Носите ли шапки?

  • 2 903
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 2 849
Нося и шал и шапки .

# 62
  • Мнения: 27 524
Шалове не, не харесвам  Stop Шапки ми отиват всякакви, но нося само каскети  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 1 101
Да, харесвам и нося шапки. Шалове - още повече  Peace

# 64
  • Мнения: 1 934
Шалове мразя,шапки нося но рядко.

# 65
  • Мнения: 5 647
Шапка слагам много, много рядко. Не ми отива и не се харесвам, до сега не съм намерила шапка, която да ми стои добре. Да се надявам, че за тази зима ще си намеря нещо подходящо. Thinking

# 66
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Нося и харесвам и шалове и шапки.

# 67
  • Мнения: 209
Нося и харесвам и шалове и шапки.



И аз така,обожавам всякакви аксесоари,допалват тоалета и го правят по свеж Simple Smile Mr. Green

# 68
  • Мнения: 1 813
Ааа не,нито шалове нито някакви по-зимни шапки.
Но виж бейзболни с козирка как ми ходят и обичам да нося  Peace

# 69
  • Мнения: 5 622
Нося. Бейзболни, каскети,разни летни с периферия, зимни също. И шалове обичам, дълги, с ресни.

# 70
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ами,не не ми отиват!

# 71
  • Мнения: 2 697
Обожавам и шапки, и шалове...И на мен повечето шапки не ми отиват, но аз упорито си харесвам някои модели и си ги нося Mr. Green...А за шаловете - обожавам да нося, но нося рядко, защото ми е трудно да ги комбинирам с някои мои дрехи. Heart Eyes

# 72
# 73
  • Мнения: 466
Имам една за зимата, нося я от време на време. Но шалове обожавам. Имам няколко големи с ресни от габардин и  зимата почти всеки ден ги слагам. Някой път  върху костюми, блузи, рокли , върху палтото или якето. Има много вариянти как да се завият, така че изглеждат по различен начин винаги.

# 74
  • Мнения: 2 309
Маниачка съм!

Общи условия

Активация на акаунт