Благодаря на Birdie !!!

  • 14 136
  • 131
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 363
и понеже модераторката ми изтри постинга, ще си го пусна пак.

всеки човек с претенция за почтеност и възпитание би следвало да е благодарен на д-р Бърди за времето, което отделя да съветва майките тук.
който иска - слуша неговите съвети. който не иска - не ги слуша.

любопитна съм да чуя поне един конкретен аргумент срещу неговите съвети - има ли някой, на когото Бърди е дал погрешен или неправилен съвет и е пострадал от това?

(това е вкратце резюмето на постинга ми, както и на постингите на някои други потребителки, които също бяха изтрити).

# 76
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
очаквам отговор на въпроса защо ми е изтрит постинга, а също така - защо цитатите с пералните на Лиорена стоят, имайки предвид горния ти призив?

Джам, постингът ти ще бъде върнат в целия си блясък  Peace
(а, ти си по-бърза...)

В постът на Лиорена няма нито една обидна дума за Бърди.
Той и е помогнал да си купи пералня.
Тя му благодари.

Защо да го трия?

# 77
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
а също така - защо цитатите с пералните на Лиорена стоят, имайки предвид горния ти призив?

естествено, че цитатите с пералните ще стоят, защото са абсолютно по Темата 'Благодаря на Бърди' - аз Благодаря на Бърди поради факта, че ми помогна да избера най-доброто.

Кое не е по темата за Благодарности newsm78

# 78
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Изумена съм от постингите на някои потребители в заключената тема.
Много е лесно да оплюеш някого и да зака4иш темата на първа страница.
Грозно,много грозно..................... Sick

Бърди е педиатър на 4астна практика от 10 г.
Помогнал е на много майки тук,включително и на мен.
Не само по здравословни проблеми.............

Дай боже всеки му такъв педиатър и приятел.

Бърди  Hug
 Peace






# 79
  • Мнения: 8 585
Изумена съм от постингите на някои потребители в заключената тема.
Много е лесно да оплюеш някого и да зака4иш темата на първа страница.
Грозно,много грозно..................... Sick

Бърди е педиатър на 4астна практика от 10 г.
Помогнал е на много майки тук,включително и на мен.
Не само по здравословни проблеми.............

Дай боже всеки му такъв педиатър и приятел.

Бърди  Hug


Мила, Благодаря за добрите думи...
Успех във всички начинания и здраве за малките съкровища.
Включвай се със свежи неща-те имат страхотна медицина. И Педиатрия-разбира се.
Начинът по който я работят с всяка изминала година става наистина фантастичен...

 Hug Hug

# 80
  • Мнения: 236
Това сигурно е цирк някакъв.
Не разбирам защо трябваше да се затваря
другата тема след като наколко души продължават да бълват
глупости в темата за благодарност към Бърди.
А и поведението на тенденциозно триене на постинги,
е недопустимо.
Присъединявам се към благодарностите!
Намирам Бърди за начетен, компетентен и отзивчив.
А личните му данни са си само негова работа.
Тук е виртуално пространство все пак,

# 81
  • Мнения: 1 216
Birdie, приеми моите поздравления!

Радвам се, че пишеш в този форум! Надявам се да продължиш и занапред!

Всеки разумен човек знае как да чете, доколко и как да се възползва от съветите в интернет. Подобен лов на вещици, начело с модератор, не прави чест на никого!



Последна редакция: ср, 22 ное 2006, 06:02 от LiveJazz

# 82
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Всички мнения ,които не бяха за тук са преместени.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=143416.0


Тази тема е за благодарности и нека си остане такава!
Peace Simple Smile

# 83
  • Мнения: 1 586
Всички мнения ,които не бяха за тук са преместени.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=143416.0


Тази тема е за благодарности и нека си остане такава!
Peace Simple Smile


Остана една малка подробност - да отключите закованата тема, пък и да я отковете никак няма да е лошо...  Peace

# 84
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Остана една малка подробност - да отключите закованата тема, пък и да я отковете никак няма да е лошо...  Peace

В закованата тема писах, че я заключвам за да се избегне ненужно хулене на потребител - Бърди.
Защото, ако я отключа нали всички сме наясно какво ще се случи там?

И кому е нужно в крайна сметка?
Има един съвсем прост въпрос отправен към него, който по никакъв начин не засяга мненията или правата на когото и да било в този форум.

Достатъчно е да се даде яснота по него и аз просто ще я изтрия ако искате.

Бърди няма нужда да бъде защитаван, защото не е нападан.
Той е попитан нещо съвсем просто.

"От кога и къде практикува".
Никой лекар на Земята не може да има причина да крие тази информация при положение че води професионални спорове с колеги и ги обижда, че консултира хора от позицията на практикуващ професионалист.

Ако много държите, ще отключа темата, но знам че ще се започнат грозни разпри, които нямат нищо общо с основния въпрос с цел да се изкарат питащите неблагодарни чудовища и да се отклони вниманието от този така прост, но важен въпрос.

Никой лекар не би търпял подобна тема по негов адрес във форум, където дава консултации.
Тя трябва да притеснява него, не потребителите на форума.

