Тазгодишният есенен празник - кой ще дойде?

  • 7 756
  • 201
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 2 210
Ние ще сме там към 10.30. Ако успеем следобяд след спането- пак.  Hug Simple Smile

# 136
  • Мнения: 5 877
Не знам така по различно време дали ще се съберат достатъчно хора.

# 137
  • София
  • Мнения: 2 210
Не знам така по различно време дали ще се съберат достатъчно хора.
Амии, ако не успеем да се включим в масовата игра-поне ще се разходим Wink

# 138
  • Мнения: 5 877
дано да дойдете и следобяд!!

# 139
  • София
  • Мнения: 7 097
Ние също ще се включим след обяд  Peace

# 140
  • Мнения: 1 391
Момичета, така и не уточнихте точно коя неделя е празника - като гледам има доста мами, които няма да могат тази неделя - 1 октомври?
дали не искате да се повтори събитието другата събота - пише съни на прогнозата - значи става??!!
щото и ние не можем днес  Cry, имаме други планове , а така ни се искаше Rolling Eyes

# 141
  • Мнения: 5 877
Да, за другата неделя го говорехме, но днес е слънчево и също ще бъдем в парка. От три часа ще носим материали за плашило, плодове и игла с конец за низане на гирлянди от листа.
Другата неделя при добро време и късмет - пак.

# 142
  • Мнения: 7 108
Еха, ако и другата седмица се организирате, ще мога да дойда и аз, по това време ще сме в София. Макар и за малко, ще ми бъде приятно да ви видя  Hug.

# 143
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ние може да дойдем към 16ч. ... ще има ли някой?
Какво да носим?
Хрумна ми да им направим на децата хартиени коронки с логото на бг-мамма, но не съм убедена, че идеята не е родена от липса на достатъчно кафе:))))))
Аз мога да ги изпринтя, но ще са черно-бели, та ще трябва сами да си ги дооцветят...

# 144
  • Мнения: 5 877
Да, ще има - ние ще сме там от три. Сега се хващам да правя глава за плашилото.
Носете плодове, чай, солети-молети, аксесоари за плашило (хихи), игла и конец за низане на гирлянди от листа (коронки също могат да се направят), тебешири... хвърчило, който иска... фото... клечки за зъби за правене на човечета от кестени и жълъди, по желание бонбони с книжки за криене из шумата и съответно намиране.

Май днес няма да сме многолюдни поради честата смяна на прогнозата за времето и съответно честата промяна на деня и часа на събитието, но се надявам да е весело.

# 145
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
А, фото ще има - това е 100% сигурно:)
Сега ще изпринтя някакви коронки, що донесем и бонбони и клечки за зъби..и молети, но с чая сме пас, защото нямаме термос.
И тебешили ще вземем!:)

# 146
  • Мнения: 772
И ние ще опитаме да дойдем до 16:30, с 2-3 топки  Wink
ще опитам да направя и малко чай.

# 147
  • Мнения: 3 861
Ние вече бяхме, аз, Еми, Маргарита, Белинда и едно момиче с Пепи за което не разбрах кое е  Embarassed . Срам, ужас

Децата поиграха, ние си попбъбрихме доколкото беше възможно при каращи се играчки деца и опитващи се да влязат в езерото. И така, някои от мамите снимаха, бързо да ги качват снимките.

# 148
  • Мнения: 5 877
спешно се търсят панталони за плашило!!!

# 149
  • София
  • Мнения: 2 210
На мен ми хареса Simple Smile Момичето с Пепи е моята прителка Jen, сега сме у тях, приспах Иво, тя приспива Пепи и после
ще си клюкаме Laughing. Не бяхме много креативни в този камерен състав, направих човече от кестени, ама децата много-много не го оцениха (казах ли, че съм с две левички? Embarassed)), направихме им въдици и ловиха "кашалотИ" Joy,)(носех игла и конец) ама честно да ви кажа за около две годишни диваци май варианта да сме около вода не беше най-удачния, те не играха един с друг, а основно имаше борба за играчки и напъни за влизане в езерото. Иначе Маргото донесе супер курабийки, аз носех кекс, малко и така да хапнем за здраве, заради вчерашната случка....Ще пусна снимки от вкъщи. Ааа да- нямаше нито една девойка за цвят Wink- Белинда с Ники, Лили с Калоян, Жени с Пепи, Марги с Йо и аз с Иво. Това бяхме Laughing
Май няма да успеем и следобяд, но за другата събота ЗА! Ще доведа и Зори Sad
Прияно момичета и до скоро!

п.с. беше и Миленчо Цветков, ха-ха, ама не можах навреме да звънна на Мамица Wink Joy

Общи условия

Активация на акаунт