на каква възраст...............

  • 1 210
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 861
От няколко месеца е винаги с нас на масата, но откакто тръгна на ясла не ми позволява да го храня, иска сам, което е много хубаво, само че трябва много повече търпение и време от преди, а аз не разполага с нито едно от двете и храненето се превръща в някакъв омазан кошмар Tired ooooh!

# 16
  • Мнения: 465
Към 2-та година Peace (поне така беше при синът ми)

# 17
  • София
  • Мнения: 39 771
Преди 2годишната й възраст. По принцип Дияна винаги съм я хранила на кухненската маса, така че прехода беше плавен.

# 18
  • Мнения: 1 517
И двамата ги научих на около година и половина, заради яслата. Значи около втората годинка или малко преди се хранеха сами на масата. До колкото си спомням нямах никакви трудности и с двамата по този проблем. Но при всеки е индивидуално. Племенника ми е на 2г. и 5м. и още хич го няма.

# 19
  • Мнения: 1 311
В яслата и градината яде сам и няма проблеми. В къщи нямам търпение и нерви да го чакам и по.често му помагам. Отделно ние с баща му вечеряме доста по-късно от него и рядко хапваме всички заедно. Май само събота  и неделя се случва. Но му е много любимо да седнем всички и тогава се справя доста добре.

# 20
  • Мнения: 3 042
За щерката съм забравила, кога е започнала да се храни с нас.

А малкият все още не се храни с нас. Все още вечеря храна различна от нашата и за това го храня по-рано. След това докато ние се храним му давам нещо подходящо за него да яде, но той повече го размазва Rolling Eyes околкото яде.

Общи условия

Активация на акаунт