Saturday night fever

  • 7 481
  • 228
  •   1
Отговори
# 45
 Joy хахахахаха прав си.Мерцедесо си е класика.Тва е. И фанелките с НАДПИС - от първия му постинг на жорко  Hug

# 46
  • Мнения: 239
А може ли аз с жената да дойда,че и двамата сме фенове?
И кога е датата?

Сопранов, ти си уж умно момче, но често се изказваш като балъче (ударение върху последната буква). Може ли да правим поста с пичета, а ти да водиш родилчета?

# 47
  • Мнения: 2 407
Жоре голям си сладур. Wink

# 48
  • Мнения: 239
Ще публикувам номер на банкова сметка  Mr. Green

Всички сметки през мен, ти на каква се направи?

Ще се договорим за процентче за теб, все пак аз те уредих с фен клуб.

Друга песен ще пееш като те качим в дизела.

# 49
  • Мнения: 948
И аз се присъединявам към фен клуба.
И определено има по-хубави коли от Мерцедесо. Wink
Е колежке..У фен клуба ще трябва да се съобразяваме с нЕкои неща..

Съгласна.  PeaceСамо да съм '' Във клуба''. Hug

# 50
  • Мнения: 677
Може ли да правим поста с пичета, а ти да водиш родилчета?
Ама ние ше постим с пичета или ше мезим с тях..?

# 51
  • Мнения: 7 837
Ако ще плащам членски внос, държа да получа фетишен косъм от Жоровата мъжественост  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 2 407
А по темата, днес не ми се излиза, но по принцип в нас не седя с анцунг,нито с бална рокля.
Иначе събота ходим с приятели някаде,ако има кой да гледа малката.
Жоре ама аиде приготвяй се , че време не остана.

# 53
  • Мнения: 239
Може ли да правим поста с пичета, а ти да водиш родилчета?
Ама ние ше постим с пичета или ше мезим с тях..?

Според хавата. Ако са харабийски - ще играем по софийски.

Интересно нещо са жените, Сопранов. Първо се опъваха, а после като дойде Събота вечер започнаха да търсят батко си с колата.

# 54
  • Мнения: 239
Ако ще плащам членски внос, държа да получа фетишен косъм от Жоровата мъжественост  Mr. Green

Аз съм мобилен исторически музей. Антропологът Александров ме дебне с амонячна кърпичка - иска семпъл.

# 55
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Кажи ми ти тогава като толкова знаеш....кажи ми в най-бедния край на Източна Европа, в очукан град пълен с дупки и падащи сгради, в ресторант...как да се обличам? Със смокинг ли? Аз да не съм хомосексуалист? Къде изчезна патриотизмът ти? Бъди българка и не се прави на княгиня Мария Луиза защото не си.
Жоре, никъде не съм казала че съм патриотка. Какво против имаш княгинята?
А между дънки и смокинг има много други дрехи, ама ти като се возиш само в Мерцедеса и не си ги забелязъл.
Ама ако ме поканиш, ама не за 20-30 лева, ще ти покажа с още какво може да се облича човек.
Айде сега бегай да излизаш, к'во висиш във форума в събота вечер.

# 56
  • Мнения: 239
Кажи ми ти тогава като толкова знаеш....кажи ми в най-бедния край на Източна Европа, в очукан град пълен с дупки и падащи сгради, в ресторант...как да се обличам? Със смокинг ли? Аз да не съм хомосексуалист? Къде изчезна патриотизмът ти? Бъди българка и не се прави на княгиня Мария Луиза защото не си.
Жоре, никъде не съм казала че съм патриотка. Какво против имаш княгинята?
А между дънки и смокинг има много други дрехи, ама ти като се возиш само в Мерцедеса и не си ги забелязъл.
Ама ако ме поканиш, ама не за 20-30 лева, ще ти покажа с още какво може да се облича човек.
Айде сега бегай да излизаш, к'во висиш във форума в събота вечер.

Като не си патриотка бегай в туркишмама.чалма.ком и там обяснявай. Имам против княгинята, но това е дълга тема и политическа. Не мисля, че има някой, който да ми покаже как да се обличам. Имам цялата видеография на Бон Джоуви все пак.

# 57
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Като не си патриотка бегай в туркишмама.чалма.ком и там обяснявай. Имам против княгинята, но това е дълга тема и политическа. Не мисля, че има някой, който да ми покаже как да се обличам. Имам цялата видеография на Бон Джоуви все пак.
Чакай сега, не се нервирай. Ще вземеш да излезнеш ядосан и да не можеш да караш мерцедеса така и ще трябва да ходиш с трамвая.

# 58
  • Мнения: 4 733
Момче, уникален си просто Mr. Green
Доста пъти четейки те съм се опитвала да си изградя някаква визуална представа за теб...ама освен лика на един клюмнал фалос друго не ми изниква в съзнанието Laughing

По темата- с халати и домашни роби не ходя, и не чакам да дойде събота вечер за да си припомня , че съм жена. Такава  съм през всички 7 дни от седмицата, 30 или 31 дни от месеца и 365 дни в годината. Гримът- деликатен, дрешките-секси, компанията-според настроението Mr. Green

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Жоро, това с Бон Джоуви ме плени окончателно!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт