязах толкова килограми, колкото преди да забременея. После като се почна едно дебелеене #Crazy Никога не съм била толкова кила и ми е доста некомфортно. В понеделник смятам да ходя и на ендокринолог. А някой да знае дали все още се продава мазиндол?

Недей да пиеш мазиндол! Отиди на лекари, нека те изследват, да не би нещо хормонално да се е объркало. А може просто да си му отпуснала края, кърмейки и стоейки си вкъщи. Аз също качих, докато си стоях вкъщи, след раждането, сестра ми по същия начин.

# 33
  • Мнения: 597
Седенето в къщи направо ни забива в някяква глуха улица,отпускаш се,ставаш дребнава,всякакви дреболии те впечатляват...аз поне бях така и качих за 3 месеца 15 килца,и до ден днешен не мога да се оправя,свалям-качвам...и видът си бях занемарила...никога вече не искам да оставам без работа,каквото  и да е,но да си сред хора...общо си седях 10- месеца в нас- като се сетя сега и настръхвам..ядене ,нерви и дебелеене...

# 34
  • Мнения: 863
Седенето в къщи направо ни забива в някяква глуха улица,отпускаш се,ставаш дребнава,всякакви дреболии те впечатляват...аз поне бях така и качих за 3 месеца 15 килца,и до ден днешен не мога да се оправя,свалям-качвам...и видът си бях занемарила...никога вече не искам да оставам без работа,каквото  и да е,но да си сред хора...общо си седях 10- месеца в нас- като се сетя сега и настръхвам..ядене ,нерви и дебелеене...

ама толкова си права,че просто даже и ти самата не знаеш колко си права  bouquet  bouquet  bouquet
уф,и аз имам много да свалям точно от това стоене вкъщи...

# 35
  • Мнения: 765
 Свалих точно толкова , за точно този срок . Естествено хранителният режим и движението са важни , но не знам дали факта , че винаги съм тежала под 50кг не е от най-определящо значение . Не се отчайвай , постави си реална цел  и не се вманиачавай , особено в разни "вълшебни" медикаменти за отслабване , които само ще ти прецакат метаболизма . Нереално ми се струва желанието на някои мами да тежат 50 кг след раждането , при положение че цял живот са тежали 60 кг примерно . Съобрази се с твойта си фигура и свали толкова , че да се чустваш добре , без да смяташ и бройш време и числа .

# 36
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Като ви чета и така ви се възхищавам. Rolling Eyes Браво на всички вас, които сте се преборили с килограмите. Явно не е непостижимо.
Поставям си срок от шест месеца, за да имам точна цел и не само за това. Догодина се връщам на работа а проклетите кила са ми скапали самочувствието толкова много, че няма на къде повече Tired Изтеглих си и Пилатес, дано е от полза ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт