Любители на кучета - 112

  • 21 052
  • 772
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 461
Не съм сигурна, но мисля че преди да се дава Нексгард, трябва тест за дирофилария, за да е сигурно, че няма. Ако греша момичетата ще ме поправят.
Фонсе, имаш невероятно шоколадов красавец Hug
Иначе за вътрешни аз давам Цестал.

# 61
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ако е Нексгард спектра. Той е и против дирофилария. Чистият Нексгард не пази от нея и респ няма нужда от тест.

# 62
  • София
  • Мнения: 461
Ааа, не знаех, много благодаря, Туиг. Значи и аз ще го ползвам.

# 63
  • под тепетата
  • Мнения: 9 436
Fonce, радвам се да ви видя в темата с адаша!
За външно сме с каишка на Баер, а за вътрешно редуваме Цестал, Дронтал...Знам , че не е добре да се дава едно и също, защото организмът привиква.
 За данъка - със стара снима, но в подкрепа за развятото ушо
 

Ох, много се смях на реакцията на кучаците от клипа! Благодаря!
Хибискус, аз защо писах преди време, че все едно е постоянно на Редбул- трудно се уморяват, много са енергични. Макар ,че вече повече си подремва на дивана, но може би защото времето беше студено и мъгливо, пък той (те) са си топлолюбиви.
 Недялка, много впечатляващи коледни сладки, за което те поздравявам!

Последна редакция: пт, 08 яну 2021, 20:54 от bilqna_69

# 64
  • Мнения: X
Фонс, приятно ми е да те видя и тук! Ози е прекрасен!

Аз давам Цестал. Не съм давала друго засега, но и Арчи не е имал проблеми.

# 65
  • Мнения: 39 590
Здрасти, Фонсе. Аз нямам идея с какво обезпаразитяват Макс.

# 66
  • Canada
  • Мнения: 3 470
Благодаря, момичета Hug

Спектра му дадохме, след консултация в една ветеринарна клиника. Казаха, че не е нужен тест, защото е бил третиран преди това с революшън, който предпазва и от дирофилария.

Записах препоръчаните, ще мина другата седмица и през някоя клиника да видя какво ще препоръчат.

# 67
  • Мнения: 2 924
Fonce радвам се да те видя в темата и отново си с шоколадово изкушение 🤗
Ако ще ползваш пипета за външните е най-добре да дадеш и хапове за вътрешно обезпаразитяване. Аз съм доволна от комбинацията Адвантикс спот он за външни и Дронтал/Цестал за вътрешни. Нексгарда наистина е труден за даване, нищо че е овкусен. При мен с Макс пада голяма кандърма (разбирай натискане, каране и завиране в устата) докато успее да изяде целия хап. А пък другото ми куче Виви търси и дипълнително ако има. 😂

# 68
  • Мнения: X
Въпрос към хората от Пловдив
Zoomania Megastore Plovdiv на булевард Менделеев или в квартал Остромила е
по-голям?
Имат ли много неща за кучета или по-добре да отида в д-р Стефанов?

# 69
  • Мнения: 977
Въпрос към хората от Пловдив
Zoomania Megastore Plovdiv на булевард Менделеев или в квартал Остромила е
по-голям?
Имат ли много неща за кучета или по-добре да отида в д-р Стефанов?
Какво търсиш по-точно? Аз пазаря всичко на Арес в този в Кючук Париж до Била и е доста зареден,доволна съм.

# 70
  • Мнения: X
Въпрос към хората от Пловдив
Zoomania Megastore Plovdiv на булевард Менделеев или в квартал Остромила е
по-голям?
Имат ли много неща за кучета или по-добре да отида в д-р Стефанов?
Какво търсиш по-точно? Аз пазаря всичко на Арес в този в Кючук Париж до Била и е доста зареден,доволна съм.
Като цяло играчки и лакомства.От Бургас сме и нямаме големи зоомагазини като Стефанов,макси пет и метмол и всеки път като пътуваме посещавам зоомагазините в града ,но сега намерих Zoomania и се чудих дали си заслужава.

# 71
  • Canada
  • Мнения: 3 470
Sivi, той е същия шоколад, просто наистина не съм писала от години в темата, а диването скоро ще стане на 6 Blush
И при нас е такава борба, както при Макс с нексгард 😏 И с лакомства го давам, и пак го плюе. Записах и твоите препоръки Blush
Харесва му в България Joy

# 72
  • София
  • Мнения: 84
Записваме се с тоя бебешок Роузи. Скоро вече ще е на 2 месеца, сложихме втора ваксина и само на снимки и докато спим сме кратки 😁 прякорът й вече е бебе-пираня 🐟

# 73
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Недялка, магазинът в Ритейл парк на бул. Менделеев е голям и има много неща. Като цени са почти еднакви с другите, но изборът е добър. Не съм влизала отдавна там, защото пазарувам предимно от зооплюс. Стефанов почти постоянно имат някакви промоции. Зависи какво търсиш, но и на двете места би намирала по нещо според мен.

# 74
  • Мнения: 977
Въпрос към хората от Пловдив
Zoomania Megastore Plovdiv на булевард Менделеев или в квартал Остромила е
по-голям?
Имат ли много неща за кучета или по-добре да отида в д-р Стефанов?
Какво търсиш по-точно? Аз пазаря всичко на Арес в този в Кючук Париж до Била и е доста зареден,доволна съм.
Като цяло играчки и лакомства.От Бургас сме и нямаме големи зоомагазини като Стефанов,макси пет и метмол и всеки път като пътуваме посещавам зоомагазините в града ,но сега намерих Zoomania и се чудих дали си заслужава.
Играчки има страшно много наистина,има и евтини и по-скъпи. Конг също предлагат доста видове. Но откъм лакомства не е много богат магазини-има бисквитки на килограм(7лв кг-приблизителна цена). Имат кожени кокали,пръчки и от по-скъпите пускат често-като телешки уши. Ако искаш нещо конкретно още утре мога да ти снимам,магазина ми е на 2 мин от нас . Hug

Общи условия

Активация на акаунт