Мили мами, моля ви, помолете се и за моето детенце.

  • 10 397
  • 304
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 392
martisun Няма такова нещо, като не ми върви! Изпитанието е толкова голямо калкото можеш да преодолееш... Имаше една история ( на знам как да я нареча... приказка... ? ):

Един човек умира и се среща с Бог... душата естествено е извън тялото му и се рее назад във времето... Заедно с Бог разглеждат живота на този човек! По пътя се виждат стъпки ( отпечатъци от крачета - 2 комплекта )

Бог обяснява, че това е пътя който е изминал човека през своя живот и че Господ винаги е бил до него... но по едно време стъпките стават само един чифт ...

и Бог казва, че този участък от пътя отговаря на еди кой си тежък период от живота на човека!
Човека се обръща и казва: "...Но Господи нима в най-тежкия период от моя живот ти си ме изоставил... САМ...???"
А Бог отговаря: " Не мое дете, тогава те взех на ръце и  те прегърнах в обятията си за да ти е по - леко и да успееш да го преминеш!!!"


...


adilandbouquet тази притча ми е любимата. Даже не знам , къде съм я чела, но няма ден, в който да не си я повторя на ум. Peace
Но така нагледно илюстрирана не бях я виждала. Wink Grinning

# 301
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Благодаря на всички ви за подкрепата.
Адиланд, страхотна притча. Иска ми се да можех да си гушна детенцето и да го пренеса през това изпитание без да го боли и без да му се налага да се справя сам.

# 302
  • София
  • Мнения: 1 951
Ще го гушнеш;и ще се оправи малкия!

# 303
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Най-силно ви прегръщам . Малката душица ще се оправи, имай смелост и вярвай в добрия изход. Молясе всичко да бъде наред. Praynig

# 304
  • Мнения: 1 455
Продължавам да стискам палци и вярвам, че всичко ще е наред!
  bouquet  Hug

Общи условия

Активация на акаунт