Форум - Хоби и Развлечения

  • 6 489
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 863
Твърдо ЗА, да се надяваме,че мама и тати ще се изкажат скоро по въпроса:)
Точно в един от руските сайотве, където чета заради фотошопа ми направи впечатление колко много подфоруми има, незнам, дали е същият, нямах време да погледна. А и честно, не разбирам съображенията на изказалите  се против. Мен отчетните не ме интересуват- не чета, ако има подфорум дето ми е интересно чета, просто ще е по-подредено.
И да, и аз скоро си мислех, че "лична драма" май вече е най-подходящото загалавие за дом и сем.- то едни изневери, едни "чудовища" свекърви...

# 61
  • Мнения: 6 155
Аз също съм против. Не мисля, че има нужда от точно такъв подфорум. Тези теми се обхващат от Клюкарника и Дом и сем. Освен това, главната идея на форума БГ-МАММА са бебетата и майчинството, а не просто форум за всестранни интереси, който да се разширява неограничено.  Confused


Само дето доста от потребителите са далеч от майчинството и бебетата. Ако е така, както казваш, трябва при регистриране да се изисква новият потребител да е родител, а то не е така. В резултат на което има всякакви такива, дори и тийнове! Ако админ-ите решат, може да се разшири с още подфоруми, отдавна БГ-МАМА не е форум само за майчинство.

Ами ако забелязваш точно тези, които нямат нищо общо с бебетата пишат предимно в Клюкарника и Дом и сем. ... Wink

# 62
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Сетих се за още неща- събиране на марки, салфетки, домашни любимци

# 63
  • Мнения: 2 863
Форума е това, което Е именно защото отдавна не е само за майки и бебета...
В случая става въпрос за една по-добра подредба и сортиране на темите. Аз не разбирам на кого това може да му пречи, освен ако по технически причини  модовете не кажат, че не може.
И не е ли главната идея на един такъв форум да се развива и какъв по-добър начин, от това да  привлича още и още посетители????
Може би много хора, които се интересуват от астрология или фън шуй или фотошоп ще дойдат при нас заради един такъв подфорум newsm78

# 64
  • Мнения: 6 155

Biby всички, които са тук знаят много добре каква е основната идея на този форум, именно така сме попаднали тук, НО аз мисля, че и майките могат да имат всестранни интереси, да ги разширяват непрекъснато и да са едни пълноценни хора, както в отглеждането на децата си, така и в други дейности. Знам че има много други специализирани форуми, но там никой няма да разгледа хобитата и развлеченията пречупени през ежедневието на една майка!!!! Това, ако не е добър мотив, наистина незнам кое е...... Peace

Знам, че знаете  Peace
Но не разбирам друго - анкетата е с две опции, ти поиска тези, които гласуват "против" да се аргументират...и какво стана - нахвърляте се върху гласувалите с против ...ЗАЩО? Това мисля, това пиша - това ми е мнението! Не карам никой да се съобразява с него, не съм модератор, нито администратор...така че може да си одъхнете  Mr. Green

За последно да обясня като първолак - да, майките имат всестранни интереси и това е чудесно. Обаче 25 000 /айде само 20 000 да са/ потребители имат наистина всестранни интереси. Един може да го вълнува рисуване, друг - пеене, трети - филми, четвърти - музика, пети - фотошоп, скокове с бънджи, скално катерене, икебана, плетки, шиене, градинарство, събирне на картичики, декорации, фотография... списъкът може да е безкраен. В такъв случай ще трябва да има подопдфорумчета за всички неща от списъка за всеки, а не само за 50 или сто човека, на които интересите им съвпаднат в 2-3 теми. Създаването на такъв обширен подфорум "Развлечения" вече ще "по"промени основната идея на БГ-мама.
Съвсем спокойно тези теми по интереси и сега си намират място в Клюкарника и тук и дори отразяват в много по-голяма степен "хобитата и развлеченията пречупени през ежедневието на една майка", отколкото ако се направи отделен специализиран подфорум  Rolling Eyes
Единственият им проблем е че са  разхвърляни в двата форума  Confused

Толкова по въпроса от мен. Пак казвам, че създаването на нов подфорум не зависи от мен, така че е безмислено да ми скачате пак  Laughing

п.п. имам някакви спомени, че Мамма беше споменала, че повече подфоруми няма да се създават, защото и без това сървъра се претоварвал  Thinking

# 65
  • Мнения: 1 080
Разбира се,че искам да се аргументират, не за да се нахвърлям ,а за да водим диалог и да се говорят ясно и точно нещатата. Доста хора пак използваха темата, за да се нахапят едно хубаво........вече се опитвам да не забелязвам това масово явление.
Моята цел не беше такава!

В крайна сметка Biby i ти в края на поста си , сама сподели, че си стигнала до извода,до който и аз съм стигнала,а и по-голяма част от хората, които посещават форума (то се вижда по процентите гласували за и против)- много са разхвърляни темите. Това е кофти. Може и да не се прави нов подфорум, а просто модераторите да съберат темите обхващащи тези хобита и развлеченията само в един форум пр. "Дом и семейство"............Просто с тази тема исках да се обърне внимание и да се посистематизират нещата. Peace

# 66
  • Мнения: 1 187
Твърдо ЗА Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 1 352
Подкрепям. Всички теми за кино, филми, литература и т.н. са за там.

# 68
  • Мнения: 1 080
Аз още в събота пуснах едно лично съобщение на Мамма, но няма отговор все още. Тя знае къде е темата и за какво става въпрос, ако е имала възможност да си види в кутията с ЛС, разбира се. Също така с нетърпение очаквам реакцията на Мамма и Тати.

# 69
  • Мнения: 6 039
това е идеята, да са на едно място, повечето потребители поглеждат първа страница и най-много втора. А в Клюкарника, темите много бързо отиват на 4-5страница, буквално за часове.  от дуга страна, в Клюарника темите са по-лековати и несериозни.
сигурна съм че има много интересни майки /и не само майки/ които имат всестранни интереси, за които бих искала да науча.

# 70
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ЗА, определено ЗА Peace

# 71
# 72
  • Мнения: 9 907
против, подфорумите са твърде много.

# 73
  • Мнения: 1 080
Въпреки подкрепата и съгласието на по-голямата част от потребителите на форума, тази тема абсолютно загуби смисъла си, тъй като доколкото разбирам не представлява интерес за хората, от които зависи тази идея да се осъществи.......Истина е ,че цяла седмица беше на 1-ва страница, но вече е избутана от др. теми на 4-та страница и смятам,че може да бъде изтрита от модератора, за да не запълва и без това претъпкания форум!

# 74
  • Мнения: 1 202
Подкрепям ! newsm47

Общи условия

Активация на акаунт