Благодаря на Birdie !!!

  • 14 143
  • 131
  •   1
Отговори
# 90
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Как може човек от когото се очаква безпристрастен и качествен контрол,да хули ,обижда и напада постоянно член на форума и то толкова очевадно на лична основа.

Моля те, посочи ми къде и как съм хулила и обиждала.
Аз просто ПИТАМ!
И няма нищо лично в цялата история.
Разберете го най-после.

Бърди е полезен, но е важно да знаем активно практикуващ педиатър ли е или не.
Ако за вас този въпрос не е важен, за други хора е много важен.

шарлатанин = измамник

Ако някой твърди, че е активно практикуващ педиатър, а всъщност не е, то той е измамник, нали?
Още в началото на ОНАЗИ тема съм писала, че се надявам БЪРДИ да ме обори.

Виждам, че много държите да се върнат мненията ви.
ОК, ще ги върна във вече отключената тема, ще преместя и тези тук, които не са по ТАЗИ тема.

# 91
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Помолих ви темата да остане само за благодарности към Birdie! Ако искате да попитате нещо или да се изкажете по другата тема тя е отключена!
Нека поуспокоим малко страстите! Peace Simple Smile

 Обръщам се към razdwoena : Лесно е да обидиш някого,влизайки като гост.Макар,че това е в разрез с правилата на форума-да се обижда модератор,ако решиш да нападаш някого,първо се регистрирай.
Мога да те уверя,че Reza и злоба са две взаимноизключващи се понятия.Tова ще го потвърдят всички ,които я познават и в реалния живот,а те никак не са малко в този форум. bowuu

Относно администраторите на сайта.
Tе са в течение на всичко в този форум.
Mодераторите не правят нищо ,което не е съгласувано с тях.
Ако те решат ще се намесят.

 Пожелавам лек ден на всички и повече усмивки.
Simple Smile

# 92
  • Мнения: 878
ама моля ти се направи си преглед на всички изказвания от всички теми срещу Бърди и ще разбереш ,че е излишно да ме питаш къде съм ги виждала тези неща....... #Crazy
Че и продължаваш да му се невиди.
Защо разваляш хубавата тема.
Пиши му на лични едно писмо ,да ти каже човека каквото те интересува.
Ако може да си сканира и дипломата ,че да се поуспокоиш най-сетне....

Бърди ,моля ти се ,кажи и каквото иска да чуе!  Praynig

# 93
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Това сигурно е цирк някакъв.
Не разбирам защо трябваше да се затваря
другата тема след като наколко души продължават да бълват
глупости в темата за благодарност към Бърди.
А и поведението на тенденциозно триене на постинги,
е недопустимо.
Присъединявам се към благодарностите!
Намирам Бърди за начетен, компетентен и отзивчив.
А личните му данни са си само негова работа.
Тук е виртуално пространство все пак,

newsm10 За да не повтарям вече писани неща,напълно съм съгласна с мнението на Надин.Искам да вметна,че Бърди не лекува по интернет(както 3-4 потребителки твърдят),той дава насока за лечение,а разликата е огромна.Преди време се наложи да му пиша заради здр. проблем на детето ми,който личната се опита да лекува почти месец,той каза ОБСЪДЕТЕ С ПЕДИАТЪРА си,употребата на този сироп,обадих се на личната,оказа се,че жената просто била забравила да го изпише.Е пак благодарение на Бърди детето се оправи.Не виждам кому е нужен целия този цирк,който се разиграва тук,явно където се съберат много жени става като гнездо на оси.Ето пак няколко постинга на анонимен потребител бяха изтрити,недоумявам защо? newsm78

# 94
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Бърди ,моля ти се ,кажи и каквото иска да чуе!  Praynig

Моля, те Бърди.
За не знам кой път...
На колене те моля, кажи ми практикуваш ли активно или не.
Може и на лични.
Може и не на мен....няма значение, само дай светлина по въпроса.

# 95
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Хайде, Бърди......пиши на лични....идиотско е да се дърпаш толкова дълго време......не бъди магаре.....ще спрат тези теми

# 96
  • София
  • Мнения: 4 423
Не знам вече какво да напиша.... Защо се тези въпроси, лично аз не се съмнявам, че той практикува.
Негово право е да не обеснява на някой , може би не желае точно на този човек - на мен лично ми е обеснил един път и това ми е достатъчно!

# 97
  • Мнения: 8 585
@Reza,

Защо се излагаш по този начин?
Напълно бих оправдал остър тон в научен спор. Не ми прави впечатление.
Винаги съм имал впечатление за теб за умерен и интелигентнен човек.
Основно правило в свободният свят, в който живеем, е пълно зачитане на личната неприкосновенност и личните данни на гражданите. Ако живеем в свободен свят...
За никаква обмяна на лични данни тук и реч не може да става.
Никой не е длъжен да ме чете!
Никой не е длъжен да следва и на крачка съветите ми.
Никой не може също да ме накара да говоря лични неща, без аз самият да го пожелая.
Игнорирай моите мнения и се успокой.
Така за всички ще е най-добре.