ВЕДНАГА щом има яснота по този единствен въпрос, онази тема ще изчезне, а тази ако искате ще бъде закована дори.
Въпросът е само към Бърди и не засяга неговите мнения по която и да било тема.
Никой не иска той да спира да пише, никой не отрича че той дава добри насоки, нека само да е ясно практикува ли, от кога или не.
НИКОГА не съм искала от него три имена, ЕГН и диплома.

Ако той по някаква причина иска да запази информацията за себе си - ОК.
В такъв случай ще знаем че той е потребител с повече знания и онази тема ще изчезне.
 Peace

Последна редакция: ср, 22 ное 2006, 08:48 от Reza

# 85
  • Мнения: 1 586
Дали знаем всички какво ще се случи, ако я отключиш? Интересно. Смятам, че е редно тема, която е по тематиката на този форум, да бъде отворена за потребителите точно на този форум. Мненията по нея от клюкарника смея да твърдя, че не предстатвят адекватно мненията на потребителите от този форум. А, и също смятам, че е редно да извадиш всички постинги, които изтри и да ги преместиш и тях в оная тема - по темата са, нали?

Никой на никого не е длъжен да дава никаква лична информация в нета. Така ли е? Всички тези инсинуации за честта на всеки практикуващ лекар и пр. увъртания не са никакъв довод. Той не е длъжен да ти дава инфо, ти не си длъжна да го приемаш за лекар, ок? Е, имаш малко повече власт да повдигнеш кампанийка, да заковеш една заключена тема, но не ти прави чест. Бу хубаво ти каза вече, че това не е другарски съд. Това, че много хора се познавате лично, че много лекари пишат тук с истинските си имена, абсолютно не задължава никого да разкрива лична информация, ако не иска. И е въпрос на етика и възпитание да не се изисква такава от никого, още повече по тоя начин.

Определено смятам, че в този случай надскочи правомощията си като модератор. Може би можеш все още да изгладиш нещата с едни достойни действия като такъв. Аз не се включих да защитя бърди, защото не съм от фенките му. Включих се, защото много ме разочарова "безпристрастния" ти модераторски подход. Нищо лично  Peace

# 86
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Никой на никого не е длъжен да дава никаква лична информация в нета. Така ли е?

Така е.
И той може да НЕ дава никаква информация.
И тогага никой няма да си въобразява, че получава съвети от активно практикуващ педиатър.

Въпрос на етика и възпитание е, когато твърдиш нещо - да застанеш зад него, ако се наложи.
Няма какво да изглаждам. Не искам нищо да изглаждам.
Искам БЪРДИ, а не някой друг да ми отговори на един ЕЛЕМЕНТАРЕН въпрос, който е доста важен.

Сложно ли е за разбиране?

# 87
  • Мнения: 1 586
Сложното за разбиране е начинът, по който го питаш и огласяваш резултата. Ако аз бях на твое място, нямаше да мога така "убедително" да го направя, щото нямам някои правомощия... А ако бях на мястото на бърди - абсолютно нищо нямаше да ти кажа след целия тоя фарс  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 878
аз също искам да поднеса благодарности на Бърди.  bouquet
Късно през нощта ми даде ценна помощ,точно когато бях абсолютно изкукала от един запушен нос.Банално ,но в такъв момент човек и от появата на пъпка може да се паникьоса.
Благодаря ти Бърди !
Пожелавам ти много здраве и щастливи моменти!
Искренно благодаря отново от мен и моите две съкровища  Hug  bouquet


А и аз не мога да си обясня що за проява са изказванията на Реза?
Странно ми е и как се решава кой да има правомощия в този форум за модератор и другите там длъжности.
Как може човек от когото се очаква безпристрастен и качествен контрол,да хули ,обижда и напада постоянно член на форума и то толкова очевадно на лична основа.
Осъзнай се малко моля те!
Мисля би трябвало да има някъде тема за оплакване от "подръжката" на форума ,която да регулира тези неща.Да се прави реална преценка за действията на модератори и тем подобни.
Не може така демонстративно да се злоупотребява с някаква власт.

# 89
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 932


Искам БЪРДИ, а не някой друг да ми отговори на един ЕЛЕМЕНТАРЕН въпрос, който е доста важен.

Сложно ли е за разбиране?

Reza,  ти като един интелигентен човек би трябвало да разбереш, че ако едно нещо е ВАЖНО за теб, то начинът да го получиш не е да се изплюеш в лицето на някой, да го наречеш измамник, лъжец, аморален тип, а я сега ми дай това нещо, което е много важно за мен.

Сложно ли е да се разбере, че това е форум, че Бърди не е длъжен да ти каже кой е, с този пък подход - абсурд просто.  А говориш за етичност и морал!

Въобще искрено започвам да се съмнявам, че зад привидно благородното  "Важно е е да се знае кой е Бърди", което всъщност се оказа "важно" за 2-3 души, се крие нещо друго...

И, моля, върни изтрития ми постонг, както и на останалите потребители!

Последна редакция: ср, 22 ное 2006, 12:30 от Червената Кралица

Общи условия

Активация на акаунт