Ранна фетална морфология Русе

  • 645
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 156
Здравейте. Някоя от русенските мами ходила ли е на ранна фетална морфология,при кого и колко струва? АГ, който ме следи прави в 22-23г.с. и 28-30г.с. Четох, че ранната се прави в края на първи триместър и също е много важна и не искам да я пропускам.

Последна редакция: ср, 20 яну 2021, 18:51 от deni_5

# 1
  • Мнения: 920
Здравейте. Някоя от русенските мами ходила ли е на ранна фетална морфология,при кого и колко струва? АГ, който ме следи прави в 22-23г.с. и 28-30г.с. Четох, че ранната се прави в края на първи триместър и също е много важна и не искам да я пропускам.

Аз ходих при Лиляна Йорданова, частния й кабинет (където прави морфологиите) се намира на ул.Коледница

# 2
  • Мнения: 6 580
Аз ходих при Хубчев, но за съжаление той не е между живите вече. Иначе знам за Кунев и Дуваджиев, че имат добра техника.

# 3
  • Мнения: 920
Аз ходих при Хубчев, но за съжаление той не е между живите вече. Иначе знам за Кунев и Дуваджиев, че имат добра техника.

Кабинета на доктор Хубчев е съвместен с този на доктор Йорданова ( за Коледница говоря). Даже се чудех дали ще остане сега там, при положение че доктор Хубчев почина

Общи условия

Активация на акаунт