Мненията, които съм писал по практични въпроси са мнения на практикуващ педиатър. Разбира се. Така препоръчвам и в практиката си.
На места са подкрепени с линкове, доказващи правилността на мнението, което поддържам. Има ли друго? Може би. Но аз поддържам точно това, за което пиша. То е моят избор. За мен то ДНЕС е работещо. Утре? утре може да има ново развитие, нови лекарства, нови позиции. Следим и мислим...

# 98
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Бърди, аз (и не само) изложих доводите си поради които се съмнявам, че си активно практикуващ в момента.
Многократно повторих защо ми е важна тази информация.

И не е важна само за мен, важна е по принцип когато се водят професионални спорове.
Всеки застава зад мнението с името и практиката си, за да има тежест то.

Не е вярно, че не одобрявам това което пишеш.
Не е варно, че искам да спреш да пишеш.

Мисля, че си полезен на този (и не само) форум.
Полезни са всички, които пишат тук.

Ако пак повтарям АКО аз знам, че ти по някаква причина (не ме интересува каква) в момента не практикуваш няма да спра да обръщам внимание на това, което пишеш.
Всичко, което ще се случи е че няма аз (и не само) да те..."нападам" ако щеш кажи за неща, които бих попитала човек, който практикува активно.

Не желая да се карам с никого.
Нямам лоши чуства към теб, просто ти игнорираш въпросът ми от много време.
И тогава...логично си зададох друг въпрос.
И се оказа, че не си го задавам само аз.

В твой интерес е това да спре.
Ти  можеш да го спреш.

П.П. пропуснах...
Аз не искам да ми даваш информация на всяка цена.
Държа да го направиш, само и единствено ако ТИ държиш да пишеш като активнопрактикуващ педиатър, а не като потребител с повече знания по темата.
 Peace

# 99
  • София
  • Мнения: 3 188
Намесвам се късно, но досега не бях следил тази тема във форума.
Обикновено откликвам на запитвания, които ми препраща модератора.
За Birdie не се съмнявам, че е отлично подготвен лекар с голям личен опит в педиатрията.
За това съдя въз основа на личната си кореспонденция с него.
Не обсъждам личностните му качества, защото реално нямам база.
Той насочи моето мислене по някои проблеми в правилна посока или просто ми даде навременна информация.
Ние не можем да знаем всичко ново и е хубаво да приемаме чуждото мнение като повод за размисъл.
Моят единствен коментар е, че търпимостта е качество, което има нужда да се развива и усъвършенствува у всеки.

# 100
  • Мнения: 1 116
Тази тема стана за Клюкарник вече.

# 101
  • Мнения: 4 978
Май мнението на колегите на Бърди трябва да се счете за меродавно и споровете да приключат вече.  Peace

# 102
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Май мнението на колегите на Бърди трябва да се счете за меродавно и споровете да приключат вече.  Peace



да бе да, някога някой да е чул колега лекар да говори против колега лекар, или да има осъден лекар в БГ изобщо.
естествено, че колегите на Бърди ще наскачат да го защитят.
това беше очаквана реакция, малко позакъсняла.

и двамата са он лайн в момента, и сега циркът ще продължи с пълна сила.

# 103
  • Мнения: 4 978
Май мнението на колегите на Бърди трябва да се счете за меродавно и споровете да приключат вече.  Peace
да бе да, някога някой да е чул колега лекар да говори против колега лекар....

Ами аз лично останах с впечатление, че въпросът ви е дали Бърди е лекар или се прави на такъв.
Щом и ти пишеш за "колеги", сама даваш отговор на въпроса си.
Или подлагаш и тях на съмнение?

# 104
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Или подлагаш и тях на съмнение?

за мен лично въпросът е друг, и аз го писала 100 пъти и хайде и тази тема да не става на чат, по възможност.

последното, което ще напиша - че във Форумите не вярвам на нищо, като казвам на нищо, значи на абсолютно нищо.
и разбира се, че подлагам под съмнение абсолютно всичко. не съм от вчера тук и за да съм в челната десятка от 28 000 потребители значи съм видяла доста из форумите. и дисертация мога да напиша, ако реша.

и това е последното, защото аз вече се разписах е Темата относно "Благодаря"-то на Бърди , а то беше едно огромно благодаря, че ми помогна да си избера най-добрата пералня Mr. Green
безценна помощ, с друго Бърди не ми е помогнал и грам.

Но като специалист по пералните е перфектен просто newsm10

Общи условия

Активация на акаунт