Тазгодишният есенен празник - кой ще дойде?

  • 7 742
  • 201
  •   1
Отговори
# 150
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
спешно се търсят панталони за плашило!!!

Ще донеса някакви  Mr. Green

# 151
  • Мнения: 3 161
Въпреки желанието ни и чудесния ден - съвземаме се от боледуване по случай първа седмица в детската и сме пас. Надявам се следващата седмица да успеем да ви видим, и най-вече отново да е слънчево!

# 152
  • Мнения: 479
спешно се търсят панталони за плашило!!!

ще взема едни Тедьови. Той се събуди, сега се обличаме

# 153
  • Мнения: 2 211
Като гледам, май и ние сме пас. Човечето заспа едва преди 15 минути. Ако се събуди по - рано сме на линия.

# 154
  • София
  • Мнения: 7 097
Ние сме първите завърнали се от есенния празник...скоропостижно... Rolling Eyes
Калина така и не заспа и решихме да наминем за малко през парка и после да я гътнем. Да, ама тя беше супер крива и запъната, задето не е спала и решихме, че е по-добре да си ходим...Опита се да ощипе момиченцето на Жана /дано да не бъркам ника/ по бузката, заради една количка, добре че баща й я спря навреме. Та по този случай се изнесохме без "чао" дори да кажем...щото нещо ми прекипя... #Cussing out
Не успях почти с никого да се запозная, освен с Анда /между другото Анда, ти от Добрич ли си или мъжът ми нещо бърка... newsm78/ и с Дона /Дона по-хубава си в действителност, отколкото на снимката в аватара ти  Wink/.

# 155
  • Мнения: 6 315
И сутринта беше много весело, за жалост на следобедния купон не дойдохме - спахме до 18:30  Embarassed. Аз се надявах да сме повече, всъщност  Rolling Eyes. Но пък зная със сигурност че 2-годишни хлапета нямат много работа край езерото - малчо в началото искаше да плува.

Надявам се, че сте си изкарали страхотно! Чакаме снимки!

# 156
  • София
  • Мнения: 4 868
завъртяхме се покрай езерото - към 14:30 ч. и после към 15:00 ч., но не разпознах никой. направихме едно кръгче из парка и се отнесохме да пием хубаво кафе....

следващата неделя...

# 157
  • Мнения: 412
...току що се прибираме от следобедната част на празника и в момента Матей вдъхновено разказва на татко си за игрите и за Аника  Grinning (Анда, никой не може да го убеди, че малката ти красавица не се казва така  Laughing)...
Репетицията на празника беше чудесна, искаме още  Hug

# 158
  • Мнения: 5 877
Ние дойдохме към три и петнайсет и бяхме първи. Докато правехме плашилото, дойде Цвета тъкмо навреме с едни чудни изписани дънки за тоалета на "есенния човек" и с една тумба деца, кое от кое по-сладки. Две минути по-късно дойдоха Дона и Жана (Бг-paint), малко по-късно Чандра, Naty, Тодоран, Реза, една симпатична бременна мама и още няколко души, но май не успях да се запозная  Embarassed
Момичетата (и малките!) ми помогнаха да нанижем един гирлянд от листа, който опънахме между две дървета, после децата се състезаваха по бързо бягане с лъжица, в която има кестен... после играхме на нещотърсачи (Цвета беше донесла "неща"  bouquet), после Чандра изобрети корабчета от кестенови таралежчета и листа, които децата пускаха, накрая играха на дама... и май това беше. Много ни хареса, другата седмица пак!!!
Извинявам се на всички, с които не успях да се запозная, и специално на майката, която носеше хвърчило - просто нямах сили, защото сутринта бях на работа.
И да, от Добрич съм  Grinning

Чандра, Ането определено запомни Матей, фнимафай  Laughing Като цяло иска да запознава децата от празника с децата в детската градина...

# 159
  • Мнения: 479
Момичета, много беше приятна следобедната част на партито! Благодаря от сърце на момичетата, които измисляха игри и забавления за децата. Теди е щастлив сега, макар да беше малко подозрителен в началото.  Той също разказва ентусиазирано на тати за игрите, а и ще правят гирлянд от листата, които събрахме.
Ние (+Маймунка и още две мами, чиито никове не знам  Embarassed)  май закрихме партито, поради което сега у нас се озоваха 4 бр. лъжици, едно зелено гребло, една кутия с тебешири. Ще ги донесем в другата неделя, когато се надяваме да продължим веселите игри!

Имаме и снимки. Но, като не знам как да ги кача в нет-а ...  Blush

# 160
  • Мнения: 412
Анда, свате  Wink, знаех си аз, че ще се харесат младите  Laughing
...Съжалявам, че не се запознах с Дона, по-смелата ми половина си представяше как отива при нея и казва "здрасти, градски  Grinning"...ще събирам кураж до другата неделя  Wink Даже сега съм на две плитки, вдъхновена от нейната прическа - и предлагам тази прическа да е официална за следващата среща  bowuu
...Реза, Жана, фен съм ви от преди...дано да си е проличало и на живо  Blush
Ще се радваме да видим снимки  Grinning

# 161
  • Мнения: 3 034
Аз съм бременната мама  pregnant. Обаче да си кажа сега какво стана - бях приготвила тебешири, бонбони, разни малки изненадки и....забравих всичко в къщи,от което ми стана много неудобно  Embarassed
Така че не се запознах с никой, общувах си само с тези, които си познавам отпреди.
Освен това моята щерка не пожела да участва в нищо организирано. Но определено празникът трябва да се повтори, защото беше много хубаво. Peace
Тодоран, не знаех, че с теб сме си общували накрая - коя от двете мами беше?

# 162
  • Мнения: 479
мама с панталон и с опашле- много ми е драго!
А другото мами с теб, Ивиче, кое беше?

# 163
  • Мнения: 3 034
мама с панталон и с опашле- много ми е драго!
А другото мами с теб, Ивиче, кое беше?



Ами тя не влиза във форума, заедно сме учили и живеем в един вход.

П.С. И на мен ми е приятно, следващия път ще се разпознаем  Peace

# 164
  • Мнения: 5 877
Ивиче, да си била там и аз да не разбера!!! Ама аз не очавах да те видя руса... може би затова...голяма съм заспа!!!

Общи условия

Активация на акаунт