Шиете ли си дрехи при шивачки?

  • 6 677
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не! Нося само, когато си купя някой паналон и има нужда от скъсяване.
И аз така, харесвам си нещо и си го купувам- къде ти време да се разправям с проби и т.н.

# 61
  • Мнения: 30
Ходила съм досега 4 пъти и съм доста доволна. Шили са ми официална пола 1 към 1 със снимка в списание, джинси, роклята за абитуриентския ми бал и бюстие. Във всички случаи ми излезе по-евтино отколкото да си купя такава дреха готова от магазин.

# 62
  • Мнения: 966
не обичам готовите дрехи  ....така поне знам какво купувам Wink

# 63
  • Мнения: 1 063
Аз си шия от известно време и съм страшно доволна от моята шивачка, която е и моден дизайнер. Разбира ме от първият път какво искам. Доволна съм и от цената. Рокля - от 28 лв. до 50 лв. Ателието й е в центъра, мога да дам координати на интересуващите се.

# 64
  • Мнения: 15 619
Шия си, защото има дрехи, които искам да нося, пък не мога да ги намеря по магазините и си ги поръчвам.

# 65
  • Мнения: 408
Не, не знам дали ще ми хареса крайния резултат Naughty

# 66
  • Мнения: 1 353
Не сама се справям, защото мога да шия.

# 67
  • Мнения: 5 140
Не, защото не мога да намеря такава, която да ми шие по вкуса.
За сега купешките ми стоят добре, а пък пробвам и купувам.

# 68
  • Мнения: 7 430
Преди съм ходила - и имам много свесни неща, ушити от нея, гледах да съм все различна.....но по-късно се отказах.
Както казват по горе и магазини бол и все може да си намериш желаното от теб Peace

# 69
# 70
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Едно време доста си шиех рокли, поли,  дори имам едно страхотно палто ...но напоследък нещо не съм ходила...е, редовно ходя за разни корекции, но това предполагам не се брои Wink

# 71
  • София
  • Мнения: 9 980
Да, но шивачката ми ми е леля и това доста ме улеснява Simple Smile
Страшно обичам да ми шие, може би 80% от летния ми гардероб е нейно дело.

# 72
  • Мнения: 2 596
Ами да, шия си, вече все по-рядко, но аз съм шивача, а майка ми е моделиера.

# 73
  • Мнения: 528
От време на време посещавам някоя шивачка, но досега предимно разочарования.  Cry Голяма част от ушитите ми дрехи не съм ги носила и по веднъж дори. Confused

# 74
  • София
  • Мнения: 5 828
много отдавна не съм ходила, въпреки че майка ми има много добра приятелка - шивачка, нямам нерви да ходя да избирам плат, модел, проби ...  ooooh!  при положение, че отивам в магазина, харесвам си и обличам  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт