Парфюмни размисли и страсти - 255

  • 48 168
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 207
Благодаря за темата Heart
Интересни са ми роклите на Герлен, в този смисъл новата рокля ще искам да пробвам и дантеления трезор.
Мончетата не са ми на сърце  Flowers Hibiscus

# 16
  • Мнения: 370
За първи път се включвам. Л'Интерди ми пристигна онзи ден и съм очарована. Нося го за трети път. Много добра трайност и вече получих комплименти.

Поръчала съм и Еуфория на Калвин Клайн. Видях че е създаден от същия парфюмерист - Dominique Ropion. Той е участвал в създаването на Alien, Amor Amor, La vie est belle и Flowerbomb.

Вече притежавам и Амор Амор.
Имам интерес към Alien.

# 17
  • Мнения: 6 930
От новите издания ми се ще да пробвам новите La Belle JPG и Olympea. Новия Трезор не ми е толкова интересен, но и него бих.
Иначе нови за мен, не и като година на издаване - чакам By The Fireplace Maison Margiela и обмислям Springtime in a park Maison Margiela за пролетта и лятото.
Чакам сет мостри на Jusbox с голямо вълнение. 😊
По-натам ще се запозная и с Imaginary Authors, Cape Heartache много ме привлича там, но все пак ще ги тествам първо.
Нов за мен ще е и Nejma 7, който задължително ще взема при удобен случай...

# 18
  • София
  • Мнения: 17 857
Благодаря за новата тема и за много години! Да сте живи и здрави, красиви и винаги уханни! Heart Decoration

От новите ми е интересен La belle, но просто интерес, знам, че няма да е супер мой. Пробвах вчера Intense версията на Класик и съм много доволна, че не го отстрелях насляпо. Не че е лош и щях да му простя, но прекалено сладникав ми дойде.

Размених Mukhallat за Orchid powder. Бадемът ми нагарчаше в първия за съжаление и нямаше да го нося с кеф.
Тъй като за втория има много малко писано,ще пробвам да опиша накратко. Отговаря си на името и се отваря с голамо пуф пудра, орхидеята е наситена, но все пак само пидложка. Не бих казала, че е накъртващо сладък или нещо уау, но за разлика от много други Монтали, чиито ноти ми пасват на хартия, нищо не ми дразни носа тук. Във Фрагрантика пише,че мирише на Барби и наистина е така- буквално. Напръсках си косата и мириша на Барби. Плътен, не проектира силно, по- скоро стои близо до кожата, ни прилепчив. Пръснах се вчера в 6 вечерта и когато се събудих към 4 да усиля парното, усетих повей от себе си. Много съм доволна.

Имам запитване обаче. Вече съм на друга вълна, несъблазнителска. Joy /Поръчах си все пак чернкто Дел Позо, на мен ми е секси. Черните Валентино ми мъжкареят леко, но признавам стойността им и благодаря,че ме тласнахте да се запозная с тях. Hug

Вълната ми е крем. Получих като подарък крема на Bronze Goddess и въпреки, че съм подминавала аромата, съм очарована. Искам нещо, което да мирише кремаво. Леко сладко.
Абе, искам нещо с вайба на Orchid Soleil, който за съжаление е спрян. Но такива аромати са ми сега в главата, ще можете ли да помогнете ^_^

# 19
  • Мнения: 36 053
нямам интерес към нищо ново, но съм хвърлила око /нос? Grinning / на погубената* череша на тф
*изгубената и загубената май имат негативен смисъл

# 20
  • в Кошера
  • Мнения: 2 227
densi, bouquet!

С нетърпение очаквам новите Герленски фланкъри - Роклята и Мон.
Предвид, че имам почти всички и от двете линии, няма как да не харесам и тези. Broken Heart

# 21
  • Мнения: 4 018
Супер нова тема, благодаря!⚘

От споменатите нови аромати с Най-голямо удоволствие бих гръмнала на сляпо новия Мон и Ла бел 🥰 ще ги чакам с нетърпение!

# 22
  • Мнения: 2 842
Бих пробвала новия La Belle на JPG. Благодаря,за новата тема!

# 23
  • Мнения: X
Малко встрани от темата, но все пак считам за редно да почетем паметта на Великата Госпожица - без нея парфюмният свят нямаше да е същият:
https://www.daniellaondesign.com/blog/it-happened-50-years-ago-o … llQ61US_hR49VsJEg

# 24
  • Мнения: 2 255
Мерси Densi!
Ще следя с интерес,сега е трудно да се тества и не знам кога ще пробвам нещо ново. Izia la nuit ми звучи уау:)

# 25
  • Мнения: 10 022
Благодаря за новата тема, Денси!

С нетърпение и любопитство очаквам Нощната Изия, и новата Герленска рокля.

След Изгубената Девственост (Lost Cherry) на Том Форд, очаквам да издаде Lost Marbles (Изкукуригал). Но май Готие го изпревари с Кокорико. Stuck Out Tongue

# 26
  • Мнения: 36 053
ха, не знаех идиома Grinning

Скрит текст:

Скрит текст:

# 27
  • Мнения: 10 022
А Rose Prick? Satisfied 🌹🍆😁
Тази тема рязко стана петъчна, извинявайте. Laughing


А днес се чувствам:

Последна редакция: нд, 10 яну 2021, 18:50 от Dez

# 28
  • Мнения: 36 053
ще се пръскам със затворени очи Grinning
но с отворени ще разгледам пирамидата Grinning
Скрит текст:

# 29
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 159
За много години момичета и момчета! Много позитивна, начална тема за новата година.
Интересът ми е насочен към Chanel, Hermes и Dior - бих тествала и припомнила и нови и някои не нови техни неща. Бих тествала ако ми се удаде възможност също марки като Boucheron, Rochas, Chopard, Jean Paul Gaultier, Elie Saab - за съжаление тези марки отсъстват на пазара където живея, само на едно две места съм срещала и Van Cleef & Arpels както и Lalique. Онлайн се намира всичко разбира се но далеч по-удобно е да тестваш когато имаш нужното настроение отбивайки се в някоя близка парфюмерия.
Страхотен флакон на Izia La Nuit, него също бих тествала с удоволствие.

Общи условия

Активация на акаунт