Фотошоп IV

  • 26 074
  • 344
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 46 560
аз да каже без да са ме питали............

много добре си се справила, но като цяло ми прави впечатление, че напредналите начинаещи не използват blending options но съм сигурна, че като ги открият даже ще прекаляват Laughing ...

Ако кажеш какво е, може и да го използваме  Embarassed

# 286
  • Мнения: 6 039
на всеки слой в таблицата, като дадеш братен бутон, излиза меню---- горе пише Blending options
влизах и започваш да цъкаш настойки на ефектите

# 287
  • Мнения: 948
Сега зор ли ще си даваме, а?  Crazy Днес експериментирах с shapes, както е видно.

http://misholina.multiply.com/photos/photo/11/59

Това ще е серия от поне 3-4; Мариана има 100 снимки с шапки от миналото лято. С тази скорост, като стане абитуриентка, ще съм и свършила албума - и това само ако не вземе да я огрее някое братче междувременно.



# 288
  • Мнения: 6 039
 misholina

настъпа ме по мазола
преди време тръгнах да правя колаж със снимките на малена с шапки
е скъсах си нервите, толкова са много, че трябваше да направя колажа с размерите на пощенски марки
не съм се отказала, но все не намирам време и търпение да режа

# 289
  • Мнения: 46 560
на всеки слой в таблицата, като дадеш братен бутон, излиза меню---- горе пише Blending options
влизах и започваш да цъкаш настойки на ефектите

Ти съвсем ме забърка  Joy тъкмо открих "Shape" и ти сега даваш нова задача  Laughing ще пробвам в най-скоро време  Grinning  Hug

# 290
  • Мнения: 6 039
 misholina, забраавих да кажа, че рамката е просто невероятна. Почти като Мариана

Никол, аз лично Shapes изобщо не ги уважавам Wink

# 291
  • Мнения: 46 560
Аз едни цветчета си харесах много, за другите ми е интересно да ги слагам, но после ги махам, нещо не се връзват  Tired

# 292
  • Мнения: 948
Чак пък невероятна  Mr. Green Развесели ме в тъмната нощ  Joy

Специално за Малена, един фон с шапки, за вдъхновение, да си довърши колажа:
http://foto.meta.ua/displayimage.php?album=29129&pos=6&sort=dd

Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 01:13 от misholina

# 293
  • Мнения: 6 039


днес Малена скача на батут, естествено беше документирано и вкарано в архива на дневника

лека нощ от мен, на творящите нощни птички   bouquet  bouquet  bouquet

# 294
  • Мнения: 505
ето и от мене едно колажче за лека нощ...успех на дерзаещите през нощите...ТВОРЦИ...

# 295
  • Мнения: 2 085
Кажете, моля ви, как да променя настойките на History?Колко действия максимум може да помни?Дано сте ми разбрали въпроса Embarassed

# 296
  • Мнения: 1 033
Misholina, страхотна е рамката! Брависимо! Може и да попредадеш някой урок  Mr. Green за шейпс... Много ми хареса ефекта, който си постигнала   bouquet
Malenna , днес се опитах да работя по поставеното задание  Blending options, но още ми е тъмна Индия, почитам, драскам, бриша, абе луда работа (не гледайте моля в колко часа публикувам)
Резултатът е : злополучна рамчица, но с използвани тук-там  Blending options Mr. Green (може би не на място)

Никол, за какви цветчета говориш? Да не е за брушесите? Честно да си призная много ти се възхищавам за рамките, след като прочетох някъде назад из темите, че всичко с налучкване правиш Simple Smile
И да се похваля : днес мъжът ми ми купи TFT монитор и съм много хепи Laughing

# 297
  • Мнения: 6 039
Blending Options:

# 298
  • София
  • Мнения: 2 377
Malenna  smile3501
и на мен не мми бяха много ясни, но сега ......  Grinning
Момичета, рамките ви са страхотни !!!  newsm10
А аз свалям като луда фонове, елементи и рисунки, досега събрах 4 ГБ , а още колко много има ....

# 299
  • Мнения: 46 560
... че всичко с налучкване правиш Simple Smile ...

 Embarassed Grinning

Malenna, зацепих чак сега като ги показа Embarassed аз някои съм ползвала, но им казвам "сенки", не се бях заглеждала какво е точно Embarassed  Joy   

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт