Вашата приказка...

  • 2 809
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
Ооооо,тази беше много хитова по онова време Simple Smile

# 16
  • Мнения: 338
"Василиса Прекрасна" тя беше зборна книшка и много си я харесвах.

# 17
  • Мнения: 1 938
"Дивите лебеди", "Пипи Дългото чорапче", "Роня, дъщерята на разбойника", "Емил от Льонеберя"...............

# 18
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Машинка и мечока. Това беше и  първата приказка, която се научих да разказвам от начало до край.Другите все ми се струваха много дълги и заплетени. Laughing

# 19
  • Мнения: 581
Знаех наизуст Захарното момиче от Св. Минков. Много я обичам и до днес. Също така Малката кибритопродавачка от Андерсен. Те са ми фаворитите. Следват Дивите лебеди, Снежанка и седемте джуджета, Спящата красавица и още много, много други. Обичам приказки и до днес.

# 20
  • Мнения: 221
Роня, дъщерята на разбойника - чела съм я поне 20 пъти..
Емил от Льонеберя също..

# 21
  • Мнения: 27 524
Какъв секс бре? Simple Smile Днес е неделя.....Ама айде тебе ще те питам конкретно, към кой приказен герой си имала нечисти помисли? Mr. Green

Към Винету  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 4 733
Ейййййй, уби ме направо...Този смугъл момък е бил в не една или две момински фантазии Simple Smile

# 23
  • Мнения: 27 524
Ейййййй, уби ме направо...Този смугъл момък е бил в не една или две момински фантазии Simple Smile

Има защо... Няма такива мъже в реалността... или поне мен не са ме закачали  Crazy

# 24
  • Мнения: 7 837
Не обичах/м приказки. Четях " Емануела " и " Любовникът на Лейди Чатърли " - тайно.

Първата книга, която прочетох на тази тематика, беше "Историята на О"   Mr. Green Направо разтърси моята 14 г. психика  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 447
Какъв секс бре? Simple Smile Днес е неделя.....Ама айде тебе ще те питам конкретно, към кой приказен герой си имала нечисти помисли? Mr. Green

Към Винету  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Какъв Винету, бре - джуджето Дългоноско, ъф корс, нали знаеш, че големият нос загатвал за друго голямо туй-онуй Flutter

# 26
  • Мнения: 429
"Дивите лебеди", "Магарешката кожа", "Красавицата и звярът"

# 27
  • Мнения: 27 524
Какъв Винету, бре - джуджето Дългоноско, ъф корс, нали знаеш, че големият нос загатвал за друго голямо туй-онуй Flutter
[/quote]

Стига, бе, Доня, какви дълги работи на 7-8 години да ги мисля  Crazy Освен това аз харесвам не дълги, а дебели  Embarassed

Видя ли, Кас, не може да не обърнем на секс темите  Joy

# 28
  • Мнения: 3 447
Какъв Винету, бре - джуджето Дългоноско, ъф корс, нали знаеш, че големият нос загатвал за друго голямо туй-онуй Flutter

Стига, бе, Доня, какви дълги работи на 7-8 години да ги мисля  Crazy Освен това аз харесвам не дълги, а дебели  Embarassed

Видя ли, Кас, не може да не обърнем на секс темите  Joy
[/quote]
Ама Галистомахче и Кихнисладко харесваш, нали Grinning

# 29
  • Мнения: 3 447
И пак покрай джуджето Дългоноско се сетих - там нали приготвяха някакъв специалитет, наречен "баницата Сюзерена"... което аз, естествено, чувах като "баницата с юзерена" hahaha И настоявах баба да ми направи баничка с юзерен, недоумявайки как може, аджеба, стара жена да не знае какво е юзерен Joy

Общи условия

Активация на акаунт