Търся си хубави домашни чехли

  • 14 714
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Би препоръчала на Relax, ама са по-скоро пантофи. МНого меки, много удобни и има най-различни разцветки и варианти- няма начин да не си харесаш   :
 ooooh!
В никакъв  случай не купувайте Relax, на моите пантофки им се сцепи подметката на втората седмица.
Слабички са!

# 16
  • Мнения: 26
DeFonseca са супер. Имам едни джапанки от поне 6 години и още са си здрави. Искам да си купя хубави пухкави, може и естествена кожа пантофи на дефонсека. Някой да е виждал напоследък из София да продават, че аз с малката много не съм обикаляла?

# 17
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Значи ,и аз казвам Де фонсека!!!!!!По добри домашни чехли няма Naughty
но,пролетта в Метро/как мразя да ходя там,ама съм принудена Crossing Arms/нямаше на тази фирма,а беше заринато със Релакс.взех си чехли,не пантофи като аз правя разлика,че чехлите не са пухкави/ако ме разбрахте Laughing/и съм страшно доволна.Нося ги нон стоп и не са мръднали.Много приличат по усет на крака и по дизайн на Де фонсека.цената им беше 15 и нещо лв. Peace

# 18
  • Мнения: 2 529
DeFonseca са супер. Имам едни джапанки от поне 6 години и още са си здрави. Искам да си купя хубави пухкави, може и естествена кожа пантофи на дефонсека. Някой да е виждал напоследък из София да продават, че аз с малката много не съм обикаляла?


Видях и даже си купих за мен и за детето много сладки. Магазинът, в който продават пантофи и чехли на De Fonseca, се намира до хотел Плиска, там продават и детски обувки на Minimen  Peace

# 19
# 20
  • Варна
  • Мнения: 407
И аз съм страшно доволна от Де Фонсека. Много са удобни, качествени, а имат и голямо разнообразие от модели, за всеки вкус Peace

# 21
  • Мнения: 1 045
От 5 години купувам само на De Fonseca  и съм страшно доволна . Утре даже ще обзавеждам всички вкъщи с тях  smile3539

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Какви са им цените и от къде ги купувате..... за Де Фонтеса- та питам

# 23
  • Мнения: 1 045
Около 20 - 25 лв. В Метро имаше преди време сега гледам , че зареждат предимно но Релакс , които са ужасни  Sick

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Къде мога да намер домашни чехли на De fonseca в Бургас?

И аз видях в новия каталог на Метро един чехли като ботушки, (много са сладки), дали си струват?

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Опс...

Последна редакция: пн, 06 ное 2006, 15:26 от Миленика

# 26
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Миленика и аз си харесах тия пантофки от Метро, ама не съм ги видяла на живо. Сигурно такива ще си купя.

# 27
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Около 20 - 25 лв. В Метро имаше преди време сега гледам , че зареждат предимно но Релакс , които са ужасни  Sick
Ако си купи от евтините на Релакс,да,ужасни са,но има и по скъпи които не отстъпват на Де Фонсека.Имам и от двата вида и когато ги обувам и не гледам ,не разбирам с кои съм JoyДаже сега преди да напиша поста погледнах да видя с кои съм на краченцата hahaha

# 28
  • Мнения: 11 004
Къде мога да намер домашни чехли на De fonseca в Бургас?

И аз видях в новия каталог на Метро един чехли като ботушки, (много са сладки), дали си струват?

Да, заслужават си! Много са удобни и топлички Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 045
Около 20 - 25 лв. В Метро имаше преди време сега гледам , че зареждат предимно но Релакс , които са ужасни  Sick
Ако си купи от евтините на Релакс,да,ужасни са,но има и по скъпи които не отстъпват на Де Фонсека.Имам и от двата вида и когато ги обувам и не гледам ,не разбирам с кои съм JoyДаже сега преди да напиша поста погледнах да видя с кои съм на краченцата hahaha

Ами не знам какво имаш предвид под евтини ама взехме два чифта от по 27 и 29 лв и направо нямам коментар за качеството  Tired Да не говорим , че заради тях ходих с изкълчен крак почти 3 седмици  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт