Да спра ли адаптето?

  • 3 613
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 299


... но пък не мисля, че над 1.5 год детето е кърмаче Mr. Green, дали ще ме бият Flutter
Ами търсиш си го Mr. Green
Особено, ако го споменеш в Кърмене-то

# 31
  • София
  • Мнения: 4 578
Моят син още пие вечер Нестле; свеки каза, че затова не искал да яде Crazy. Да съм го спряла. Но аз не искам. Само че сега отива при нея за дълга командировка и предполагам, че ще го отучат Thinking.

# 32
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Наистина замества кърмата, но пък не мисля, че над 1.5 год детето е кърмаче Mr. Green, дали ще ме бият Flutter
И аз не съм фен на АМ, но считам, че е добре да пият мляко.
Давам прясно мляко на моята. Даже и баткото всяка сутрин изпива една голяма чаша топло мляко, но с какао  Rolling Eyes иначе не го ще.
Ако предпочиташ можеш и с айрян да го заместиш.

# 33
  • Мнения: 8 917
Докато иска - нека пие Peace

# 34
  • Мнения: 1 455
Сина ми е на 2год.и 4 месеца и още си пие вечер адаптирано мляко.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 271
Сега и аз да се изкажа - аз от както стана на 1 година спрях АМ и минахме само на кисело. На 1г и 5 месеца се отказа и от него. Не иска да го помирише, камо ли да го хапне. Питах педито - успокои ме, че щом яде сирене и кашкавал, си набавя всичко необходимо. Давам прясно мляко на попара или с бисквити, сирене в попарата , в кус- кус и макароните, а най- обича сандвич с печен кашкавал.
Майка ми каза, че до 4 -5 годишна възраст съм вечеряла по 1 ч. чаша кисело мляко вечер и после съм се отказала, но явно всяко дете само избира кога да спре яденето на мляко.

Може да пробваш вечер да даваш с лъжичка кисело мляко и после я слагай да спи - така няма да ти се разиграва, ще ти заспива , а и мляко ще е яла.

# 36
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
защото все пак това си е изкуствена храна Laughing, преработвано и обработвано мляко, което в никакъв случай не е без консерванти и пр.
Мисля, че в един момент детето трябва просто да порастне и да яде храна като за големи, като естествено се съобразяваме с ред реботи.
абсолютно съм съгласна! newsm10 давай кисело или прясно мляко.

Общи условия

Активация на акаунт