Има ли значение размерът

  • 7 905
  • 153
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 24 839
За всеки влак си има пътници- има по- плитки жени, на които и под 15 върши работа, без да ги напряга.

# 46
  • Мнения: 17 409
За да разсея съмненията, имах предвид измерване геометрията на онзи инструмент с ей този инструмент Mr. Green


Мъжете, не сте ли се сетили още как да го използвате това, че аман от женски дрънканици.

# 47
  • София
  • Мнения: 12 873
За да разсея съмненията, имах предвид измерване геометрията на онзи инструмент с ей този инструмент Mr. Green

Скрит текст:

Ох, добре че ми кажа, че си представям физиономията на моя като му кажа, ела да си поиграеш с шублера Joy

Скрит текст:
За да разсея последващи съмнения на Lan, и двете изказвания бяха шега Joy

# 48
  • Мнения: 10 758
За протокола , уреда има и дълбокомер, който не е показан на снимката Mr. Green

# 49
  • София
  • Мнения: 35 227
Та, какво измери, Лане? Laughing

# 50
  • Мнения: X
Как ви се занимава с джележа? Пръсти, езици и полови органи нямате ли?

# 51
  • Мнения: 10 758
Та, какво измери, Лане? Laughing
В момента правя задълбочено изследване на тема "Приложение на гониометрията за оптимална траектория към G точката" Mr. Green
Има желание да участваш в изследването ли ?

# 52
  • Мнения: 7 493
Има,има и фито също...но най- вече как се използва

# 53
  • София
  • Мнения: 35 227
Та, какво измери, Лане? Laughing
В момента правя задълбочено изследване на тема "Приложение на гониометрията за оптимална траектория към G точката" Mr. Green
Има желание да участваш в изследването ли ?
Направо карти можем да ти дадем Mr. Green

# 54
  • Мнения: 15 356
Двт се вика ,G точката е в края на думата shopping

# 55
  • София
  • Мнения: 62 595
А дълбокомерът на шублера е за измерване на дълбочината на портфейла. Кой каза, че размерът няма значение?

# 56
  • Мнения: 819
Нямал значение? Има, има ...

# 57
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 027
С много мъка се движи тази тема май... Сиреч няма значение размерът, така да го разбираме или? Мъжете трябва да са си извадили изводите.

# 58
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Естествено, че има значение.
Първо - чисто визуалната наслада.
Другото вече си е от индивидуалната анатомия на жената.
Аз, например, съм с дълга шийка на матката. По- дългия ми причинява болка. Но то пак си зависи от уменията на мъжа и позата. А и дебелината си е фактор.
Категорично над 18 см никакви пози и умения не могат да ме спасят. Ставала съм и съм си тръгвала.
Маломерните пък....са си маломерни.... Тъй де...

# 59
  • Paris, France
  • Мнения: 14 143
А това 15 сантиметра диаметър или обиколка е? Или за дължина говорите?

За мене дължината няма значение. Между двама мъже, единия с тъничък, 25 сантиметров и друг, с 20 сантиметров, но 21 сантиметра обиколка избирам втория без да се замисля, а на първия и Добър ден няма да кажа на улицата, но няма и да му пусна. Няма по-гадно от дълъг и тънък за мене.

След като се говори за размер трябва да се уточнят дължина и дебелина и къде и как се мери. Някои мъже са с дебела основа и малка глава, а други с огромна глава на тънко тръбе. Изразена глава ми е грозно.

И на мене ми харесват банани, но с дебела основа.

Общи условия

Активация на акаунт