От кога давате сухари?

  • 4 595
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 118
след седмия месец с попарката , за гризкане не давам твърдо е ,предпочитам обикновени бисквити

# 16
  • Мнения: 1 259
Когато  започнах супите и попарата в 7 месец,а за гризкане давам коричка хляб.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 787
Към 10 месец.Купувам пшенични на Пападополус Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 3 271
Сухари давам от 6,5 месеца. "Papadopolus"
А за гризане обикновени бисквити smile3521

И сухари давах за гризане, и коричка хляб - много му харесваха  Hug

# 19
  • Мнения: 1 186
От 7 месец-от както започнахме да папаме попара  bouquet

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 325
... За гризкане съм давала коричка хляб, бисквити Закуска.
Сухара съвсем не е подходящ за тази цел обаче. На мен ми се разранява устата като ям, а на бебе предполагам още по-зле.

Съгласна съм. Аз затова не обичам да гриза сухари  Simple Smile И малката не ги иска. Виж, бисквити тъпче като невидяла.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 404
С попарата, на 9 м. и няколко дни. Купувам Елит.
Не съм давала сухар за гризкане, не мисля, че е подходящ.

# 22
  • Мнения: 4 621
От седмия месец Peace

# 23
  • Мнения: 683
Преди два дни пробвах да дам на Валето попара и не я иска, вече почна 9-я месец и още е основно на кърма и 1-2 пъти дневно и АМ, иначе като му размазах върху сухарчето обезсолено сирене гризка и му хареса много, но не иска попара, днес пробвах и му направих грис, изяде едва 20-30 грама и пак искаше да суче... И започнах да му слагам сухар в зеленчуковото пюре и му хареса много, най-важното е че след това искаше да яде чак след 3 часа, че иначе с кърмата кара максимум 2 часа... и все е гладен, но не защото нямам кърма като количество, явно не го засища вече...

# 24
  • Мнения: 124
За пръв път - на осем месеца и половина, ръжени на Пападополус, в зеленчуковото пюре. За гризкане нищо не съм давала.

# 25
  • Мнения: 6 472
Някъде към 8 месеца започнах да давам. В началото си го правех сама - от домашен ръжен хляб. По- късно почнах да купувам от ръжения на Пападополус.

# 26
  • Мнения: 1 555
От както давам попара  Grinning някъде към 8 месец, а относно гризкането според мен сухари не стават за гризкане, тъй като са доста твърди и освен че много лесно могат да се задавят, също и могат да си наранят венците с тях ! Има хиляди видове бисквити и солети, които спокойно може да заместят сухарите !!!

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 926
Опитах да и дам попара преди седмица, но уви - не я иска. Кипух Пападополус. Иначе за гризкане ми се струват твърди

Общи условия

Активация на акаунт