Влизам днес /една клюка/ или колко е малка България

  • 2 835
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 730
И аз се сещам за този аватар,чаровник е малкия Криско Grinning

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
 ooooh!Чак сега се сетих.Знам я снимката Laughing.В едно малко кошче, синьо, и Криско пъхнат вътре.Ей, ама сетих се.Знам я, знам я, знам я bowuu

# 32
  • Мнения: 1 165
Аааааа и аз се сетих ooooh!-под снимката пишеше "Изхвърлиха ме".Наистина детето е голям сладур и не може да се сбърка!

# 33
  • Мнения: 2 220
Ама то не беше ли кофа?  newsm78
Или кош за играчки?

# 34
  • Мнения: 1 120
Аууу, какви сте клюкарки Grinning
Наистина много сладка снимка, знам я и аз Laughing

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
 toninna, кошче, такова прозрачно, как да го обясня-виж подписа на Блонди.Там е адреса и ще видиш кошчето. Peace

# 36
  • Мнения: 697
Eто я страничката с търсената снимкаhttp://www.filmfr.com/crisco/

# 37
  • Мнения: 769
Абе хора, какво се чудите - тука сме над 25 000 потребители.. аз имам чувството, че и до магазина да отида - ще има форумка в него. Вече разпознах градски форумки в козметичния салон, в банката.... такива ти ми работи.. и това във Варна. За по-малките градове - сигурно по кихването се познават.... Grinning Grinning
А неволно по снимките на някои се ориентирам дори къде жевеят..... абе едно голямо село сме си тука...

# 38
  • Мнения: 27 524
Сега влизам, голям майтап  Hug

До всички клюкарки с лИбов  Heart Eyes обяснявам - работих в тази община (Слатина) 11 години, стаята със снимките на Криско е моята бивша стая и вътре са мои колежки  Heart Eyes

Майка ми работеше в Изгрев, но вече не, пенсионира се.

Сестра ми пък е в Подуене  Crazy

# 39
  • Мнения: 10 758
Лелеее, Блондиньоо, ма вие целата рода сте пръснати по общините.Ако имам нужда, щи звънна Mr. Green

# 40
  • UK
  • Мнения: 1 351
Страхотен сладур, не бях виждала снимката  Peace
 А по- отношение на това, че има форумки на всякъде- когато направих спонтанния аборт миналата седмица отивам аз в кабинета на гинеколожката ми и в чакалнята влиза една жена с рекламни торби. И какво се оказва- влиза и вика "има ли тука бременни момичета" след което аз я погледнах тъжно понеже бях там за да видим дали наистина съм го загубила, и ние викаме не. И тя " аз съм от форума БГ-мамма и нося подаръци за бременни, ако го знаете форума" и съответно аз  #Crazy ей такива очи отворих, и не можах да обеля и дума. Така, че май сме на всякъде  Laughing

# 41
  • Мнения: 27 524
Цомбо, нЕмаш грижи  Grinning

Нека сме навсякъде, Меги   Hug

# 42
  • Мнения: 2 407
Ей ,светът е малък.

# 43
  • Мнения: 569
Блонди, детенцето ти има страшно умен поглед, колкото повече го гледам имам чувството че ще ми проговори от снимката. Много силен поглед има, все едно гледам голям човек в очите. Незнам на живо така ли е наистина? Grinning

# 44
  • Мнения: 27 524
Блонди, детенцето ти има страшно умен поглед, колкото повече го гледам имам чувството че ще ми проговори от снимката. Много силен поглед има, все едно гледам голям човек в очите. Незнам на живо така ли е наистина? Grinning

Благодаря ти за хубавите думи  Heart Eyes

Много често ми го казват това - и познати, и непознати хора ме спират в магазина. Откакто се е родил казват, че гледал много изпитателно и сериозно. Все едно всичко разбирал. Една моя близка приятелка, която си пада по езотеричните книги, каза, че на него всичко му било ясно и тя искала да достигне до неговото състояние на духа. Явно има нещо. Аз не мога да преценя, но много ми го казват. Ще видим  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт