питане за апетита по време на бременността

  • 2 393
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 029
И аз си имах доста добър апетит почти през цялото време като през първите месеци страшно ми се ядяха тестени и сладки неща, както и си умирах за домати.

# 31
  • ГО
  • Мнения: 3 955
При мен нищо не се промени. Както си бях преди да забременея - същия апетит и после. Нищо по-специално не ми се е прияждало.
И аз бях така.Внимавай обаче за това киселото дето го ядеш.Знам,че не е много полезно и то в големи количества.Все пак цял буркан с краставички,че и сока си е сериозно.

# 32
  • Мнения: 91
Аз по принцип много обичам сладко, но в началото на бремеността ми се гадеше от сладкото. По време на бремеността си имах нормален апетит, аз винаго си го имам. Но откакто родих  eat нямам засищане и това си е. А имам още 5 кг Weary

# 33
  • Мнения: 517
И моя апетит беше на етапи..Wink) в началото умирах за сладко..за кисели краставички.. за череши!!! после минах на краставици........после на диня!!! и сега умирам за грозде..бременна съм в 9-ти месец сега:)) Иначе не съм качила мн килограми..след последната консултация..килограмите са 10! Simple Smile)) а иначе съм склонна към напълняване..Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 284
аз умирах за зелена салата, таратор и туршийки сладки работи много рядко, но тая зелена салата Joy

# 35
  • Мнения: 903
През известно време ми се променяха и желанията. Аз качих 22 кг. , но наблягах много на тестените. Изяждах си 1 кузонак на ден. После преминах на сладолед. При всеки е различно.

# 36
  • Мнения: 1 999
За моя радост, докато бях бременна, апетита и вкусовете ми не се промениха. Grinning

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Аз по принцип страдам от лакомия, но с години съм се ограничавала и лишавала от много неща. Когато видях двете чертички.... може и на психична основа да е, изведнъж добих яко апетит и не се лишавах от нищо, но пък ми се и ядяха плодове и зеленчуци.
И по-къско - около 2 седмици от ряз отказах всичко, особено сладко и кисело  - останах само на препечени филии със сирене (до сега не ми омръзват). Всичко, което бях яла с охота в предния период ме отвъщаваше.
 А сега съм ламята Спаска. Ям много тесто - може и да е баничка като подметка, ама става. Яде ми се сладко - шоколадено. До сега не близвам месо - пилешкото особено ме отвръщава. И даже малко се притеснявам от къде си взимам белтъчините и как изобщо расте бебо. Плодове и зеленчуци ... малко съм на настроения.
Предполагам, че ще търпя още промени, така че каквото такова.

# 38
  • Мнения: 77
В началото отслабнах с 4 кила, заради гаденето, а след това нищо особено като апетит, освен че не ми започваше добре деня, ако не хапна баничка с кисело мляко, а после ядене чак вечерта.
А, и освен това пращах мъжа ми на продоволствени акции, за да ме снабдява с джанки  Crazy . Особено смешно беше на морето, защото си бях набелязала няколко по-вкусни и често трябваше да ходим на "разходки" в тези райони. Накрая надуши целта на заниманието, ама нямаше много избор ...

# 39
  • Мнения: 8 917
Нямам голям апетит особено по отношение на месото,тестените изделия и тем подобни. Но за туршия и кисело умирам. Преди половин час  отидох до магазина, за кисели краставички - едва успях да се добера до вкъщи и веднага направо от буркана изядох всички краставички и даже изпих сока. Същото  е и с туршията. С предишната бременност нямах такива апетити. Вие как сте?
1 седмица ми се хапваше китайска супа и 1 седмица - само салата. Това ми бяха "странностите" - след това всичко си беше нормално Peace

Общи условия

Активация на акаунт