Любители на кучета - 112

  • 21 093
  • 772
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 175
Ох, извинявайте, ама ме заболя корема! От смях, де! Сега, в определени моменти може би е удачно Швепса да се преименува на Шнапс Laughing denityty86, не се сърди, просто много ми хареса този лапсус ! А твойта мишка много мънинка , направо се губи в ръцете.
Да се похваля - от неделя имам меки уши за мачкане!
Браво на Вивата и да няма повече срещи с вета  дълго време!
Така пиша, че някога немога да си разчета🤣🤣🤣незнам как ми се получава, направо ооо. Нямам навика да видя какво съм писала, чудо съм🤣🤣🤣, понякога и телефона ги съчинява 🤣🤣🤣
През цялото време си мисля че Швепс е Шнапс 🤣🤣🤣😱😱😱и така си го кръстих

# 721
  • Мнения: 150
denityty86, моето момиче е същата рошличка, подстригвам лекичко с машинката около очетата (от ножицата се дърпа и ме е страх, а с машинката си е свикнала). Каква кръстоска е вашето? Кийра е наполовина йорки и съответно има йорки козина, но по-къса. За подстригване е и тя

Много сладък какво е смесен вашия?
Чери е смес с Чихуахуа и Йорки била порода Чорки.
Девойка е и моята Grinning Майка й е фр. булдог, татко й - йорки. Като беше по-малка постоянно ме питаха каква порода е. Смеехме се с мъжа ми, че ще казваме, че е йоркширски булдог Joy Готиното е, че не ръси косми, дано и вашата да е взела този бонус Blush

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 6 207
...За това периодично подстригвам перчем и косми по муцуната, които настърчат и застават пред очите.

А такса взимаш ли му, м?

Скрит текст:
Нали съм ви разказвала, че като бяхме ученички, моята най-добра приятелка имаше куче. Кучката наподобяваше немска овчарка, но с полуклепнали уши и брада като на шнауцер. Имаше си и спестени пари - приятелката ми й отделяше от своите джобни в една касичка, от които периодично взимаше назаем. Понякога не ги връщаше, защото били "такса постригване" - в стремежа си да й придаде "овчарски" вид, й постригваше брадата. А с "парите на Джина" си купувахме цигари:).

# 723
  • Мнения: 145
Сиви, супер новина на Виви - много здраве и желая!

Швепса има най-якото име евър Simple Smile

Много са сладки мъниците на BANKS и denityty86! Каква е историята им със смесването на породите, знаете ли? От чисто любопитство питам, може и да сте писали преди Simple Smile

# 724
  • Мнения: 989
Калпазанката е добре. Снощи ММ я подтикна и тя си изяде на два пъти храната от сутринта. Вися при мен докато месех кайма, та явно апетит има, но не за гранули Simple Smile. Тази сутрин дивя с приятели и като се прибра пак се мръщеше на храната, но си я изяде.

# 725
  • Мнения: 150
Моята е плод на междусъседска любов...седем кутрета беше родила, дано са си намерили дом всичките Heart

# 726
  • Sofia
  • Мнения: 632
Sivi,ти що се буташ в леглото на децата Blush
Кришка,бързо да се оправя Леон,дано е нещо леко.
Nelika,хубаво,че почна да хапва,да минава бързо.

Малката днес се събуди с лаеща кашлица,съответно инхалация..Бела обаче седи въпреки,че я е страх от инхалатора и пази малката. Туко виж това страшно бръмчащо нещо й направи нещо


После пък реши,че трябва да й дебне колите от пистата и да ги краде


И като излизахме вън,реши че трябва да преплува една снежно-дъждовна локва,та сега вибрира под едно одеало


Ps: пуснах абсорбиращата кърпа,дето всички питахме за нея и едни сушени телешки уши,да гризе дзверчето Blush

Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 13:50 от Margaritka_2014

# 727
  • Мнения: X
Много красива Бела! Heart  Арчи има същото петно на главата. Все там я заглеждам. Simple Smile

# 728
  • София
  • Мнения: 8 943
Сиви, супер новина на Виви - много здраве и желая!

Швепса има най-якото име евър Simple Smile

Много са сладки мъниците на BANKS и denityty86! Каква е историята им със смесването на породите, знаете ли? От чисто любопитство питам, може и да сте писали преди Simple Smile
Най-вероятно случайно са се смесили. В джак ръселската тема имаше една девойка бременна от мъжката болонка, която стопаните ѝ също отглеждаха. Щеше да е интересно, какви кученца са се родили, но стопанката беше доволно наругана за случилото се и не писа с подробности.

# 729
  • Мнения: 175
Сиви, супер новина на Виви - много здраве и желая!

Швепса има най-якото име евър Simple Smile

Много са сладки мъниците на BANKS и denityty86! Каква е историята им със смесването на породите, знаете ли? От чисто любопитство питам, може и да сте писали преди Simple Smile
на нашата Чери майката е Чихи а бащата йорки уж мини, но ние много си я харесваме голям бонбон

Кажете нормално ли е да е с клюмнали ушаци и като заспи да ги вирне 🤣🤣🤣🤣😱😱😱

Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 17:33 от denityty86

# 730
  • Sofia
  • Мнения: 632
Много красива Бела! Heart  Арчи има същото петно на главата. Все там я заглеждам. Simple Smile

Ааая,благодариМ ❤ Тя и точка има,като индийка  Blush


Пак тя, и аз се чудя какво стана с кученцата,интересна кръстоска ще е.
То в последно време във всяка група е едно плюене и негативни коментари,колко злоба и негативизъм....

Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 18:51 от Margaritka_2014

# 731
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 125
Ето един пораснал Рексуни с импровизирана торта,която хапна с кеф и явно почнал да оздравява...

# 732
  • Мнения: X
ЧРД на Рекс! Още дълги години да ви радва! Да тича и скача на воля!

# 733
  • Мнения: 2 676
Честит Рожденник Рекс! Да е жив и здрав ❤️

Много сладки миксове 🙈🥰
И Арчи и Бела, и Шнапса-Швепса 😁 (доста се посмях), ама пак му отива де 😄..

Скрит текст:
Много се влоши времето.. Един дъжд, един вятър.. Бррр 🥶
Направихме една бърза разходка преди малко, намокрихме се, намръзмахме се и сега почивкааа..
[spoiler/]

# 734
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Много ми е широка усмивката от посшедните страници. Всички са толкова чаровни.
 
Честит рожденик Рекс! 🥰 ❤️ Нека е все такъв сладур, дълги години здрав и игрив! И все такива вкусни порцийки да получава. Birthday

Общи условия

Активация на акаунт