Кога откривате сезонът на солариума?

  • 1 561
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 596
Изобщо не ходи повече там, тогава. Аз за 10 минути вече чак се потя и не мога повече да търпя, после кожата ми мирише на опърлено.
За този салон, за който ти питаш, не мога да помогна, защото съм от Пловдив.  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 813
Аз сама си отворих темата,задавам въпроси и в крайна сметка сама ходя и си проверявам  Joy
Преди малко бях на солариум в Аякс,ами и там нещо не ми се видя силен.Нито ми стана много горещо,поносимо си беше,може би има разлика м/у това колко ти е горещо във вертикалния и колко в хоризонталния.Все пак там си легнал,опира ти се кожата в стъклото... знам ли и аз  newsm78
Не мога да си харесам вертикален солариум и това си е.
Сега ще изчакам 1 час и като се изкъпя (попринцип тогава ми проличава) дано да видя ефекта.Иначе тези 12 минути са били напразни  #2gunfire

# 32
  • Мнения: 242
Момичета, а има ли определена схема която ползвате за да си подържате тена?
С колко минути започвате, колко пъти в седмицата? Бяха ми казали че трябва да го правиш всеки ден по 5 минути десетина дена и после веднъж в месеца.
Виждам че тук има специалисти.  Simple Smile Хайде дайте ми съвет.

# 33
  • Мнения: 1 813
Зависи колко е силен солариумът.
Попринцип се започва с 8 9 минути. Ходи се през ден.На втората процедура още може да увеличиш в 1 жетон (тоест 3 4 минути). Стигай максимум до 15 -18 минути.Мисля,че повече от 6 7 процедури няма да са ти нужни за да постигнеш добър загар.После поддържай един път седмично с 10 - 15минутна процедура.Задължително се мажи с нещо за да не ти се изсушава кожата.Аз ползвам само бебешкото олио на Джонсан  Peace

# 34
  • Мнения: 242
Зависи колко е силен солариумът.
Попринцип се започва с 8 9 минути. Ходи се през ден.На втората процедура още може да увеличиш в 1 жетон (тоест 3 4 минути). Стигай максимум до 15 -18 минути.Мисля,че повече от 6 7 процедури няма да са ти нужни за да постигнеш добър загар.После поддържай един път седмично с 10 - 15минутна процедура.Задължително се мажи с нещо за да не ти се изсушава кожата.Аз ползвам само бебешкото олио на Джонсан  Peace
  bouquet
Ето защо при мен не се получава. Днес ми беше 4та  поредна процедура (като всяка една по 5 минути) -всеки ден  - резултат - едва забележим.
И аз си мислех да увелича минутите, но много ме е страх да не изгоря.

# 35
  • Мнения: 3 456
И аз така бях миналата година- накрая ми писна и спрях да ходя.

# 36
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
А я кажете,ползвате ли някаква специална козметика преди и след солариум?

# 37
Момичета, имам въпрос към "упоритите" фенки на солариум. Наскоро раэговарях по въпроса с човек, който внася  от Германия фитнес уреди и солариуми и според него е най-важно е при първото посещение в салон от такъв тип да се информираме за мощтността на лампите на солариума, а също и кога эа последен път са били подменяни. Вертикалният солариум по негово мнение не е най удачният за добиване на тен, просто е сравнително нов вид на пазара, което го прави и по-хитов.Не се използва от естествено червеокоси или хора с много бял цвят на кожата. Очуди ме и факта, че се препоръчва и с медицински цели като редица хора са подобрили състоянието си след ползването му. Но пак зависи от вида на лампите. А аз винаги сам си мислила, че като изкуствен вариант за добиване на тен си е направо вреден?Какво ще кажете по този въпрос?  

Общи условия

Активация на акаунт