Премахване или заличаване на стрии.

  • 3 097
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,
Имам този проблем с стриите... Най-проблемната ми зона е корема, там са най-релефни и малко по-големи.
Прочетох, че няма как да изчезнат напълно, но и малко да се свият и заличат също ме устройва. Ще се радвам ако някой сподели опит и със какво да се мажа,и също така дали помагат тези процедури с лазерите?
Също да добавя, че все още не съм раждала а са ми се появили в следствие на напълняване и после отслабване.

# 1
  • Мнения: 548
Здравейте , аз родих преди година и нещо , имах ужасно много стрии по корем , гърди и бедра . Започнах да си правя скраб против стрии , бях го прочела в една статия - една чаена чаша захар , 1 лимон и кокосово масло или бадемово , мажа се с него и стоя така 8-10 минути след това отмива , правя го има няма от половин година и да ви кажа има резултат , почти от лилави стрии са супер бледи даже не се забелязват , ако искате прибвайте . Извинявам се за дългия пост . 🙂

# 2
  • Мнения: 3
Здравейте , аз родих преди година и нещо , имах ужасно много стрии по корем , гърди и бедра . Започнах да си правя скраб против стрии , бях го прочела в една статия - една чаена чаша захар , 1 лимон и кокосово масло или бадемово , мажа се с него и стоя така 8-10 минути след това отмива , правя го има няма от половин година и да ви кажа има резултат , почти от лилави стрии са супер бледи даже не се забелязват , ако искате прибвайте . Извинявам се за дългия пост . 🙂

Благодаря, ще опитам надявам се да се появи някакъв резултат и при мен. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 048
Здравейте , аз родих преди година и нещо , имах ужасно много стрии по корем , гърди и бедра . Започнах да си правя скраб против стрии , бях го прочела в една статия - една чаена чаша захар , 1 лимон и кокосово масло или бадемово , мажа се с него и стоя така 8-10 минути след това отмива , правя го има няма от половин година и да ви кажа има резултат , почти от лилави стрии са супер бледи даже не се забелязват , ако искате прибвайте . Извинявам се за дългия пост . 🙂
И нищо да не бяхте правили пак от лилави щяха да станат бледи - това е естествената им промяна. Според моя опит нищо не помага срещу стрии- това са скъсани влакна на кожата , няма как да се възстановят. Само лазер не съм пробвала , но и там коментарите са повече в посока " пари на вятъра" . Срещу стриите помага единствено превенцията, при появили се просто с времето избледняват и не се виждат толкова.

# 4
  • Мнения: 134
Алое вера гел

# 5
  • Мнения: 5
Здравейте , аз родих преди година и нещо , имах ужасно много стрии по корем , гърди и бедра . Започнах да си правя скраб против стрии , бях го прочела в една статия - една чаена чаша захар , 1 лимон и кокосово масло или бадемово , мажа се с него и стоя така 8-10 минути след



това отмива , правя го има няма от половин година и да ви кажа има резултат , почти от лилави стрии са супер бледи даже не се забелязват , ако искате прибвайте . Извинявам се за дългия пост . 🙂



А по копко от всяко нещо се слага?

Общи условия

Активация на акаунт