Препоръчайте епилатор.

  • 6 642
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Haskovo
  • Мнения: 150
Az polzvam Braun i sam mnogo dovolna.Po prinzip tazi marka e dosta tqsno spezializirana v proizvodstvoto na tezi mhogo polezni ma6inki za samoma4enie Rolling Eyes i postoqnno puskat novi modeli.Epiliram se absolutno navsqkade s nego,e v na4aloto e malko kofti pod mi6nizite i triagalnika no ve4e sviknah i vsi4ko e gladko iz4isteno newsm10

# 46
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Philps Sanitelle.Никакви оплаквания нямам от него.

# 47
  • Мнения: 4 458
Хей, момичета, вече имам първи впечатления! Grinning  
Уууууууффффф, какво да кажа  Rolling Eyes

Това чудо е ужас! Тярбва да си или мазохист или як маняк  на тема "чистота" за да го издържиш! Е, при условие, че аз не съм мазохист а се ощавих до неузнаваемост....... Simple Smile
До сега съм била само на кола маска и почти не усещах нищо като отивах на кола. С епилатора обаче се препотих  Confused
хем е по-бавно от колата, хем е по-болезнено. Imp  За два дена постигнах резултат който иначе постигам за 2 - 3 часа.
Е, постисках зъби, поизмъчих се, но накрая си подарих 3 часа на басейн!  Laughing

Единството предимство на епилатора пред колата маска, е че не трябва да чакаш за час при козметик и не трябва да чакаш да обраснеш за да те ощавят  Wink  А и с епилатора чистиш места до които почти никоя козметичка няма достъп  Twisted Evil  Grinning  И си седя в къщи без да се чудя кога ли ще ми е удобно да отида на козметик без децата или с тях, но на бързо за да не разрушат салона докато чакат Wink

За епилатора! Той е както казах вече Браун, модела е Силк -  епил супер плюс с три скорости - сипатичен и миниатюрен. Чисти както дълги така и много къси косъмчета. Доволна съм от резултата с изкючение на това което написах по-горе  Wink
Дано това са само първи впечатления и по-натаък да е по-добре. Самия факт че си спестих 100 $ за кола маска ми помага по-лесно да преудолявам неудобствата на самоизмъчването и липсата на човек с когото да си полафя за 2 - 3 часа.
Е, това са ми първите впечатления. Хареса ми кремчето за след епилация обаче - то е готино и прави кожата много мека и пухкава. Заради него си заслужава жертвата хе-хе-хе-хе

# 48
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз имам Satinelle на PHILIPS, но ми растат подкожни косми. Досега никога не съм ходила на козметик, за кола маска - имам само един злощастен опит вкъщи да си направя сама. Наистина ли не излизат подкожно космите? Ако е така, ще пробвам!

# 49
  • Мнения: 4 458
Цитат на: chockolina
Наистина ли не излизат подкожно космите? Ако е така, ще пробвам!


Ще те разочаровам - излизат подкожно от колата! От нея излизат най-много, но за сметка на това е най-бързо и безболезнено. Разбира се ако отидеш на козметик.
Ако ще се обезкосмяваш в къщи - по-добре е с епилатор. все същия зор е  Wink
Отиди на козметик и сама ще се увериш колко е по лесно и безболезнено

# 50
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Е-е-ех, жалко! Аз точно се зарадвах... А, щом излизат, по-добре да си продължавам с епилатора. С болката се свиква - аз го ползвам вече 8 години и не ми е толкова болезнено. Дори за подмишниците и отдолу го употребявам.

# 51
  • София
  • Мнения: 10 309
Айлин, каква е тая кола-маска за 100$  #Shocked

# 52
  • Мнения: 4 458
Цитат на: nad_tab
Айлин, каква е тая кола-маска за 100$  #Shocked


Ами тука не е България и всичко е на висота  Laughing

Въпроса е, че не е много разпространена и се прави само на няколко места в града. Но дори и да беше широкоползвана едва ли щеше да е много по-евтина. Та тук, една ябълка ти е около 2 лева!  Wink

# 53
  • Мнения: 1 999
И аз подкрепям марката Philips.
Имам такъв на 3 години и съм много доволна.

# 54
  • Мнения: 3 932
За мен лично Браун е класика в жанра, много съм доолна и не бих го сменила с друг.

# 55
  • Мнения: 4 458
Цитат на: Ivelina Mineva
За мен лично Браун е класика в жанра, много съм доолна и не бих го сменила с друг.


Аз бих го сменила - с кола маска  Wink

Това е много неприятна работа - да се занимаваш с тия машинки по цял ден. Аз като видя косъм и се лепвам за епилатора  Neutral Face  
По-лесно ми беше с колата! Сега, все нещо не съм махнала и все има какво още да се иска  Close  Ама съм и аз.... #Splat   Whistling

Иначе машинката сама по себеси е добра Sign Exclamation

 ooooh! Кога ли ще доживееме ерата на доживотното обезкосмяване  - достъпно за всички  Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 10 309
Аз нали ти казах, че кола маската е за постоянно, а епилатора само я замества, като нямам време или поради други причини....
НО кола-маската ми струва 15лв., а не 100$

# 57
  • София
  • Мнения: 1 845
Цитат на: aylin
Цитат на: nad_tab
Айлин, каква е тая кола-маска за 100$  #Shocked


Ами тука не е България и всичко е на висота  Laughing

Въпроса е, че не е много разпространена и се прави само на няколко места в града. Но дори и да беше широкоползвана едва ли щеше да е много по-евтина. Та тук, една ябълка ти е около 2 лева!  Wink


А с какво се "щавят" жените там? Или обезкосмяването не е на мода?

# 58
Цитат на: marissha
Цитат на: aylin
Цитат на: nad_tab
Айлин, каква е тая кола-маска за 100$  #Shocked


Ами тука не е България и всичко е на висота  Laughing

Въпроса е, че не е много разпространена и се прави само на няколко места в града. Но дори и да беше широкоползвана едва ли щеше да е много по-евтина. Та тук, една ябълка ти е около 2 лева!  Wink


А с какво се "щавят" жените там? Или обезкосмяването не е на мода?



Какво да ти кажа  Thinking  тук не държат толкова на тези работи  Confused  Нали са си чернички и не им личи има ли нещо или не - трябва да се загледаш за да разбереш  Wink
Само незнам как са в интимно отношение Rolling Eyes  с мъжете  #Shocked  
До колкото съм разпитвала  казват, че се бръснат или на кола до коленете Confused  
Това разбира се мен изобщо не ме удовлетворява и ...... на свой ред ми се чудят как така си правя кола на всякъде Shocked
Мога да кажа само, че е ужасна гледка - обрасла жена с къса пола  Sick   #Cussing out  колкото и да си черен  Wink

# 59
  • Мнения: 4 458
Така де, стана ви ясно че госта съм аз Confused  Embarassed  Ама съм заплес Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт