Има ли значение размерът

  • 7 987
  • 153
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Женската анатомия също си има ограничения. Ако някоя жена е с малки размери ( разбирайте тясна , не плитка ) на нея и обяснете за франзелата. Mr. Green
От там РАЖДАМЕ. Как минават главите? За ширината говоря. За дълбочината е по-различно.
Да, раждате, ама има жени които са умирали при раждане защото не може да излезе бебето. Или други особенности. Айде да де отваряме патоанатомията Wink  И цезаровото сечение не е измислено специално за мъже  Mr. Green
Проблемът не е в меките тъкани, а в тазовите кости. Гледай клипа, няма страшно подходящ е и за деца - https://www.youtube.com/watch?v=dYu-0rOnLpA


Само не ми казвай, че не знам как се раждат деца. Имам вагинално и две секцио.

# 76
  • Мнения: 10 847
Не вади вода от 9 кладенеца !
Има жени, които при раждане получават сериозни разкъсвания на меките тъкани и после ги шият веднага след раждането. И това не е от тазовите кости. Да не говорим, че има и случаи, при които се правят разрези за по-бързо раждане  и там пак явно е от тазовите кости.
Както и да е, не ми се спори на тази тема.
Щом ви харесват атрибути с такава големина ..... успех в търсенето Simple Smile

# 77
  • София
  • Мнения: 13 007
Абе то ако всеки секс е като раждане, сигурно и веднъж на 9 месеца няма да искаме да го правим Joy Но и пениси колкото новородено бебе едва ли се намират изобщо, камо ли често.

Има момент на субективност (напасване) има и момент на обективност. Нито пенис 8см, нито такъв 28см ще могат да задоволят повечето жени и за това си има обективни причини. Изключенията са малко, вероятно също със специфична анатомия. Трябва да се търсят специално, че вероятността да ги срещнеш случайно е прекалено малка. И оттам да се надяваш, че освен в това отношение, ще си паснете и по други параграфи, че ако откриеш, че този с идеалния размер е и с 40-годишна възрастова разлика, едва ли ще му се зарадваш. От там насетне, тези които не са в някакви крайности си се напасват, натежават и други фактори и така.

Иначе някой по-назад беше споменал естетическия момент. Вярно е и това, визията не е никак за подценяване. Там не само размера влияе, а и други характеристики.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 480
Относно напасването.  Практиката показва, че към по-голям размер е по-лесно напасването. Дори и да има дискомфорт при първите контакти, сравнително бързо се намира баланса. Като уточнявам, че нямам предвид прекалееено голям .
Разбира се, че размерът има значение, но пък за всеки влак си има пътници, все пак и тези с моливчетата си намират партньорки.

# 79
  • Paris, France
  • Мнения: 14 331
За мене дължината няма значение. Между двама мъже, единия с тъничък, 25 сантиметров и друг, с 20 сантиметров, но 21 сантиметра обиколка избирам втория без да се замисля, а на първия и Добър ден няма да кажа на улицата, но няма и да му пусна.
Как ще разбереш какъв му е ПРЕДИ да си събуе гащите? На улицата не си личи какво оборудване има, че да знам дали да му казвам Добър ден.

А какво се плашите от Фи? Там дизайна е такъв, че да минава бебешка глава.

1. Малки, компактни ушета. Ако има уши като на слон или меката част е голяма - не става.

2. Обикновено с добре изразени кости и сухожилия и добра мускулатура.

3. Пропорция обиколка на ханш към обиколка на бедро, макар, че с възрастта може да се промени.

4. Добре развити глутеални мускули - мускулест, стегнат, стърчащ назад задник Има и проучване, което го доказва.

5. Безименен пръст доста по-дълъг от показалец и даже среден пръст, но заедно с други фактори.

6. Големи, кокалеста длани с дълги пръсти (не винаги).

7. V торсо с тънка талия.

8. Широки нокти, които заемат малка част от последната таланта на пръстите на ръцете, макар че има изключения.

9. Къдрава коса. (Но много мъже с къдрави коси имат мънички атрибути).

10. Средиземноморски или африкански произход, но само при мъже с нормален към висок ръст. За един и същ ръст на европейците са им по-дебели от тези на азиатци и индианци, а на африканците още по-дебели.

11. Благ характер и не са настойчиви.Те си имат всичко на тепсия и не са били грубо отхвърляни от жени.

10. Не се хвалят с размери и не говорят за секс. На похотливите обикновено са им миниатюрни. Това е трудно за разбиране, защото има и мъже с мънички, които не говорят за секс.

В днешно време е лесно. В интернет мъжете с големи пращат снимки 😇😎🥳.

Като писах, че няма да му кажа Добър ден  на улицата, имах предвид ако е имал нещастието да си покаже атрибута, а не без да го познавам.

Разкъсванията при раждане са голяма рядкост и стават при минаването на бебето. От нещо с размер на голям банан или дебела тиквички зряла, нормална жена, която не е атрофирали от менопауза, не може да получи разкъсвания при вагинален секс с нейно съгласие. Е, може да не изпита удоволствие.

# 80
  • Мнения: 17 414
Това на колко санта отговаря?

# 81
  • София
  • Мнения: 35 325
На 25 минумум.

Гладни кокошките, брей.

Гооолемите размери пропускат парти центъра и останалото е блъскане в матката.
Малките не стават за 80% от позите, търси се златната среда.

Дишайте, мъже, великодушна съм Laughing

# 82
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 182
Невена, я пак обясни за къдравата коса, широките нокти и ръста?! Не разбрах малки ли са им или дебели?!

По-големи глупости не бях чела скоро...

# 83
  • Мнения: 12 922

1. Малки, компактни ушета. Ако има уши като на слон или меката част е голяма - не става.

2. Обикновено с добре изразени кости и сухожилия и добра мускулатура.

3. Пропорция обиколка на ханш към обиколка на бедро, макар, че с възрастта може да се промени.

4. Добре развити глутеални мускули - мускулест, стегнат, стърчащ назад задник Има и проучване, което го доказва.

5. Безименен пръст доста по-дълъг от показалец и даже среден пръст, но заедно с други фактори.

6. Големи, кокалеста длани с дълги пръсти (не винаги).

7. V торсо с тънка талия.

8. Широки нокти, които заемат малка част от последната таланта на пръстите на ръцете, макар че има изключения.

9. Къдрава коса. (Но много мъже с къдрави коси имат мънички атрибути).

10. Средиземноморски или африкански произход, но само при мъже с нормален към висок ръст. За един и същ ръст на европейците са им по-дебели от тези на азиатци и индианци, а на африканците още по-дебели.

11. Благ характер и не са настойчиви.Те си имат всичко на тепсия и не са били грубо отхвърляни от жени.

10. Не се хвалят с размери и не говорят за секс. На похотливите обикновено са им миниатюрни. Това е трудно за разбиране, защото има и мъже с мънички, които не говорят за секс.

В днешно време е лесно. В интернет мъжете с големи пращат снимки 😇😎🥳.
. ..
Ееей, Невена, ама ти сериозно проучване си правила! Wink

# 84
  • Paris, France
  • Мнения: 14 331
Невена, я пак обясни за къдравата коса, широките нокти и ръста?! Не разбрах малки ли са им или дебели?!

По-големи глупости не бях чела скоро...

По-дебели са им.

Кървавата коса, сама по себе си не гарантира дебелина. В комбинация с развити глутеали, ръст, пропорция безименен:показалец може да е показател.

Не са глупости. Повечето е вече доказано с проучвания 🥳.

За пропорция безименен към показалец:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3739592/

Ръст и размер на обувки и пенилен размер:

https://journals.sagepub.com/doi/abs/10.1177/107906329300600305?journalCode=saxa

Последна редакция: нд, 24 яну 2021, 11:43 от Nevena Virolan

# 85
  • Мнения: 20 270
Цитат
Благ характер и не са настойчиви.Те си имат всичко на тепсия и не са били грубо отхвърляни от жени.

Не се хвалят с размери и не говорят за секс. На похотливите обикновено са им миниатюрни. Това е трудно за разбиране, защото има и мъже с мънички, които не говорят за секс.
За това съм съгласна. Другото не е вярно, по-скоро е случайност.
А това с 25 обиколка направо ме накара да си оплюя монитора. От смях. Laughing Бе ти за хора ли говориш или за коне.

Нека не забравяме, че влагалището е еластичен орган. Разширява се и се прибира според натоварването. При секс под влиянието на 1 хормони, при раждане са други. А и не остава със същото фи като по време на раждане та да се търсят 25 санта обиколки. Хо хо още се смея.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Няма значение, защото оргазмите са клиторни и останалото си е просто едно ръчкане.Smiley
Има значение отношението, човека, възбудата, която се случва в главата ми и която е изобщо преди да съм видяла какъв е размера и не се променя от това какъв е. Не съм имала реакция "ауу супер огромен е, сигурно ще е голям кеф" или "пуффф какъв е мъничък сигурно няма да ми хареса изобщо".

# 87
  • София
  • Мнения: 35 325
Лелееее, Пухиииии Anguished

За вагинален не си ли чувала?

# 88
  • Paris, France
  • Мнения: 14 331
Няма значение, защото оргазмите са клиторни и останалото си е просто едно ръчкане.

За клиторни оргазми си имам пръсти и няма да тръгна да се омазвам и оцапвам в чужда пот, себум, мъжки парфюм. То само къпането след това ми е поне 30 минути.

За тези дето ръчкат си има надуваеми кукли. Качествените тъпкачи могат да го вкарват и вадят веднъж в минута и пак да докарат жената до екстаз.

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Чувала съм, но според мен се случва пак в главата на жената, а не от размера или "супер техниката" на мъжа.

Общи условия

Активация на акаунт