Плачете ли?

  • 6 824
  • 220
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 059
Да плача, от яд, от безсилие, от мъка и от радост.

и аз така

# 181
  • Мнения: 634
Аз сигурно съм най-голямата ревла на света-плача от всичко-радост,мъка, яд-абе от сутринта  Laughing
опитвала съм се-не мога да се сдържам,ужас Embarassedама пък ми става по-леко

# 182
# 183
  • София
  • Мнения: 1 951
Да плача, от яд, от безсилие, от мъка и от радост.

и аз така
И аз,както Вас!

# 184
  • Мнения: 4 392
Плача. Нали съм човек. Плача и за неща, които, според някои, не ме касаят. На филми се просълзявам редовно и ме е срам да ходя на кино, заради това. Embarassed

# 185
  • София
  • Мнения: 462
     
  Плача на поразия! Особено като ме налегне ПМСа...
Най-сърцераздирателно се разплаквам от хубави неща. А понякога имам чувството ,че ми доставя мазохистично удоволствие да плача.
   Понякога плача за да накарам приятелят ми да се почувства зле... Sad

# 186
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ревла съм.Очите ми се насълзяват от какво ли не.

И аз съм така.

# 187
  • Мнения: 509
Много.И често.Плача от яд и от обида.Плача,когато не мога да направя нищо друго.От щастие рядко плача.Плача пред всеки,пред който се случи да ми се доплаче.Никога не успявам да сдържа сълзите си.

# 188
  • Мнения: 1 612
Не ми се случва често.
Но ти не се притеснявай всичко е въпрос на психика.
Така поне се разтоварваш.

# 189
  • Мнения: 1 043
Аз плача много рядко-дори не си спомням кога беше последният път  newsm78

# 190
  • Мнения: 242
Аз често се чудя дали няма да ослепея или да си повредя очите от толкова много рев. #Crazy Много плача. А не искам да е така. Хората си мислят че си слаб и неуравновесен.

# 191
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И аз съм голяма ревла,все не успявам да си сдържа сълзите. Cry

# 192
  • Мнения: 1 212
Уха ..... и как плача при това... Laughing
Не съм и предполагала , че може така да бъде..../ е 9 месец съм все пак, но !?/
В началото на бременността си поплаквах , ако се натъжа нещо....
Но сега фактите са съвсем различни....
Давам пресен пример в три поредни дни....

1 случай :
Чистя и пренареждам едни шкафове / горни и долни/ навела съм се и "ръчкам" в долния....
междувременно забравям, че вратите на горния са отворени и изправяйки се се халосвам с все сила по главата......
Е такъв рев му хвърлям!!!! не плач рев , като малко дете...
2 случай:
Излизам на пазар привечер да купя 5 кренвирша в близкия магазин......
С незавързани обувки и 18 кг отгоре се омотавам нещо и тръгвам да падам на улицата.
Справям се успешно със започнатото, като още докато летя във въздуха "надувам" гайдата....след това няма сила да ме изправи: лежа си на земята и плача
3 случай:
Приготвям сутринта старателно с много любов и мерак една "манджа" с броколи и галета
И пренасяйки я към масата в съседната стая , я "замятам" заедно с също така любимата ми купа - йена с все сила на пода ...: резултата йената на дребни стъкла , броколите в кофата за боклук......
Е, как да не се разревеш с глас....., та чак накрая и да се смея почнах през сълзи  Laughing

# 193
  • Мнения: 929
Непрекъсното! От всичко мога да се разплача със или без причина - чак понякога не мога да се понасям каква ревла съм, но какво да се прави не съм безсърдечно същество.

# 194
  • София
  • Мнения: 44 229
Много, често и за най-различни неща....голяма ревла съм...а дали е нормално...ми сигурно, защо да не е?

Общи условия

Активация на акаунт